A 2018/2019-es tanév versenyeredményei (a teljes lista itt nyílik)

Tanuló neve Verseny megnevezése Eredmény Felkészítő tanár
Óváry Márton Református Középiskolák XX. Országos KémiaVersenye 1. helyezés Szakács Erzsébet
Óváry Márton 5.helyezés, Legjobb laboros különdíj
Pierson-Bartel Róbert 2. helyezés
Takács Attila 1. helyezés
Takács Attila 5. helyezés
Vaczó Márta 9. helyezés
Uracs Anna 9. helyezés
Óváry Márton Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny  Megyei 2. helyezés,Országos döntő 37. helyezés
Kálmán Szonja Lujza és Kákai Ákos ZöldOkos Kupa Pest megye 1. helyezés, Közép-magyarországi Régió 1. helyezés, Országo döntő 2. helyezés
Balgh Laura  MDSZ körzeti verseny B kategória  röplabda 4. helyezés Borné Haluska Marianna
Fehér Dorottya
Kovács Kinga
Nagy Zsófia
Nemere Imola
Németh Flóra
Oberrecht Jana
Orbán Dorottya
Schaubauer Panna
Szimilkó Virág
Warga Hanna
Dóka Izabella MDSZ röplabda megyei döntő  
Horváth Liliana            A kategória  
Kálmán Szonja            másod döntő 2. helyezés
Makó Luca            harmad döntő 4. helyezés
Pitvarosi Jázmin    
Uracs Anna MDSZ röplabda másod döntő A kategória 2. helyezés
Spartá Zora    
Szalai Hanna    
Teleki-Németh Rozália    
Makó Luca MDSZ országos strandröplabda  
Uracs Anna    
Spartá Zora MDSZ orszégos strandröplabda  
Szalai Hanna   16. helyezés
Pierson-Bartel Róbert Biológia OKTV  országos döntő 31. helyezés Dulai Teréz
Pierson-Bartel Róbert Kutató Diákok XIX.TDK Konferencia országos döntő 1. helyezés
Bardócu Csenge Dóra Bókay Árpád Országos Biológia Verseny országos döntő 9. helyezés
Takács Orsolya Ötpróba csapat  II. helyezés Borné Haluska Marianna
Pitvarosi Jázmin
Bencsik Márton
Bródi Barnabás
Jutassi Balázs
Gorda Domonkos
Takács Orsolya Ötpróba egyéni II. helyezés  
Tasnádi Emma 8.a  Ábel Jenő Országos Latin nyelvi verseny  Országos dicséret Dr. Török Márta
Harmathy Károly 6.a  Hyperion országos latin verseny  dicséret
Juhos Nimród Gábor 6.a dicséret
Nagy Péter “Eleven örökség”, helytörténeti verseny II. helyezés Kun Attiláné
Herczeg Fülöp
Trenka Zombor
Vígh Dávid
Lévai Letícia
M. Tóth Eszter
Szente Gréta
Buzás Dorina
Hadházy Álmos „Használjuk jól vizeinket”című  országos rajzpályázat különdíj
Szabó Debóra különdíj
Elekfy Dorina „Az én hősöm” c. rajzpályázat III. helyezés
Nikl Fanni Áprily Lajos képzőművészeti verseny 5-6. évf. grafika  I. helyezett
Erdélyi Bernát 5-6. évf. festmény I. helyezett
Ifju Kata 7-8. évf. festmény III. helyezet
Szórád Míra 7-8. évf. festmény II. helyezett
Baross Boróka 7-8. évf. festmény I. helyezett
Kovács Dorottya 9-12. évf. grafika I. helyezett, megosztva
Bódog Júlianna 9-12. évf. grafika I. helyezett, megosztva
Székely Barnabás Református Iskolák Országos Matematika Versenye 7. osztály: 2. hely Mózes Mónika
Székely Barnabás Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 6. hely
Görög Mátyás
Szedlacsek Benedek
Melnek Mihály
Melnek Mihály Varga Tamás Matematika Verseny  2. fordulóba jutott
Kertész Laura Jázmin
Szimilkó Virág OKTV Informatika alkalamzói 32. hely Hidvégi Eszter
Székely Bendegúz Mihály OKTV Informatika programozói Döntőbe jutott
