A 2017/2018-as tanév versenyeredményei (a teljes lista itt nyílik)

Tanuló neve Verseny megnevezése Eredmény Felkészítő tanár
7. b Németh László Bendegúz, Zsarnowszky Csaba

7.a Tasnádi Emma, Bródi Barnabás, Gorda Domokos
Pitvarosi Jázmin, Márton Zsófia, Sziva Hanna, Kákai Ákos

“Eleven örökség” szentendrei Helytörténeti verseny 3. hely Kun Attiláné
Krehó Rozi 5. a “Vizes történetek a Bibliában”, országos rajzverseny 3. hely Kun Attiláné
Cseresnyés Dorottya Mária (12.b) 41. Kárpát-medencei Középiskolás Irodalmi Pályázat Pályázók Díja Gergely Judit
Óváry Márton 8.b Abacus levelezős matematika verseny Bronz fokozatú dicséret 33. hely Mózes Mónika
Szilágyi Zsófia 7.b ABACUS matematika verseny dicséret Paróczay József
Márton Zsófia 7.a ABACUS matematika verseny bronz fokozat Paróczay József
Óváry Sarolta 6.b ABACUS matematika verseny dicséret Paróczay József
Óváry Márton Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny (Minores kategória) országos döntőbe jutott Gergely Judit
Székely Bendegúz 10.b Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Földiné Koczor Tünde
Lapis Áron 10.b Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Földiné Koczor Tünde
Szentgyörgyi Boglárka 10.b Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Földiné Koczor Tünde
Vörös Vilmos 9.b Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Paróczay József
Takács Dániel 9.a Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Paróczay József
Eckensberger Attila 9.a Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Paróczay József
Balogh Lóránd 9.a Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Paróczay József
Drucza Dávid János (5.a) Arany János Nyelvi Verseny országos 4. helyezett Gergely Judit
Tasnádi Emma Enikő (7.a) Arany János Nyelvi Verseny országos döntőbe jutott Csurka Emese
Csereklye Lili (7.a) Arany János Nyelvi Verseny országos döntőbe jutott Csurka Emese
Fetter Zsófia Eszter (7.a) Arany János Nyelvi Verseny országos döntőbe jutott Csurka Emese
Sebestény Tamás (6.b) Arany János Nyelvi Verseny országos döntőbe jutott Sipos Dávid
Takács Balázs (6.b) Arany János Nyelvi Verseny országos döntőbe jutott Sipos Dávid
Döbrönte Petra Ilona (7.b), Pluhár Zsófia (7.b), Szilágyi Zsófia (7.b) és Szilágyi Zsófia (7.b) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 16. helyezés Gergely Judit
Hauser Júlia (7.b), Hoppál Ilona Cicelle (7.b), Stefaniga Dóra (7.b), Tóth Édua Zita (7.b) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti 2. helyezés Gergely Judit
Halma Márton, Óváry Márton, Szávka Gergő, Kuknyó Guidó Lajos 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny megyei Forduló 8. helyezés Mózes Mónika
Bálint Anita, Schneider Ágoston, Kelemen Levente, Baross Kata 8.b Bolyai Matematika Csapatverseny megyei Forduló 16. helyezés Mózes Mónika
Eöri Kardos Csaba Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Szilágyi Máté Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Gábris Milán Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Dankó Bendegúz Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Korszun Barnabás Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Ott Olivér Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Ott Norbert Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Pálincsár János Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Sebestyén Tamás Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Barits Lóránd Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Székely Barnabás Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Krizbai Csaba Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Krizbai Huba Bozsik kupa arany Borné Haluska Marianna
Pierson-Bartel Róbert, Szabó Richárd, Zeller András CasePénz gazdasági esetverseny országos 2. helyFöldiné Földiné Koczor Tünde
Makó Luca Dunakanyar Suliröpi 2. helyezés Borné Haluska Marianna
Dajka Petra Dunakanyar Suliröpi 2.helyezés Borné Haluska Marianna
Rényi Vámos Vanda Dunakanyar Suliröpi 2.helyezés Borné Haluska Marianna
Teleki-Németh Rozália Dunakanyar Suliröpi 2.helyezés Borné Haluska Marianna
