A 2015-2016-os tanévben induló tanórán kívüli foglalkozások

Jelentkezni 2015 szeptember 10-ig a szaktanároknál lehet.

Tanár Időpont Megjegyzés Évfolyam
Kémia feladatmegoldó szakkör Dulai Teréz hétfő 7.
Egészségmegőrző szakkör Dulai Teréz szerda 6-7. 2 hetente
Biológia szakkör Dulai Teréz szerda 7-8 2 hetente 11.
Csillagászati szakkör Ferenczi Alpár szerda 7.
Kémia tehetséggondozás Szakács Erzsébet
Kővirág 6 TVSzK Kiss Székely Zoltán csütörtök 9-10. 2 hetente 5.-12.
Benkő József etnobotanikai szakkör Kiss Székely Zoltán csütörtök 9-10. 2 hetente 5.-12.
Történelem érettségi előkészítő Dr. Török Márta hétfő 0. 12.-13.
Latin szakkör Dr. Török Márta hétfő 8.-9. 9.
Latin szakkör Dr. Török Márta kedd 8.-9. 10.
Történelem tehetséggondozás Dr. Török Márta tömbösítve
Énekkar Körösmezei V. Zsuzsa hétfő 7. 5.-8.
Rajz szakkör Kun Attiláné hétfő 7.-8. 5.-12.
Magyar versenyekre felkészítő Gergely Judit csütörtök 7.
Helyesírás szakkör Kulcsár Márta 9.-12.
Színjátszó kör Sipos Dávid egyeztetés alatt
Pszichológia szakkör Dr. P. Tóth Béla péntek 15:30 9.-12.
Nyelvvizsga előkészítő Domokos Ildikó szerda 8. 10.-12.
Logó szakkör Hídvégi Eszter hétfő 7. 5.-.7.
Programozás szakkör Csesznák Katalin szerda 8. 6.-12.
Matematika érettségi előkészítő (középszint) Szakács Erzsébet péntek 0. 12.-13.
Matematika korrepetálás Mózes Mónika kedd 0. 5.
Matematika szakkör Mózes Mónika csütörtök  7. 5.-6.
Matematika korrepetálás Mózes Mónika szerda 0. 9.
Matematika szakkör Földiné Koczor Tünde szerda 8. 9.
Matematika szakkör Szabó-Hevér Eszter kedd 8. 7.-8.
Matematika korrepetálás Milán Szabolcs péntek 7. 8.
Matematika korrepetálás Milán Szabolcs péntek 8. 7.
Matematika korrepetálás Gaálné G. Hajnalka hétfő 8. 10.
Matematika korrepetálás Gaálné G. Hajnalka 12.
Túrázás, geoláda, MUNZEE Gaálné G. Hajnalka tömbösítve
Német nyelvvizsga előkészítő Domokos Ildikó szerda 8. 10.-12.
Német korrepetálás Domokos Ildikó csütörtök 7. 5.-12.
Angol nyelvvizsga előkészítő Elefanti Adrienn szerda 8. 10.-12.
Angol korrepetálás angol szakos csütörtök 7. 5.-12.
Angol korrepetálás angol szakos péntek 6. 5.-12.
Francia korrepetálás Szemkeő Dominika hétfő 7. 9.-12.
Francia művészet és civilizáció Szemkeő Dominika hétfő 6.v.9. 9.-12.
Kézilabda Köck Gábor kedd 9. 5.-6.
Röplabda Borné Haluska Marianna péntek 9. 9.-12.
Érettségi előkészítő Nagy Bernadett csütörtök 8. 12.

Comments are closed.