2014/2015-ös tanév főbb versenyeredményei (a teljes lista itt érhető el)

Verseny megnevezése Tanuló neve Eredmény Felkészítő tanár
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Hollókövi Stefánia 8.b 19. helyezés Dr. Török Márta
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Tirol Zsófia 8.a 20. helyezés Dr. Török Márta
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Török Emma 9.a kiemelt dicséret Dr. Török Márta
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Dobó Sára Borbála 9.a kiemelt dicséret Dr. Török Márta
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Tóth Johanna 9.a kiemelt dicséret Dr. Török Márta
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Szénási Dóra 9.a kiemelt dicséret Dr. Török Márta
Bendegúz levelezős anyanyelvi verseny megyei döntő Kovács Ajsa 6.a 2. helyezés Szénásiné Lénárt Zsófia
Bókay Árpád Országos Biológia Verseny döntő Bihácsi Bernadett 6.b 15. helyezés országos Dulai Teréz
Bókay Árpád Országos Biológia Verseny döntő Tirol Zsófia 8.a 8. helyezés országos Dulai Teréz
Bolyai Anyanyelvi verseny Kovács Ajsa 6.a, Kiss Kamilla 6.a, Vaczó Márta 6. a, Vörös Zsófia 6.a 3. helyezés Szénásiné Lénárt Zsófia
Bolyai Matematika Csapatverseny Pierson-Bartel Róbert, Szabó Richárd, Székely András, Tirol zsófia 8.a 2. helyezés megyei/körzeti Földiné Koczor Tünde
Bolyai Természettudományi Csapatverseny, Budapest Nagy Zselyke, Ács Róza Kata, Fekete Arina, Solawa Hajnalka 5. a 5. helyezés megyei Kiss Székely Zoltán
Bolyai Természettudományos Csapatverseny Buzás Dorina, Hortobágyi Cecília, Országh Adél, Szilágyi Sára 7.b 1. helyezés megyei, 11. helyezés országos Ferenczi Alpár, Gaálné Gerencsér Hajnalka, Dulai Teréz
Bolyai Természettudományos Csapatverseny Prepuk Péter, Kasza Kristóf, Szilágyi Gergely, Kardos Balázs 7.a 2. helyezés megyei Ferenczi Alpár, Gaálné Gerencsér Hajnalka, Dulai Teréz
Bolyai Természettudományos Csapatverseny Zeller András, Pierson-Bartel Róbert, Szabó Richárd, Székely András 8.a 2. helyezés megyei Ferenczi Alpár, Szende Gabriella, Szakács Erzsébet, Dulai Teréz
Bolyai Természettudományos Csapatverseny Hollókövi Stefánia, Cser Bálint, Makay Annamária Melinda, Jankai Anna Sára 8.b 4. helyezés megyei Ferenczi Alpár, Gaálné Gerencsér Hajnalka, Kiss Székely Zoltán, Dulai Teréz
Bolyai Természettudományos Csapatverseny Jany Boldizsár, Lapis Áron, Tárkányi András, Szentgyörgyi Máté 7.b 5. helyezés megyei Ferenczi Alpár, Gaálné Gerencsér Hajnalka, Dulai Teréz
Bolyai Természettudományos Csapatverseny Bihácsi Bernadett , Bokor Zsófia, Kreisz Imola, Kákonyi Éva 5. helyezés megyei Dulai Teréz
Bolyai Természettudományos Csapatverseny M.Tóth Eszter, Sipos Ilka, Sipos Panka, Szentgyörgyi Nóra 7.a 7. helyezés megyei Ferenczi Alpár, Gaálné Gerencsér Hajnalka, Dulai Teréz
Cultura Nostra történelem verseny Molnár Dorottya 12/Nyek 2. forduló Dr. Török Márta
Cultura Nostra történelem verseny Horváth Eszter 12/Nyek 2. forduló Dr. Török Márta
Cultura Nostra történelem verseny Huszár Borbála 12/Nyek 2. forduló Dr. Török Márta
Cultura Nostra történelem verseny Gyimóthy Anna 12/Nyek (csapat) 2. forduló Dr. Török Márta
Hevesy György Országos Kémiaverseny Székely András 8.a 4. helyezés, megyei Szakács Erzsébet
