2016/2017. tanév versenyeredményei (teljes lista itt nyílik)

Verseny megnevezése Tanuló neve Eredmény Felkészítő tanár
“Eleven Örökség” Helytörténeti vetékedősorozat 10a.:Székely András, Zeller András, Szabó Richárd, Holl Emily, Pierson- Bartel Róbert
10, b,Szimilkó Virág,Schubauer Panna, Rudan Kata,Kovács Dorottya, Turi Levente,
Gajdos Dóri,Törköly Kinga, Osváth Míra, Patai Barnabás, Kovács Jázmin, Kasza Katica, Lengyel Márton, Lévai Letícia,
3. helyezés Kun Attiláné
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Szentgyörgyi Máté (9.b) az országos döntőbe jutott Gergely Judit
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Bokor Zsófia (8.b) az országos döntőn dicséretben részesült Gergely Judit
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Kákonyi Éva Helga (8.b) az országos döntőn dicséretben részesült Gergely Judit
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Vörös Vilmos (8.b) az országos döntőn dicséretben részesült Gergely Judit
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Kiss Kamilla 8.a országos 5. helyezés Dr. Török Márta
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Kovács Ajsa 8.a országos 14. helyezés Dr. Török Márta
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Tóth Kornél 8.a országos 19. helyezés Dr. török Márta
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Szente Adél 11.a országos döntőben kiemelt dicséret Dr. Török Márta
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Schubauer Panna 10. b országos döntőben kiemelt dicséret Dr. Török Márta
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Rudan Kata 10.b országos döntőben kiemelt dicséret Dr. Török Márta
Arany Dániel matematika verseny Szilágyi Sári 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Arany Dániel matematika verseny Székely Bendegúz 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Arany Dániel matematika verseny Lapis Áron 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Arany Dániel matematika verseny Szentgyörgyi Máté 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Arany Dániel matematika verseny Király Győző 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Arany Dániel matematika verseny Székely András 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Arany Dániel matematika verseny Tirol Zsófia 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Arany Dániel matematika verseny Szabó Richárd 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Arany János Verseny (TITOK) Pluhár Zsófia 6.b az országos döntőbe jutott Gergely Judit
Arany János Verseny (TITOK) Szilágyi Zsófia 6.b (2004. 07. 07.) az országos döntőbe jutott Gergely Judit
Arany János Verseny (TITOK) Kálmán Szonja Lujza 6.a döntőbe jutott Gyimesi Krisztina
Arpinói Cicero Verseny (nemzetközi latinverseny) Bokor Anna 11.a, Szabó Boglárka 11.a országos válogató Dr. Török Márta
Atlétika Diákolimpia – több próba csapat Eckensberger Attila 2. hely Nagy Bernadett
Atlétika Diákolimpia – több próba csapat Rácsay Richárd 2. hely Nagy Bernadett
Atlétika Diákolimpia – több próba csapat Török András 2. hely Nagy Bernadett
Atlétika Diákolimpia – több próba csapat Nyilas Zoltán 2. hely Nagy Bernadett
Atlétika Diákolimpia – több próba csapat Vörös Vilmos (8.b) 2. hely Nagy Bernadett
Atlétika Diákolimpia – több próba csapat Jankai Áron Csanád 2. hely Nagy Bernadett
Atlétika Diákolimpia – több próba egyéni Nyilas Zoltán 1. hely Nagy Bernadett
BENDEGÚZ TUDÁSBAJNOKSÁG, IRODALOM Görög Mátyás 8. HELY (megyei) Sipos Dávid
BENDEGÚZ TUDÁSBAJNOKSÁG, IRODALOM Koczka Janka Emese 13. hely (megyei) Sipos Dávid