Köck Réka Dunakanyar Suliröpi 2.helyezés Borné Haluska Marianna
Pitvarosi Jázmin Dunakanyar Suliröpi 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Fetter Zsófia Dunakanyar Suliröpi 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Nádudvari Boglárka Dunakanyar Suliröpi 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Horváth Liliána Dunakanyar Suliröpi 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Papp Dorka Dunakanyar Suliröpi 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Papp Attila Dunakanyar Suliröpi 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Baross Kata Dunakanyar Suliröpi 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Lábán Barnabás Dunakanyar Suliröpi 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Krizbai Huba (6.a) E-hód informatikai és számítógép-készség verseny 3. helyezett Hidvégi Eszter
Szórád Míra (6.a) E-hód informatikai és számítógép-készség verseny 4. helyezett Hidvégi Eszter
Kálmán Kata (6.b) E-hód informatikai és számítógép-készség verseny 4. helyezett Hidvégi Eszter
Kiss Boldizsár (6.a) E-hód informatikai és számítógép-készség verseny 4. helyezett Hidvégi Eszter
Ott Olivér (6.b) E-hód informatikai és számítógép-készség verseny 7. helyezett Hidvégi Eszter
Szőke Anna (6.a) E-hód informatikai és számítógép-készség verseny 7. helyezett Hidvégi Eszter
Dankó Bendegúz (6.b) E-hód informatikai és számítógép-készség verseny 9. helyezett Hidvégi Eszter
Görög Mátyás (6.b) E-hód informatikai és számítógép-készség verseny 9. helyezett Hidvégi Eszter
Baross Kata Boglárka (8.b) E-hód informatikai és számítógép-készség verseny 5. helyezett Hidvégi Eszter
Morán Lionel 8.a E-hód Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny 4. helyezett Csesznákné Nagy Katalin
Sebestény Zsófia 8.a E-hód Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny 5. helyezett Csesznákné Nagy Katalin
Tasnádi Emma 7.a E-hód Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny 5. helyezett Csesznákné Nagy Katalin
Székely Bendegúz 10.b E-hód Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny 3. helyezett Csesznákné Nagy Katalin
Damenija Vitéz 11.b E-hód Nemzetközi Informatikai és Számítógép-készség Verseny 8. helyezett Csesznákné Nagy Katalin
12.b osztály és a rajz fakultáció Föld napja alakalmából meghirdetett „ Kis gesztusok a természetből” c. pályázat, installációkészítés a Művészetmalomban 3. hely Kun Attiláné
Veszelyi Bence Balázs (12.b) Fővárosi Középiskolai Tanulmányi Verseny Informatika Alkalmazói Verseny 3. helyezett Hidvégi Eszter
Tóth Johanna Eszter (12.a) Fővárosi Középiskolai Tanulmányi Verseny Informatika Alkalmazói Verseny 1. helyezett Hidvégi Eszter
Szimilkó Virág (11.b) Fővárosi Középiskolai Tanulmányi Verseny Informatika Alkalmazói Verseny 2. helyezett Hidvégi Eszter
Bodrogai András 10.b Fővárosi Középiskolai Tanulmányi Verseny Informatika Alkalmazói Verseny 9. helyezett Csesznákné Nagy Katalin
Ács Róza 8a Jane Heining emlékverseny részt vett Richter András
Eleki Szabolcs 8a Jane Heining emlékverseny részt vett Richter András
Sziva Hanna 7.a Kistérségi Német Nyelvi Verseny 3. helyezés Pallos Éva
Kálmán Kata (6.b) Kistérségi Német Nyelvi Verseny 1. hely Alvincz Erzsébet
Eőry Kardos Csaba (6. b) Kistérségi Német Nyelvi Verseny 3. hely Alvincz Erzsébet
Kuknyó Guidó (8.b. ) Kistérségi Német Nyelvi Verseny 3. hely Alvincz Erzsébet
Dragon Dominik (6.a) Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny 2. helyezett Hidvégi Eszter
Perényi Hanna 5.b Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny 44. helyezett Csesznákné Nagy Katalin
Fekete Bíbora 5.a Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Berencz Lili 5.b Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Elischer Liliana 5.a Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Rudan Klára 5.a Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Dóka Iza MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Both Fióna MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Csóri Flóra MDSZ körzeti 1. helyezés Borné Haluska Marianna