10. jubileumi Oxfordi Ramon y Cajal középiskolás ösztöndíj pályázat, Szentendre Török Zsolt, 12/Ny 3. helyezés, A testmozgás, mint az idegsejtek regenerátora című esszéjével Kiss Székely Zoltán
A Természet Világa ismeretterjesztő folyóirat XXIII. Természet–Tudomány Diákpályázata, Budapest Chrzanowska Janka, 13/Ny “Nagyanyám famulusa voltam” díjazott dolgozata a folyóirat januári számában jelent meg Kiss Székely Zoltán
III. Korcsoport leány röplabda diákolimpia megyei döntő Makó Zsófia 6.a, Csóri Flóra 6.b, Csóri Dorka 6.b, Nemes Borbála 5.a, Both Fióna 6.b, Kovács Jázmin 5.a, Nagy Eszter 6.b, Tóth Margaréta 5.a 3. helyezés Nagy Bernadett, Tóth Máté, Köck Gábor
III. Korcsoport leány röplabda diákolimpia területi selejtező Makó Zsófia 6.a, Csóri Flóra 6.b, Csóri Dorka 6.b, Nemes Borbála 5.a, Both Fióna 6.b, Kovács Jázmin 5.a, Nagy Eszter 6.b, Tóth Margaréta 5.a 1. helyezés Nagy Bernadett, Tóth Máté, Köck Gábor
IV. Korcsoport leány röplabda diákolimpia megyei döntő Nagy Zsófia 8.a, Törköly Kinga 8.a, Krasznai bora 8.a, Makó Zsófia 6.a, Csóri Flóra 6.b, Lissák Júlia 7.a, Kulin Sára 8.a, Zeitvogel Gréta 6.a, 3. helyezés Nagy Bernadett, Tóth Máté, Köck Gábor
IV. Korcsoport leány röplabda diákolimpia területi selejtező Nagy Zsófia 8.a, Törköly Kinga 8.a, Krasznai bora 8.a, Makó Zsófia 6.a, Csóri Flóra 6.b, Lissák Júlia 7.a, Kulin Sára 8.a, Zeitvogel Gréta 6.a, Török Eszter 7.b 1. helyezés Nagy Bernadett, Tóth Máté, Köck Gábor
Johannita rend által meghirdetett pályázatos történelem verseny Nagy Borostyán 8.a 3. helyezés Kulin Veronika – Dr. Török Márta
Kinizsi Futás (-1999_6 km) Tóth Johanna 9.a 1. helyezés Tóth Máté
Kinizsi Futás (2000-2001_4 km) Székely András 8.a 1. helyezés Köck Gábor
Kinizsi Futás (2002-2003_4 km) Vörös Vilmos 6.b 1. helyezés Köck Gábor
Kinizsi Futás (2004-2005_2 km) Papp Dorka 5.a 2. helyezés Nagy Bernadett
Kistérségi német nyelvi verseny Schäffer Noémi 6.b 1. helyezés Pallos Éva
Kistérségi német nyelvi verseny Kapási Flóra 7.b 1. helyezés Pallos Éva
Kistérségi német nyelvi verseny Bihácsi Bernadett 6.b 2. helyezés Pallos Éva
Kistérségi német nyelvi verseny Nemere Imola 7.b 2. helyezés Pallos Éva
Kistérségi német nyelvi verseny Pierson-Bartel Róbert 8.a 2. helyezés Alvincz Erzsébet
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Székely Bendegúz 7.b 13. helyezés, országos Csesznákné Nagy Katalin
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Lapis Áron 7.b 22. helyezés, országos Csesznákné Nagy Katalin
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Pálffy Donát 5.a 25. helyezés, országos Csesznákné Nagy Katalin
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Vörös Viloms 6.b 3. helyezés, országos Hidvégi Eszter
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Bihácsi Bernadett 6.b 32. helyezés, országos Hidvégi Eszter
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Gál Dávid 5.a 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Kuknyó Guidó 5.b 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Vass Réka 5.b 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Lónyai Foci Kupa (Pestmegyei Református Iskolák) Kreisz Bendegúz 10.a, Alimán Ákos 10.b, Herendi Botond 11.a, Petricskó Márton 11.a, Kálmán Péter 12.ny, Petresevics Gergő 10.a, Törköly Szabolcs 9.b 7. helyezés Köck Gábor, Tóth Máté
