2012-2013-as tanév főbb versenyeredményei

Tanuló neve Verseny megnevezése Eredmény Felkészítő tanár
Tóth Ádám Aladin 12.a OKTV informatika I. 2. hely Csesznákné Nagy Katalin
Tóth Ádám Aladin 12.a OKTV informatika II. 23. hely Csesznákné Nagy Katalin
Domján Flóra 12.ny OKTV angol nyelv 18. hely Nyisztor Gergely
Kulin Réka 13.ny OKTV biológia 24. hely Kiss Székely Zoltán
Tóth Ádám Aladin 12.a Dusza Árpád Országos Programozói Csapat verseny 3. hely Csesznákné Nagy Katalin
Csesznák Tamás 9.a Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Tanulmányi verseny megyei 5. hely Csesznákné Nagy Katalin
Csesznák Tamás 9.a Nemes Tihamér Országos Programozói verseny megyei 1. hely Csesznákné Nagy Katalin
Tóth Ádám 12.a Nemzetközi Kenguru verseny Országos 17. hely , megyei 2. hely Kun Péter
Búzás Dorina 5.b Arany János magyar verseny Országos 8. hely Poros Júlia
Tirol Zsófia 6.a Bókay Árpád Országos Biológia Verseny 4. hely Dulai Teréz
Gyimóty András 7.a Református Iskolák Országos Kémia Versenye 2. hely Dulai Teréz
Jeney Zsombor 8.a RKTDK – Református Középiskolák XIX. Természettudományos Diákkonferenciája 1. hely Dulai Teréz
Dulai Dóra 10. Ny RKTDK – Református Középiskolák XIX. Természettudományos Diákkonferenciája 1. hely Dulai Teréz,Szakács Erzsébet
Szentgyörgyi Máté 5.b Arany János magyar verseny Országos 10. hely Poros Júlia
Puskás Áron 8.a Jane Haining Nyelvi Emlékverseny 1. hely Wiedemann Krisztina
Mazaray Médea 6.b Országos zsoltáréneklő verseny Arany minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Sipos Zsófia 7.a Országos zsoltáréneklő verseny Arany minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Kovács Mátyás 8.a Országos zsoltáréneklő verseny Arany minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Kis Boglárka 9.ny Országos zsoltáréneklő verseny Arany minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Sipos Anna 9.a Országos zsoltáréneklő verseny Arany minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Pap Janka 6.b Városi népdaléneklő verseny Arany minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Boross Krisztina Margit 11.a OKTV magyar irodalom 2. forduló Gergely Judit
Tóth Ádám Aladin 12.a OKTV matematika 2. forduló Kun Péter
Tóth Ádám Aladin 12.a OKTV fizika 2. forduló Ferenczi Alpár
Jeney Zsombor, Kerékgyártó Koppány Olivér, Váczi Buda Benedek 8.a VII. Országos Tolkien Levelezős Verseny 2.hely Gergely Judit
Herczeg Alíz 7.a
Szabó Boglárka 7.a
Nándori Dorina 7.a
Tóth Johanna 7.a
Bolyai matematika csapatverseny megyei 2. hely Földiné Koczor Tünde
Szabó Richárd 6.a
Kovács Botond 6.a
Zeller András 6.a
Piersion-Bartel Róbert 6.a
Bolyai matematika csapatverseny megyei 6. hely Földiné Koczor Tünde
Székely Bendegúz 5.b Nemzetközi Kenguru verseny megyei 2. hely Földiné Koczor Tünde
Tóth Ádám 12.a Pest megyei matematika verseny 4. hely Kun Péter
Herczeg Jakab Pest megyei matematika verseny 7. hely Gaálné Gerencsér Hajnalka
Prepuk Andrea 11.a RKTDK – Református Középiskolák XIX. Természettudományos Diákkonferenciája 2. hely Dulai Teréz
Török Emma Tóth Dóra
Németh-Buhin Elisa Rozenberszki Zorka Nándori Dorina
Városi Elsősegélynyújtási Verseny 4. hely Dulai Teréz
Puskás Áron 8.a Megyei Angol Nyelvi Komplex Verseny (Dunakeszi, Bárdos Lajos Ált. Isk.) 2. hely Wiedemann Krisztina
Molnár Miléna 10/Ny Polaneczky Ottó Emlékkonferencia Református Középiskolák XIX. Természettudományos Diákkonferenciája 2. hely Kiss Székely Zoltán
Somogy Sára 9. a Szentendrei Honvéd Kulturális Egyesület rajzpályázata 1. hely Kun Attiláné
Eckensberger Lilian 6.a Szentendre Városának ének és rajzverseny 1. hely Kun Attiláné
Chrzanowska Janka 11. nyek Ábel Jenő Latin Tanulmányi Verseny Országos döntőn a Minores kategóriában dicséretben részesült Dr. Török Márta