Bókay Árpád Országos Biológia Verseny Szilágyi Zsófia 6.b Országos 6. hely Dulai Teréz
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Hauser Júlia (6.b), Hoppál Ilona Cicelle (6.b), Stefaniga Dóra (6.b), Tóth Édua Zita (6.b) körzeti 4. hely Gergely Judit
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Döbrönte Petra Ilona, Pluhár Zsófia, Szilágyi Zsófia (2004. 07. 17.), Szilágyi Zsófia (2004. 09. 01.) körzeti 9. hely Gergely Judit
Bolyai Matematika Csapatverseny Imre János, Óváry Márton, Buti Balázs, Halma Márton 7.b Megyei 10. hely Mózes Mónika
Bolyai Matematika Csapatverseny Bor Klára, Vass Réka, Baross Kata, Pánczél Noémi 7.b Megyei 11. hely Mózes Mónika
Bolyai Matematika Csapatverseny Németh Bendegúz, Tóth Balázs, Simon Péter, Székely Sámuel 6.b Észak pest megyei körzeti 33. helyezés  
Bolyai Természettudományos Csapatverseny Balikó Virág Erzsébet, Bódog Julianna, Buzás Kata Fanni, Tirol Dorottya 8. b (Leveli békák) Országos döntő résztvevő csapata Kiss Székely Zoltán
Cultura Nostra Országos Történelem Verseny Rudan Kata 10.b, Jany Boldizsár 9.b, Jankai Anna 10.b, Schubauer Panna 10.b regionális forduló Dr. Török Márta
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Kákai Ákos Balázs 6.a országos 2. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Nádudvari Boglárka 6.a országos 6. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Kálmán Szonja 6.a országos 7. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Gorda Domonkos 6.a országos 19. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Bodrogai András 9.b országos 9. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Székely András 10.a országos 9. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Kapási Flóra 9.b országos 10. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Novák Milán 10.b országos 12. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Szabó Richárd 10.a országos 18. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Kardos Balázs 9.a országos 20. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Krizbai Huba 19. hely (országos) Hidvégi Eszter
E-Hód, Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny Kertész Laura Jázmin 19.hely (országos) Hidvégi Eszter
Elsősegélynyújtó verseny Baross Kata, Bálint Anita,Kollár Márton, (7.b), Papp Dorka, Papp Attila (7.a) területi 6. hely Dulai Teréz
Fair Play Cup (MLSZ – körzeti bajnokság) Harmathy Balázs, Tóth Dániel, Garas Dániel, Váczi Buda Benedek, Veszelyi Bence, Petresevics Gergő, Kerékgyártó Koppány, Krasznai Márton, Potecz Ádám, Eckensberger Attila, Papp Attila, Németh Áron, Kis-Hajpál Gergely, Jankai Áron Csanád, Kovács Bence, Trenka Zsombor, Kecze Zsombor, Pesti Partrik 3. hely Köck Gábor
Foci Diákolimpia körzeti (IV. kcs) Potecz Ádám, Eckensberger Attila, Papp Attila, Németh Áron, Kis-Hajpál Gergely, Jankai Áron Csanád, Kovács Bence, Trenka Zsombor, Kecze Zsombor, Pesti Partrik 1. hely Köck Gábor
Foci Diákolimpia területi döntő (IV. kcs.) Potecz Ádám, Eckensberger Attila, Papp Attila, Németh Áron, Kis-Hajpál Gergely, Jankai Áron Csanád, Kovács Bence, Trenka Zsombor, Kecze Zsombor, Pesti Partrik 2. hely Köck Gábor
Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny – gimnázium II. kategória Tóth Johnna Eszter 3. hely (megyei) Hidvégi Eszter
Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny Gimnázium I. kategória Szimilkó Virág 6. hely (megyei) Hidvégi Eszter
Hevesy György Kémiaverseny Óváry Márton megyei 5. helyezés Szakács Erzsébet
Horváth Mihály Törénelem Verseny Rudan Kata 10.b regionális forduló Dr. Török Márta
