A 2016/2017-es tanévben elindult tanórán kívüli foglalkozások (a teljes listához kattints)

Foglalkozás tanár időpont megjegyzés évfolyam
Német szakkör Baka-Regős Beatrix kedd 7. óra   5.-12.
Röplabda Borné Haluska Marianna szerda 9. óra   5.-12.
Programozás szakkör Csesznákné Nagy Katalin szerda 8. óra   8.-9.
Informatika szakkör Csesznákné Nagy Katalin szerda 7. óra   6.-7.
Alkalmazói szakkör Csesznákné Nagy Katalin péntek 7-8. óra   7.-9.
Történelem esszéírás Dr. Török Márta hétfő 6. óra   12.
Versenyfelkészítés Dr. Török Márta kedd 8. óra alkalmanként 8.-11.
Történelem érettségi előkészítő Dr.Török Márta kedd 0. óra   12.
Latin szakkör Dr.Török Márta hétfő 8. óra   8.-11.
Elsősegély szakkör Dulai Teréz csütörtök 7. óra   7.
Biológia érettségi előkészítő Dulai Teréz hétfő 0. óra   12.
Matematika szakkör Földiné Koczor Tünde péntek 7. óra   10.
Csillagászati szakkör Ferenczi Alpár csütörtök 8. óra kéthetente 5.-12.
Fizika szakkör Ferenczi Alpár csütörtök 8. óra kéthetente 9.-12.
Túrázás, geoláda, MUNZEE Gaálné Gerencsér Hajnalka tömbösítve alkalmanként 7.-12.
Latin szakkör Gergely Judit kedd 7. óra   9.
Érettségi előkészítő Gergely Judit kedd 3. óra   11.-12.
Finn szakkör Gyimesi Krisztina kedd 8. óra   9.-12.
Pályaorientáció Gyimesi Krisztina péntek 5. óra   10.-12.
Angol szakkör Hertei Krisztina péntek 7. óra   9.
Logó szakkör Hídvégi Eszter csütörtök 7. óra   5.-.8.
Alkalmazói szakkör Hídvégi Eszter péntek 7-8. óra   7.-9.
Kővirág 6 TVSzK Kiss Székely Zoltán     5.-12.
Rajz szakkör Kun Attiláné szerda 7.-8. óra   5.-12.
Angol szakkör Kuzma Márta hétfő 8. óra kedd 7. óra   7.
Matematika közép előkészítő Milán Szabolcs csütörtök 0. óra   12.
Matematika szakkör Mózes Mónika péntek 7. óra   7.-8
Színjátszó szakkör Sipos Dávid péntek du.   9.-12.
Olasz szakkör Szabó Réka kedd 7. óra   5.-12.
Kémia szakkör Szakács Erzsébet szerda 8.-9. óra   8.-9.
Francia szakkör Szemkeő Dominika péntek 6. óra kéthetente 6.
francia haladó klub Szemkeő Dominika hétfő 9. óra   9.-10.
Matematika emelt előkészítő Szende Gabriella szerda 3. óra   12.
Matematika emelt előkészítő Szende Gabriella csütörtök 4. óra   12.

Comments are closed.