Jelentkezés központi írásbeli vizsgára

Kedves Leendő Diákjaink!

Hamarosan elkezdődik a 2017/2018-as tanév felvételi időszaka.
A központi írásbeli vizsgára jelentkezés módját az alábbi tájékoztatóban olvashatjátok. (letöltés itt)

A vizsgára a jelentkezési határidő 2017.12.08.

Sajátos nevelési igényű tanuló, illetve a beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő tanuló esetében – a vizsgaszervezés érdekében – szükséges a speciális körülmények, idő hosszabbítás illetve eszközök igénylésére vonatkozó szülői kérvénynek és a szakértői és rehabilitációs bizottság vagy a nevelési tanácsadó szakértői véleményének a csatolása a jelentkezési laphoz. A kérelmet a vizsgát szervező intézmény igazgatója bírálja el.

2017.11.18-án és 2017.12.02-án iskolánkban 8-11 óráig Nyitott kapukat tartunk.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt.

Comments are closed.