Hyperion országos latin verseny Kiss Kamilla 8.a országos 17. helyezés Dr. Török Márta
Hyperion országos latin verseny Gyimóthy Eszter 8.a országos 16. helyezés Dr. Török Márta
Hyperion országos latin verseny Bokor Anna 11.a maiores kategoria – országos 10, helyezés Dr. Török Márta  
Hyperon országos latin verseny Kovács Ajsa 8.a országos 10. helyzés Dr. Török Márta
Hyperon országos latin verseny Tóth Kornél 8.a országos 18. helyezés Dr. Török Márta
Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny Székely András megyei 1. helyezés, országos 20. helyezés Szakács Erzsébet
Kistérségi német nyelvi verseny, 6. évfolyam Sziva Hanna 6.a 1. helyezés Pallos Éva
Kistérségi német nyelvi verseny, 6. évfolyam Kapi Kincső 6.b 2.helyezés Pallos Éva
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Székely Bendegúz 9.b országos 25. helyezés Csesznákné Nagy Katalin
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Dragon Dominik Sándor 31. hely Hidvégi Eszter
Luther Futás Református Gimnázium legtöbb versenyzőt küldött suli Borné Haluska Mariann
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny Székely András megyei fordulóba jutott Ferenczi Alpár
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny Székely Bendegúz megyei fordulóba jutott Ferenczi Alpár
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny – Alkalmazás kategória Kovács Ajsa 8.a országos döntőbe jutott Csesznákné Nagy Katalin
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny – Programozás kategória Vörös Vilmos (8.b) Országos 12. hely Csesznákné Nagy Katalin
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny – Programozás kategória Székely András 10.a országos 22. hely Csesznákné Nagy Katalin
OKTV Hegyesi Eszter Bernadett 11.b 7. Gaálné Gerencsér Hajnalka
OKTV, latin nyelv Bokor Anna 11.a országos 14. helyezés Dr. Török Márta
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny Informatika Alkalmazói Veszelyi Bence Balázs 67. hely (országos) Hidvégi Eszter
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny Informatika Alkalmazói Hegyesi Eszter Bernadett 98. hely (országos ) Hidvégi Eszter
Pécsi Hyperión Országos Tanulmányi Verseny a görög-római kultúráról (Aenigmata Latina kategóriában) Bokor Zsófia (8.b) országos 15. helyezés Gergely Judit
Re: formáció – Megújuló világ (komplex műveltségi vetélkedő középiskolai korosztály részére) Bokor Anna, Szénási Dóra Márta, Hornos Kata, Szabó Boglárka, Wiesner Vanda (csapatnév: Notitia Hungariae) középdöntő 5. helyezés Dr. Török Márta, Sipos Dávid, Gergely Judit
Református Iskolák Országos Informatika Versenye Tóth Johanna Eszter 9. hely (csapatverseny) Hidvégi Eszter
Református Iskolák Országos Informatika Versenye Veszelyi Bence Balázs 9. hely (csapatverseny) Hidvégi Eszter
Református Iskolák Országos Kémiaversenye Óváry Márton 4. helyezés Szakács Erzsébet
Református Iskolák Országos Kémiaversenye Kiss Kamilla 2. helyezés Szakács Erzsébet
Református Iskolák Országos Matematikaversenye Baross Kata, Eckensberger Attila, Székely Bendegúz, Székely András, Gyimóthy András, Kovács Mátyás csapatban 3. hely Mózes Mónika, Földiné Koczor Tünde, Szende Gabriella, Paróczay József
Református Iskolák Országos Matematikaversenye Székely András dícséret Földiné Koczor Tünde
Református Iskolák Országos Matematikaversenye Kovács Mátyás dícséret Földiné Koczor Tünde
Savaria Országos Történelem Verseny Rudan Kata 10, b Megye forduló – 7. helyezés  
Spiel und Gewinn országos német levelezőverseny, Erste Schritte Hauser Júlia, Tóth Édua 6.b országos 1. helyezés Pallos Éva
Spiel und Gewinn országos német levelezőverseny, Erste Schritte Gutbrod Ádám, Szűcs Kristóf 6.b országos 8. helyezés Pallos Éva
