A 2018/2019-es tanévben meghirdetett tanórán kívüli foglalkozások (a teljes listához kattints)

Foglalkozás tanár időpont évfolyam
Elsősegély szakkör Dulai Teréz péntek 7. óra 7.-8.
Biológia érettségi előkészítő Dulai Teréz hétfő 0. óra 12.
Csillagászati szakkör Both Marcell 12.b osztályos tanuló kedd 8. óra 5.-12.
Fizika szakkör Berta Ildikó csütörtök 7. óra/0. óra 7.-8.
Kémia érettségi előkészítő Szakács Erzsébet kedd 0. óra 11.
Kémia szakkör Szakács Erzsébet kedd 8. óra 9.-10.
Kémia szakkör Szakács Erzsébet szerda 8. óra 8.
Kővirág 6 TVSzK Kiss-Székely Zoltán hétfő 8. óra 5.-8.
Biológia érettségi előkészítő Kiss-Székely Zoltán csütörtök 4. óra 12.b
Latin szakkör Dr.Török Márta péntek 7.-8. óra 8.-12.
Énekkar Albertné Bereczky Éva csütörtök 7. óra 5.-6.
Zenekar Albertné Bereczky Éva csütörtök 8. óra 7.-12.
Rajz szakkör Kun Attiláné szerda 7.-8. óra 5.-8.
Latin korrepetálás Gergely Judit egyeztetés 7.-8.
Versenyfelkészítés Gergely Judit egyeztetés  
Színjátszó szakkör Sipos Dávid péntek du. 9.-12.
Dráma-és színháztörténet Gaszner Tibor egyeztetés 9.-10.
Műelemzés Gaszner Tibor egyeztetés 9.-12.
Robotika Hidvégi Eszter hétfő/kedd 7. óra-8. óra 5.-9.
Alkalmazói szakkör Hidvégi Eszter péntek 7-8. óra 8.-10.
Logo szakkör Csesznákné Nagy Katalin szerda 6. óra 6.
Programozás szakkör Csesznákné Nagy Katalin csütörtök 8. óra 7.-8.
Informatika érettségi előkészítő Csesznákné Nagy Katalin péntek 7-8. óra 11.
Matematika szakkör Mózes Mónika hétfő/kedd 0. óra 7.
Matematika szakkör Földiné Koczor Tünde csütörtök 7. óra 5.-6.
Matematika érettségi előkészítő Földiné Koczor Tünde hétfő 6. óra 12. a
Versenyfelkészítés Paróczay József szerda7. óra-8. óra 11.-12.
Matematika tehetséggondozó Paróczay József péntek 7. óra 8.
Matematika korrepetálás Gaálné Gerencsér Hajnalka péntek 7. óra 7.
Matematika korrepetálás Gaálné Gerencsér Hajnalka péntek 8. óra 11.
Matematika szakkör Gaálné Gerencsér Hajnalka kedd 8. óra 9.
Matematika érettségi előkészítő Szende Gabriella hétfő 6. óra 12.b
Matematika korrepetálás Szende Gabriella péntek 7. óra 9.
Matematika szakkör Szende Gabriella kedd 8. óra 10.
Német kultúrtörténeti szakkör Hajdú Kinga hétfő 7. óra 5.-12.
Francia tehetséggondozó Szappanosné Szemkeő Dominika csütörtök 3. óra/7. óra 9.-12.
Angol nyelvvizsga előkészítő Elefánty Adrienn egyeztetés 11.-12.
Röplabda Borné Haluska Mariann szerda 7. óra 9.-12.
Röplabda Borné Haluska Mariann péntek 6. óra 5.-8.
Foci Borné Haluska Mariann csütörtök 8. óra 5.-12.
Kosárlabda Borné Haluska Mariann péntek 7. óra 5.-12.

 

Comments are closed.