Fetter Zsófia MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Kálmán Szonja Lujza MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Kovács Jázmin MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Nádudvari Boglárka MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Pitvarosi Jázmin MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Dóka Iza MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Makó Zsófia MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Bor Klára Éva MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Bálint Anita MDSZ körzeti 1.helyezés Borné Haluska Marianna
Lajcsik Benedek MDSZ körzeti 3.helyezés Borné Haluska Marianna
Timár-Tóth Marcell MDSZ körzeti 3. helyezés Borné Haluska Marianna
Jancsecz Rozália MDSZ országos Sí bajnokság 2. helyezés Borné Haluska Marianna
Országh Lili MDSZ országos ugrókötél verseny   Borné Haluska Marianna
Országh Adél MDSZ országos ugrókötél verseny 2. hely Borné Haluska Marianna
Deli Hanna Viola, Döbrönte Petra Ilona, Erm Róbert Emil, Gutbrod Ádám, Hauser Júlia, Hoppál Ilona Cicelle, Merkl Henriett, Pluhár Zsófia, Stefanifa Dóra, Szabó Gergő Attila, Szilágyi Zsófia és Szilágyi Zsófia, Szücs Kristóf Péter, Tóth Édua Zita (7.b), csapatnevük: Hazug Múzsák Társasága Múzsák Hollywoodban (a Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteménye által meghirdetett országos verseny), 5-7. évfolyam 11. helyezés Gergely Judit
Baross Kata Boglárka, Bor Klára Éva, Buti Balázs, Ferenczi Hajna, Halma Márton, Kotró Nóra, Kuknyó Guidó Lajos, Mazaray Márk, Óváry Márton, Pánczél Noémi Vanda, Szávka Gergő, Vass Réka (8.b), csapatnevük: Duodecim victores Múzsák Hollywoodban (a Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteménye által meghirdetett országos verseny), 5-7. évfolyam 9. helyezés Gergely Judit
Gál-Bandi Júlia Boglárka, Kapi Kincső, Szilas Petra Mária, Barta Viktor (7.b), csapatnevük: Museion Múzsák Hollywoodban (a Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteménye által meghirdetett országos verseny), 5-7. évfolyam 12. helyezés Gergely Judit
Ács Róza Kata, Fekete Arina, Kovács Jázmin, Mócsai Luca, Papp Dorka Erzsébet, Sebestény Zsófia (8.a), csapatnevük: No problem Múzsák Hollywoodban (a Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteménye által meghirdetett országos verseny), 5-7. évfolyam 11. helyezés Gergely Judit
Kotró Nóra (8.b) Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Alkalmazói kategória 2. helyezett Hidvégi Eszter
Bor Klára Éva (8.b) Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Alkalmazói kategória 9. helyezett Hidvégi Eszter
Pánczél Noémi Vanda (8.b) Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Alkalmazói kategória 11. helyezett Hidvégi Eszter
Gaszner Kata Márta (8.b) Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Alkalmazói kategória 13. helyezett Hidvégi Eszter
Czender Dániel (8.b) Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Alkalmazói kategória 17. helyezett Hidvégi Eszter
Bodrogai András 10.b Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Alkalmazói kategória 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Baross Csanád 10.a Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Alkalmazói kategória 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Sziva Hanna 7.a Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Alkalmazói kategória 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Székely Bendegúz 10.b Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Programozás kategória 64. helyezett Csesznákné Nagy Katalin
Vöröl Vilmos 9.b Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Programozás kategória 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Kákai Ákos 7.a Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny Programozás kategória 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Székely András 11.a OKTV Fizika I. kategória második fordulóba jutott Ferenczi Alpár
Veszelyi Bence Balázs (12.b) Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny – Informatika – Alkalmazói kategória 19. helyezett Hidvégi Eszter