Spiel und Gewinn országos német levelezőverseny, Erste Schritte Lakner Léna, Lapis Anna 6.a országos 25. helyezés Pallos Éva
Spiel und Gewinn országos német levelezőverseny, Erste Schritte Sziva Hanna 6.a országos 8. helyezés Pallos Éva
Spiel und Gewinn országos német levelezőverseny, Junior Bihácsi Bernadett országos 2. helyezés Pallos Éva
Spiel und Gewinn országos német levelezőverseny, Teens Cserép Laura, Országh Adél, Szentgyörgyi Boglárka 9.b országos 10. helyezés Pallos Éva
Tarka- barka daloskönyv rajzverseny Kovács Jázmin 7.a 1. helyezés Kun Attiláné
Titok Történelem levelező verseny Kovács Gergő, Ács Márton, Takács Attila, Bencsik Márton 6.a országos 65. helyezés Dr. Török Márta
Titok Történelem levelező verseny Takács Orsolya, Csreklye Lili, Márton zsófia, Lekner Léna 6.a országos 18. helyezés Dr. Török Márta
Titok Történelem levelező verseny Németh Eszter, Bálint Anita, Margaritisz Fanni, Lik Maja 7.b országos 27. helyezés Dr. Török Márta
Titok Történelem levelező verseny Kuknyó Guidó, Rácsay Richárd, Mazaray Márk, Dombóvári Dávid 7.b országos 35. helyezés Dr. Török Márta
Titok Történelem levelező verseny Imre János, Óváry Márton, Buti Balázs, Halma Márton 7.b országos 31. helyezés Dr. Török Márta
Titok Történelem levelező verseny Vass Réka, Bor Klára, Baross Kata, Hegedűs Réka országos 40. helyezés Dr. Török Márta
Titok Történelem levelező verseny Kovács Ajsa, Gyimóthy Eszter, Vaczó Márta, Kiss Kamilla 8.a országos 30. helyezés  
Tornyai Sándor Országos Fizikai Feladatmegoldó Verseny a református középiskolák számára Székely András 6. hely Ferenczi Alpár
Tornyai Sándor Országos Fizikai Feladatmegoldó Verseny a református középiskolák számára Székely Bendegúz 6. hely Ferenczi Alpár
Varga Tamás Matematika Verseny Észak-Pest megye Baross Kata 7.b Megyei 6. hely Mózes Mónika
Városi Foci Kupa Harmathy Balázs, Harmathy Dániel, Petresevics Gergő, Tóth Dániel, Garas Dániel, Váczi Buda Benedek, Juhos Bendegúz, Törköly Szabolcs, Dalkó Dominik, Kovách Donát, Novák Milán, Árki Imre, Jany Boldizsár, Szilágyi Gergely, Hidvégi Zoltán, Potecz Ádám, Kreisz Bendegúz, Pierson-Bartel Róbert 3. hely Köck Gábor
Városi Meseíró és Mesemondó verseny Sziva Hanna 6. a 1. helyezett Gyimesi Krisztina
Városi Meseíró és Mesemondó verseny Soós István 5.a 2. helyezett Gyimesi Krisztina
Városi Meseíró és Mesemondó verseny Gosztonyi zsófia Anna 6.a 3. helyezett Gyimesi Krisztina
Városi Népdalverseny Döbrönte Petra Ilona 6.b Arany minősítés (Albertné Bereczky Éva) Sasvári Borbála
Városi Népdalverseny Döbrönte Petra Ilona 6.b, Hoppál Ilona Cicelle 6.b, Stefaniga Dóra 6.b Arany minősítés Albertné Bereczky Éva
Városi Népdalverseny Erm Róbert Emil 6.b Ezüst minősítés Albertné Bereczky Éva
Városi Népdalverseny Dunai Tímea 7.a Ezüst minősítés Albertné Bereczky Éva
Városi Népdalverseny Asszonyi Johanna 5.a, Fodor Lilla 5.a Ezüst minősítés Albertné Bereczky Éva
Városi Népdalverseny Csereklye Lili 6.a, Lakner Léna 6.a, Márton Zsófia 6.a Ezüst minősítés Albertné Bereczky Éva
Városi Népdalverseny Baross Kata, Bálint Anita, Bor Klára, Hegedűs Réka, Kasza Petra Katica, Kollár Márton, Vass Réka (7.b) Ezüst minősítés Albertné Bereczky Éva
Városi Népdalverseny Kálmán Szonja Lujza 6.a, Nagy Flóra 6.a Bronz minősítés Albertné Bereczky Éva
VII. Sárkányhajó Bajnokság – 5-6. évf. Nagy Flóra, Lakner Léna, Márton Zsófia, Jutasi Balázs, Kovács Gergő, Bencsik Márton, Bíró Bence, Kálmán Lujza, Takács Orsolya, Takács Attila, Dóka Izabella, Nádudvari Boglárka 6.a, Kutasi Bálint Manó, Pitvarosi Jázmin, Nyilas András 4. hely Borné Haluska Mariann
