Meghirdetett tanórán kívüli foglalkozások 2017/2018-ra (kattints)

Foglalkozás tanár időpont megjegyzés évfolyam
Biológia érettségi előkészítő Dulai Teréz kedd 7.   12.
Csillagászati szakkör Ferenczi Alpár szerda 8.   5.-12.
Fizika tehetséggondozó szakkör Ferenczi Alpár péntek 7.-8.   8.-10.
Kémia szakkör Szakács Erzsébet kedd 8.   9.
Kémia szakkör Szakács Erzsébet szerda 8.   10.
Kémia emelt érettségi felkészítő Szakács Erzsébet szerda 0.   12.
Kővirág 6 TVSzK Kiss Székely Zoltán péntek 7.8.   5.-12.
Történelem érettségi felkészítő Dr.Török Márta csütörtök 0.   12.
Latin szakkör Dr.Török Márta egyeztetés alatt   9.-11.
Rajz szakkör Kun Attiláné hétfő 7.-8.   5.-12.
Énekkar Albertné Bereczky Éva Hétfő 7.   5.-12.
Énekkar Albertné Bereczky Éva szerda 7.   5.-12.
Latin szakkör Gergely Judit péntek 7.   9.
Latin szakkör Gergely Judit péntek 8.   10.
Színjátszó szakkör Sipos Dávid péntek du.   9.-12.
Színjátszó szakkör Szénásiné Lénárt Zsófia péntek 7.8.   5.-12.
Alkalmazói szakkör Hídvégi Eszter egyeztetés alatt   8.-10.
Robot ptogramozó szakkör Hídvégi Eszter egyeztetés alatt   6.-9.
Programozás szakkör Csesznákné Nagy Katalin szerda 7.   5.
Programozás szakkör Csesznákné Nagy Katalin szerda 8.   7.-10.
Alkalmazói szakkör Csesznákné Nagy Katalin kedd 8.   7.-10.
LOGO szakkör Csesznákné Nagy Katalin kedd 7.   5.-7.
Matematka korrepetálás Flaskár Ibolya kedd 7.   5.
Matematka korrepetálás Flaskár Ibolya kedd 8.   9.
Matematka korrepetálás Flaskár Ibolya csütörtök 7.   8.
Matematika szakkör Mózes Mónika péntek 0.   8.
Matematika korrepetálás  Mózes Mónika kedd 0. alkalmanként 7.
Matamatika korrepetálás Mózes Mónika csütörtök 0. alkalmanként 6.
Matematika érettségi előkészítő Földiné Koczor Tünde egyeztetés alatt   12.
Matematika érettségi előkészítő Gaálné Gerencsér  Hajnalka egyeztetés alatt   12.
Matematika emelt előkészítő Szende Gabriella szerda 4.   12.
Matematika emelt előkészítő Szende Gabriella csütörtök 3.   12.
Matematika szakkör Szende Gabriella kedd 7.   5.
Matematika korrepetálás Szende Gabriella szerda 8. alkalmanként 11.
Matematika versenyfelkészítés Paróczay József péntek 8.   11.-12.
Francia szakkör Szappanosné Szemkeő Dominika péntek 7.   9.-12.
Francia korrepetálás Szappanosné Szemkeő Dominika   alkalmanként 9.-10. 
Életvitel, egészséges táplálkozás Borné Haluska Marianna csütörtök 9.   5.-12.
SZISZI Tollas Borné Haluska Marianna szerda 9.10.   5.-12.

Comments are closed.