Tóth Johanna Eszter (12.a) Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny – Informatika – Alkalmazói kategória 32. helyezett Hidvégi Eszter
Szimilkó Virág (11.b) Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny – Informatika – Alkalmazói kategória 65. helyezett Hidvégi Eszter, Földi János
Tirol Zsófia 11.a Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny – Informatika – Alkalmazói kategória 2. forduló Csesznákné Nagy Katalin
Vörös Vilmos 9.b Országos Online Programozás verseny 29. helyezett Csesznákné Nagy Katalin
Óváry Márton 8.b Református Iskolák Országos Matematika Versenye 2. helyezés Mózes Mónika
Kákai Ákos 7.a Református Iskolák Országos Matematika Versenye 7. hely Paróczay József
Szabó Richárd 11.a Református Iskolák Országos Matematika Versenye 2. hely Paróczay József
Vörös Vilmos 9.b Református Iskolák Országos Matematika Versenye 8. hely Paróczay József
Köck Réka, Papp Berta, Rényi-Vámos Vanda Spiel und Gewinn! levelezős verseny  Spiel und Gewinn Anfänger országos német nyelvi verseny 18. helyezett Baka-Regös Beatrix
Hauser Júlia (7.b), Tóth Édua Zita (7.b), Sziva Hanna (7.a) Spiel und Gewinn Junior 1. országos német nyelvi verseny országos 1. helyezés Pallos Éva
Gutbrod Ádám, Szücs Kristóf Péter (7.b) Spiel und Gewinn Junior 1. országos német nyelvi verseny országos 9. helyezés Pallos Éva
Vörös Zsófia 9. a Természettudós Lelkipásztoraink Nyomában (Kárpát-medencei verseny, 7-12. osztály) 1. hely Kiss Székely Zoltán
Óváry Márton 8.b Varga Tamás Matematika Verseny országos döntőbe jutott Mózes Mónika
Pluhár Zsófia 7.b Varga Tamás Matematika Verseny 2. forduló Paróczay József
Szilágyi Zsófia 7.b Varga Tamás Matematika verseny 2. forduló Paróczay József
Kákai Ákos 7.a Varga Tamás Matematika Verseny 2. forduló Paróczay József
Márton Zsófia 7.a Varga Tamás Matematika Verseny 2. forduló Paróczay József
Krehó Lelle (5.a) Városi Meseíró Verseny ezüst minősítés Gergely Judit
Dunai Tímea, 8. a Városi Népdaléneklési verseny arany Albertné Bereczky Éva
Bardócz Csenge, 5.b Városi Népdaléneklési verseny ezüst Albertné Bereczky Éva
Döbrönte Petra Ilona, 7.b Városi Népdaléneklési verseny ezüst Albertné Bereczky Éva
Gyenis Petra, 5.a és Dombóvári Dóra, 5.a Városi Népdaléneklési verseny ezüst Albertné Bereczky Éva
Erm Róbert Emil, 7.b és Nagy Benjámin, 5.b Városi Népdaléneklési verseny ezüst Albertné Bereczky Éva
Asszonyi Johanna, 6.a és Fodor Lilla, 6.a Városi Népdaléneklési verseny bronz Albertné Bereczky Éva
Döbrönte Petra Ilona, 7.b; Hoppál Ilona Cicelle, 7.b és Stefaniga Dóra, 7.b Városi Népdaléneklési verseny bronz Albertné Bereczky Éva
Bardócz Csenge, Pálinkás Zsófia, Köck Réka, Rényi-Vámos Vanda, Jakab Rita, Szilas Eszter, Bogáti Kamilla, Kákai Anna, Pótha Lilla és Papp Berta 5.b Városi Népdaléneklési verseny ezüst Albertné Bereczky Éva
Farkas Tünde  5.a Városi Vers- és Prózamondóverseny 1. helyezett Baka-Regös Beatrix
Tirol Zsófia 11.a Vizuális Kultúra, Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny  22. helyezett Kun Attiláné
Veszelyi Bence Balázs (12.b) X. Bocskai Byte Országos Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny 2. helyezett Hidvégi Eszter
Tóth Johanna Eszter (12.a) X. Bocskai Byte Országos Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny 1. helyezett Hidvégi Eszter
Szimilkó Virág (11.b) X. Bocskai Byte Országos Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny 3. helyezett Hidvégi Eszter
Gál-Bandi Júlia Boglárka (7.b), Kapi Kincső (7.b), Szilas Petra Mária (7.b), Sziva Hanna (7.a), csapatnév: Lorellin tündék XII. Országos és V. Nemzetközi Tolkien Levelező Verseny (Hobbit kategória) 6. helyezett Gergely Judit
Lik Lara (11.b) XIV. International Poetry and Theatre Competition Castello di Duino/ az UNESCO XIV. Nemzetközi Költészeti Versenye, Castello di Duino díjazott a “Poesie del cuore”/ “Poems of the heart” kategóriában Gaszner Tibor
Bokor Anna, 12. a XVI. Tentamen verseny 1. hely Dr. Török Márta