VII. Sárkányhajó Bajnokság – 7-8. évf. Papp Attila, Török András, Buti Balázs, Jankai Áron Csanád, Pataki Bálint, Túri Flóra, Eckensberger Attila, Balogh Lóránd, Kiss Kamilla, Szirmai Orsolya, Papp Dorka, Balogh Andor, Bálint Anita, Rácsay Richárd, Szűcs Hanga 5. hely Nagy Bernadett
VII. Sárkányhajó Bajnokság – gimnáziumi kat. Puskás Áron, Harmathy Balázs, Harmathy Dániel, Kovách Donát, Túri Levente, Törköly Kinga, Törköly Szabolcs, Jankai Anna, Battyányi Gergő, Tóth Johanna, Török Emma, Kerékgyártó Koppány, Köck Réka, Török Eszter, Bényei Botond, Kovách Donát, Novák Milán, Tárkányi András 1. hely Köck Gábor
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Képzőművészet kategória Veres Boglárka 5. a Arany  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Képzőművészet kategória Kapi Kincső 6. b Arany  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Képzőművészet kategória Szórád Míra 6. b Bronz  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Képzőművészet kategória Pitvarosi Jázmin 6. a Bronz  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Képzőművészet kategória Szűcs Hanga 7. b Arany  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Képzőművészet kategória Ács Róza 7. a Ezüst  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Képzőművészet kategória Bozsóki Dorina 8. a Ezüst  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Képzőművészet kategória Malomsolky Hanna 8. a Bronz  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Képzőművészet kategória Baross Csanád 9. a Ezüst  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Népdaléneklés kategória Hoppál Cicelle 6. b Arany  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Népdaléneklés kategória Erm Emil 6. b Ezüst  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Népdaléneklés kategória Stefaniga Dóra 6. b Bronz  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Népdaléneklés kategória Baross Kata 7. b Arany  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Népdaléneklés kategória Bálint Anita 7. b Ezüst  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Szépirodalmi alkotó kategória Szilas Petra Mária 6. b Arany  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Szépirodalmi alkotó kategória Sziva Hanna 6. a Ezüst  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Szépirodalmi alkotó kategória Cseresnyés Dorottya 11. b Arany  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Természetfotó kategória Marton Áron 5. a Arany  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Természetfotó kategória Banai Edmond 5. a Ezüst  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Természetfotó kategória Szücs Kristóf 6. b Bronz  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Természetfotó kategória Papp Dorka 7. a Arany  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Természetfotó kategória Szabó Levente 8. a Ezüst  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Természetfotó kategória Hegyesi Eszter 11. b Arany  
XV. Nemzetközi Áprily Lajos Verseny, Természetfotó kategória Lengyel Orsolya 11. b Ezüst  
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Észak-Pest megye Óváry Márton 7.b Megyei 8. hely Mózes Mónika
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Észak-Pest megye Imre János 7.b Megyei 19. hely Mózes Mónika
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Észak-Pest megye Székely András 3. hely Földiné Koczor Tünde
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Észak-Pest megye Balogh Andor 42. helyezés  

Comments are closed.