Dobó Sára Borbála 7.a Ábel Jenő Latin Tanulmányi Verseny Minores kategóriában az Országos döntőbe jutott Dr. Török Márta
Kreisz Bendegúz 8.a Ábel Jenő Latin Tanulmányi Verseny Minores kategóriában az Országos döntőbe jutott Gergely Judit
Tóth Lili 8.a A Természet Világa  XXII. Természettudomány Diákpályázata Önálló kutatások, elméleti összegzések kategória különdíj Szakács Erzsébet
Hagymási Réka 9.a, Arany Dániel matematika verseny megyei döntő Földiné Koczor Tünde
Csesznák Tamás 9.a, Arany Dániel matematika verseny megyei döntő Földiné Koczor Tünde
Konrád Eszter 10.ny Arany Dániel matematika verseny megyei döntő Földiné Koczor Tünde
Sipos Panka 5. a Pest megyei Könyvtár költészetnapi versmondó verseny 2. hely Lovadi-Berkó Helga
Bor Mária Anna
Facskó Eszter
Kis Boglárka
Nagy Eszter
Sipos Anna
Szabó Eszter
9.a
Országos zsoltáréneklő verseny Ezüst minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Buzás Dorina 5.b Városi népdaléneklő verseny Ezüst minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Karajz Noémi
Péterfy Emma
Vityi Viktória
Schneider Zóra
Pálffy Zsuzsanna 6.a
Városi népdaléneklő verseny Ezüst minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Huszár Anna, Fehér Dorottya, Demeter Hanga 5.b Városi népdaléneklő verseny Ezüst minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Sípos Bolda
Sipos Ilka
Molnár Petra
Petresevics Kitti
Döbrönte Zsófi
Szentgyörgyi Nóra
M.Tóth Eszter
Lissák Júlia 5.a
Városi népdaléneklő verseny Ezüst minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Izsó Emese 9. Ny Szentendrei Honvéd Kulturális Egyesület rajzpályázata 2. hely Kun Attiláné
Tóth Johanna 7.a Szentendre Városának ének és rajzverseny 2. hely Kun Attiláné
Csesznák Tamás 9.a Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny megyei döntő Szakács Erzsébet
Pierson-Bartel Róbert 6.a Regionális Angol Nyelvi Verseny (Szt. András Ált. Isk.) 2. hely
Kollár Virág 7.a Regionális Angol Nyelvi Verseny (Szt. András Ált. Isk.) 3. hely Tóth Enikő Ágnes
Puskás Áron 8.a Regionális Angol Nyelvi Verseny (Szt. András Ált. Isk.) 2. hely Wiedemann Krisztina
Kassai Tünde 12. Ny Képes Géza Műfordító és Prózaíró Verseny (Sárospatak) 2. hely Gergely Judit
Jeney Zsombor 8.a Megyei Angol Nyelvi Komplex Verseny (Dunakeszi, Bárdos Lajos Ált. Isk.) 17. hely Wiedemann Krisztina
Sipos Bolda Szemőke 5.a Országos zsoltáréneklő verseny Ezüst minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Gajdos Dorottya
MazarayMédea
Balogh Laura
Kulin Sára
Kovách Donát
Merza András
Dalkó Dominik
Both Marcell
Damenija Vitéz
Hagymási András
Novák Milán 6.b
Városi népdaléneklő verseny Bronz minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Sipos Zsófia, Németh-Buhin Elisa, Sípos Bogáta

Tóth Dorottya 7.a

Városi népdaléneklő verseny Bronz minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Krulik Virág 8.a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Vers- és prózamondó kategória Ezüst minősítés Gergely Judit
Gyimóthy Anna 10. ny 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Népdal kategória Arany minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Huszár Anna 5. b 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Népdal kategória Ezüst minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Németh Norbert 9. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Természetfotó kategória Arany minősítés
Sipos Zsófia  7. 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Természetfotó kategória Arany minősítés
Moravcsik László 12. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Természetfotó kategória Ezüst minősítés
Szegedi Virág 11. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Természetfotó kategória Ezüst minősítés
Dán Katalin Anna 5. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Természetfotó kategória Bronz minősítés