Dobó Sára Borbála, 12. a XVI. Tentamen verseny 1. hely Dr. Török Márta
Hegyesi Eszter, 12. b XVI. Tentamen verseny 1. hely Kiss Székely Zoltán
Pierson B. Róbert, 11. a XVI. Tentamen verseny 1. hely Dulai Teréz
Gaszner Anna, 10. b XVI. Tentamen verseny 2. hely Seregi Sára
Kasza Kristóf, 10. a XVI. Tentamen verseny 2. hely Földiné Koczor Tünde
Patai Barnabás, 11. b XVI. Tentamen verseny 2. hely Dr. Török Márta
Vörös Zsófia, 9. a XVI. Tentamen verseny 2. hely Kiss Székely Zoltán
Baross Boróka, 6. a XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 1. hely  
Bódog Júlia, 9. b XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 1. hely  
Gál-Bandi Júlia Boglárka, 7. b XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 1. hely  
Németh Flóra, 11. a XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 1. hely  
Asszonyi Johanna, 6. a XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 2. hely  
Eckensberger Lili, 11. a XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 2. hely  
Kovács Jázmin, 8. a XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 2. hely  
Szórád Míra, 6. a XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 2. hely  
Tirol Zsófia, 11. a XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 2. hely  
Ifjú Kata, 6. a XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 3. hely  
Kovács Dorottya, 11. b XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 3. hely  
Osváth Míra, 11. b XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 3. hely  
Pitvarosi Jázmin, 7. a XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 3. hely  
Sziva Hanna, 7. a XVII. Áprily Lajos verseny, Képzőművészet 3. hely  
Cseresnyés Dorottya, 12. b XVII. Áprily Lajos verseny, Szépirodalmi alkotások 1. hely  
Lik Lara, 11.b XVII. Áprily Lajos verseny, Szépirodalmi alkotások 1. hely  
Bálint Anita, 8. b XVII. Áprily Lajos verseny, Szépirodalmi alkotások 2. hely  
Kovács Gergő, 7. a XVII. Áprily Lajos verseny, Szépirodalmi alkotások 2. hely  
Lelkes Lili, 5. a XVII. Áprily Lajos verseny, Szépirodalmi alkotások 2. hely  
Jenei Kristóf, 9. a XVII. Áprily Lajos verseny, Szépirodalmi alkotások 3. hely  
Kézdy Rita, 5. a XVII. Áprily Lajos verseny, Szépirodalmi alkotások 3. hely  
Hegyesi Eszter, 12. b XVII. Áprily Lajos verseny, Természetfotó 1. hely  
Lengyel Orsolya, 12. b XVII. Áprily Lajos verseny, Természetfotó 1. hely  
Szabó Levente, 9. a XVII. Áprily Lajos verseny, Természetfotó 1. hely  
Asszonyi Johanna, 6. a XVII. Áprily Lajos verseny, Természetfotó 2. hely  
Korcsog Laura, 9. a XVII. Áprily Lajos verseny, Természetfotó 2. hely  
Kovács Dorottya, 11. b XVII. Áprily Lajos verseny, Természetfotó 2. hely  
Dunai Tímea, 8. a XVII. Áprily Lajos verseny, Természetfotó 3. hely  
Farkas Tünde, 5. a XVII. Áprily Lajos verseny, Természetfotó 3. hely  
Harmathy Károly. 5. a XVII. Áprily Lajos verseny, Természetfotó 3. hely  
Víg Dávid, 9. b XVII. Áprily Lajos verseny, Természetfotó 3. hely  
Székely András 11.a XXII. Tornyai Sándor Református Fizika Feladatmegoldó Verseny 6. hely Ferenczi Alpár
Lapis Áron 10.b XXII. Tornyai Sándor Református Fizika Feladatmegoldó Verseny 8. hely Ferenczi Alpár
Székely Bendegúz 10.b XXII. Tornyai Sándor Református Fizika Feladatmegoldó Verseny 10. hely Ferenczi Alpár
Zeller András Zrinyi Ilona Matematika verseny megyei forduló 8. hely Paróczay József
Szabó Richárd 11.a Zrinyi Ilona Matematika verseny megyei forduló 5. hely Paróczay József
Németh-Buhin Alba 11.a Zrinyi Ilona Matematika verseny megyei forduló 13. hely Paróczay József
Óváry Márton 8.b Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló 9. helyezés Mózes Mónika
Farkas Tünde 5,A Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló 89. hely Flaskár Ibolya
Balogh Andor Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló 53. hely Flaskár Ibolya
Morán Lionel 8.a Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló 64. hely Flaskár Ibolya
Túri Levente 11.b Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló 10. hely Paróczay József

Comments are closed.