Madarak jönnek, madarak mennek c. művészeti projekt, Szentendre Árva Barbara, Pálffy Zsuzsanna, Kun Boglárka, Tirol Zsófia, Németh Flóra 8. a 1. helyezés, csoportos, felső tagozatos kategóriában Kun Attiláné
Magyar Mezőgazdasági Múzeum, Hétmérföld 2014, rajz, fotó- és filmművészeti pályázata. Vincze Anna 8. a országos verseny, Különdíj Kun Attiláné
Mérei Ferenc Országos Pedagógiai Intézet német nyelvi verseny Pierson-Bartel Róbert 8.a 15. helyezés országos döntő, Alvincz Erzsébet
Mérei Ferenc Országos Pedagógiai Intézet német nyelvi verseny Kapási Flóra 7.b döntő megyei Pallos Éva
Mérei Ferenc Országos Pedagógiai Intézet német nyelvi verseny Nemere Imola 7.b döntő megyei Pallos Éva
Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Verseny Veszely Bence Balázs 9.b 2. forduló Hidvégi Eszter
Nemes Tihamér Országos Programozás Verseny Székely András 8.a 9. helyezés, országos Csesznákné Nagy Katalin
Nemes Tihamér Országos Programozás Verseny Székely Bendegúz 7.b 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Nemes Tihamér Országos Programozás Verseny Lapis Áron 7.b 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
OKTV történelem Lissák Domonkos 12.a, Csatlós Tibor 12.a 3. forduló Dr. Török Márta
Országos, XIV. Áprily Lajos verseny képzőművészeti szekció Bakk Jázmin 6. a 1. helyezés, grafika, 5-6.o. korcsoport Kun Attiláné
Országos, XIV. Áprily Lajos verseny képzőművészeti szekció Malamsoky Hana 6.a, 2. helyezés festmény, 5-6.o, korcsoport Kun Attiláné
Országos, XIV. Áprily Lajos verseny képzőművészeti szekció Vincze Anna, 8.a 2. helyezés grafika, 7-8. o. korcsoport Kun Attiláné
Országos, XIV. Áprily Lajos verseny képzőművészeti szekció Árva Barbara, 8.a 3. helyezés festmény, megosztva 7-8. o. korcsoport Kun Attiláné
Országos, XIV. Áprily Lajos verseny képzőművészeti szekció Kákonyi Éva, 6.b 3. helyezés, grafika, 5-6.o. korcsoport Kun Attiláné
Országos, XIV. Áprily Lajos verseny képzőművészeti szekció Sebestyén Zsófia 5.a Különdíj, festmény, 5-6. o. korcsoport Kun Attiláné
Országos, XIV. Áprily Lajos verseny képzőművészeti szekció Orova Máté, 5.a Különdíj, grafika, 5-6. o. korcsoport Kun Attiláné
Országos, XIV. Áprily Lajos verseny képzőművészeti szekció Kun Boglárka, 8.b Különdíj, festmény, 7-8. o. korcsoport Kun Attiláné
Öveges József Kárpát-medencei Fizika Verseny Székely András 8.a 36. helyezés országos döntő Ferenczi Alpár
Öveges József Kárpát-medencei Fizika Verseny Zeller András 8.a 2. forduló Ferenczi Alpár
PénzOkos Kupa Pierson-Bartel Róbert, Szabó Richárd, Székely András 1. helyezés országos Földiné Koczor Tünde
Polaneczky Ottó Emlékkonferencia (A Református Középiskolák XXI. Természettudományos Diákkonferenciája), Csurgó Damenija Givi, 11. a 3. helyezés, “A műszív, mint a krónikus és akut szívelégtelenség gyógyításának egyik alternatívája napjainkban” dolgozatával Kiss Székely Zoltán
Református Iskolák Országos Kémia Versenye Székely Bendegúz 7.b 2. helyezés Dulai Teréz
Református Iskolák Országos Kémia Versenye Székely András 8.a 2. helyezés Szakács Erzsébet
Református Iskolák Országos Matematika versenye Székely Bendegúz 7.b 1. helyezés Földiné Koczor Tünde