Kun Boglárka 6. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Természetfotó kategória Bronz minősítés
Horváth Eszter 10. ny 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Természetfotó kategória Bronz minősítés
Huszár Borbála 10. ny 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Természetfotó kategória Bronz minősítés
Tóth Gabriella 10. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Természetfotó kategória Bronz minősítés
Dobszay Ödön 10. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Szépirodalom kategória Arany minősítés
Kovács Eszter Anna 11. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Szépirodalom kategória Ezüst minősítés
Kassai Tünde 12. ny 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Szépirodalom kategória Ezüst minősítés
Juhász Norbert 13. ny 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Szépirodalom kategória Ezüst minősítés
Wasilewski Laura 9. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Szépirodalom kategória Bronz minősítés
Szabó Bence 11. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Szépirodalom kategória Bronz minősítés
Sipos Panka 6. b 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Arany minősítés Kun Attiláné
Tirol Zsófia 5. b 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Arany minősítés Kun Attiláné
Tóth Lili 8.a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Arany minősítés Kun Attiláné
Nándori Dorina 7.a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Arany minősítés Kun Attiláné
Mikeházi Blanka 8.a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Arany minősítés Kun Attiláné
Szenei Judit 7.a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Arany minősítés Kun Attiláné
Simon Dorottya 9. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Arany minősítés Kun Attiláné
Frick Orsolya 11. ny 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Arany minősítés Kun Attiláné
Kun Boglárka 6. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Ezüst minősítés Kun Attiláné
Gaszner Anna 5. b 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Ezüst minősítés Kun Attiláné
Szentgyörgyi Boglárka 6.a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Ezüst minősítés Kun Attiláné
Herceg Alíz 7.a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Ezüst minősítés Kun Attiláné
Moravcsik Anna 7.a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Ezüst minősítés Kun Attiláné
Zahora Noémi 9. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Ezüst minősítés Kun Attiláné
Somogyi Sára 9. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Ezüst minősítés Kun Attiláné
Konrád Eszter 10. ny 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Ezüst minősítés Kun Attiláné
Árva Barbara 6. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Bronz minősítés Kun Attiláné
Vincze Anna 5. b 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Bronz minősítés Kun Attiláné
Szilágyi Sára 5.b 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Bronz minősítés Kun Attiláné
Fazekas Anna 8.a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Bronz minősítés Kun Attiláné
Wiesner Vanda 7.a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Bronz minősítés Kun Attiláné
Szondy Dalma 10. ny 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Bronz minősítés Kun Attiláné
Herr Fanni 11. ny 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Bronz minősítés Kun Attiláné
Wasilewszki Laura 9. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Bronz minősítés Kun Attiláné
Jankai Anna 6. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Bronz minősítés Kun Attiláné
Németh Flóra 6. a 12. Nemzetközi Áprily Lajos verseny Képzőművészet kategória Bronz minősítés Kun Attiláné

Comments are closed.