Református Iskolák Országos Matematika Versenye Székely András 8.a 3. helyezés Földiné Koczor Tünde
Református Iskolák Országos Röplabda Bajnoksága (Kecskemét) Nagy Zsófia 8.a, Törköly Kinga 8.a, Krasznai Bora 8.a, Makó Zsófia 6.a, Csóri Flóra 6.a, Lissák Júlia 7.a, Kulin Sára 8.a, Nagy Borbála 9.ny 5. helyezés Tóth Máté
Spiel und Gewinn országos német nyelvi levelezőverseny Bihácsi Bernadett, 6.b 1. helyezés, haladó kategória Pallos Éva
Spiel und Gewinn országos német nyelvi levelezőverseny Swinburn Viktória 5. helyezés, kezdő kategória Pallos Éva
Titok Arany János (anyanyelvi) verseny Sebestény Zsófia 5.a 1. helyezés Szénásiné Lénárt Zsófia
Tudásbajnokság (Angol) Kuknyó Guidó 5.b 9. helyezés megyei Sipos Dávid
Tudásbajnokság (Irodalom) Kovács Ajsa 6.a 2. helyezés megyei Sipos Dávid
Tudásbajnokság (Matematika)) Iván Botond Attila 5.b 2. helyezés megyei Sipos Dávid
V. Sárkányhajó Kupa (középiskolás korosztály) Vereczkei Benjámin 11.a, Bánóczi-Csermák Brúnó 11.a, Binó Marcell 12.a, Hortobágyi Henrietta 11.a, Szamos Evelin 11.a, Szabó Eszter 11.a, Konrád Eszter 12.ny, Margaritisz Flóra 11.a, Herendi botond 11.a, Köck Réka (St.A) 2.a 3. helyezés Köck Gábor
Varga Tamás Matematika Verseny Szabó Richárd 8.a 11. helyezés, megyei Földiné Koczor Tünde
Varga Tamás Matematika Verseny Szabó Richárd 8.a 17. helyezés országos Földiné Koczor Tünde
Varga Tamás Matematika Verseny Réthy Veronika 8.b 22. helyezés megyei Szende Gabriella, Földiné Koczor Tünde
Varga Tamás Matematika Verseny Székely András 8.a 4. helyezés megyei Földiné Koczor Tünde
Varga Tamás Matematika Verseny Székely András 8.a 9. helyezés megyei Földiné Koczor Tünde
VI. Genua Cup – Training Race (tengeri navigációs vitorlásverseny) Binó Marcell 12.a, Mikeházi Antal 11.a 1. helyezés Köck Gábor
Vízderbi Bencze Petra, Sánta Zsófia, Szabó Richárd, Székely András 1. helyezés Földiné Koczor Tünde
XIII. Genua Cup (tengeri navigációs vitorlásverseny) Binó Marcell 12.a, Mikeházi Antal 11.a 2. helyezés Elan 340 hajóosztály Köck Gábor
XIII. Genua Cup (tengeri navigációs vitorlásverseny) Binó Marcell 12.a, Mikeházi Antal 11.a 3. helyezés Köck Gábor
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Székely András 8.a 11. helyezés megyei Földiné Koczor Tünde
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Szabó Richárd 8.a 14. helyezés megyei Földiné Koczor Tünde
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Székely Bendegúz 7.b 20. helyezés megyei Földiné Koczor Tünde
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Hollókövi Stefánia, Nagy Borostyán, Schubauer Panna, Törköly Kinga 8.b 5.hely megyei Tóth Enikő Ágnes
Arany János Titok Verseny Schubauer Panna 8.b döntőbe jutott Tóth Enikő Ágnes
Tóth Marcell 7.b Mérei Ferenc Országos Pedagógiai Intézet angol nyelvi verseny megyei döntő Wiedemann Krisztina
Damenija Vitéz (8.b) megyei dönt Hertei Krisztina
Facskó Adria (8.a) megyei döntő Hertei Krisztina
Bencze Petra (8.a) megyei dönt Hertei Krisztina
Hortobágyi Cecília Szent András Katolikus Általános Iskola, Kistérségi angol nyelvi verseny 2. helyezés Wiedemann Krisztina
Lissák Júlia 3. helyezés Wiedemann Krisztina
Facskó Adria 2. helyezés Hertei Krisztina
Bencze Petra 3. helyezés Hertei Krisztina

Comments are closed.