Bodrogai András II.fordulóba jutott
Kotró Nóra Országos Nemes Tihamér Alkalmazói Verseny 24.hely
Gaszner Kata Márta 26.hely
Pánczél Noémi Vanda 52.hely
Bor Klára Éva 62.hely
Czender Dániel 63.hely
Székely Áron  Logo Országos Számítástechnikai Verseny 57. hely
Kircsi Milán második fordulóba jutott
Réthy Levente 82.hely
Dragon Dominik Sándor 60.hely
Tanács Laura E-hód verseny – kadét 1.hely
Óváry Márton E-hód verseny – junior 1.hely
Halma Márton 5.hely
Bálint Anita 9.hely
Bodrogai András E-hód verseny – senior 8.hely
Sziva Hanna 3 fordulós Szivárványhíd országos levelező verseny – irodalom 7. és 8. osztály 1. hely (holtverseny) Urbán Viktória
Gosztonyi Zsófia 1. hely (holtverseny)
Demeter Hanga 3 fordulós Szivárványhíd országos levelező verseny – irodalom 9-12. osztály 4. hely
Sziva Hanna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti 6. hely
Dobos Nóra Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti 6. hely
Márton Zsófia Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti 6. hely
Gosztonyi Zsófia Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti 6. hely
Böröndi Áron Bozsik futball arany minősítés Borné Haluska Marianna
Kovicska Botond Márk
Pintér Brúnó
Pálincsár János
Malomsoky Keita
Vass Torda
Nagy Benjámin
Eőri Kardos Csaba
Ott Norbert
Ott Olivér
Székely Barnabás
Kiss Boldizsár
Ernhoffer Boldizsár 6.a Arany János Nyelvi Verseny országos döntőbe jutott Gergely Judit
Drucza Dávid János 6.a
Szilágyi Zsófia 8.b
Tóth Édua Zita 8.b
Drucza Dávid János 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti 5. hely
Juhos Nimród Gábor 6.a
Borda Dénes Sándor 6.a
Ernhoffer Boldizsár 6.a
Hauser Júlia 8.b körzeti 11. hely
Hoppál Ilona Cicelle 8.b
Stefaniga Dóra 8.b
Tóth Édua Zita 8.b
Dóka Olívia 6.a körzeti 31. hely
Fetter Orsolya Dorka 6.a
Kucsera Emese 6.a
Lelkes Lili 6.a
Rudan Klára 6.a
Simon Péter 8.b Ábel Jenő Latin Tanulmányi Verseny országos 23. hely
Kovács Gergő 8.a Spiel und  gewinn! német nyelvi verseny junior 2. országos 10. hely Pallos Éva
Antal Varga Milán K&H pénzügyi vetélkedő Középdöntőbe jutás Flaskár Ibolya
Kertész Balázs
Réthy Levente
Tirol Zsófia 12.a OKTV Informatika alkalamzói országos 30. hely Csesznákné Nagy Katalin
Damenija Vitéz 12.b 2. fordulóba jutott
Sziva Hanna 8.a Országos Nemes Tihamér Alkalmazói Verseny országos 29. hely
Gutbroad Ádám 8.b országos 25. hely
Tasnádi Emma 8.a 2. fordulóba jutott
Márton Zsófia 8.a
Tóth Édua 8.b
Sági Ádám 8.b
Szűcs Kristóf 8.a
Kákai Ákos 8.a Országos Nemes Tihamér Proramozói Verseny 2. fordulóba jutott
Vörös Vilmos 10.a
Melnek Mihály 7.b országos 31. hely
Melnek Mihály 7.b Logo Országos Számítástechnikai Verseny országos 5. hely
Pálinkás Zsófia 6.b országos 18. hely
Perényi Hanna 6.b országos 30. hely
Berencz Lili 6.b országos 52, hely
Fekete Bíbora 6.a országos 66. hely
Bardócz Csenge 6.b 2. fordulóba jutott
Elischer Liliana 6.a
Harmaty Károly 6.a Nemzetközi E-hód verseny – Benjamin országos 3. hely
Pálinkás Zsófia 6.b országos 7. hely
Kákai Ákos 8.a Nemzetközi E-hód verseny – Kadét országos 5. hely
Márton Zsófia 8.a országos 9. hely
Zeller András 12.a Nemzetközi E-hód verseny – Senior országos 8. hely
Kákai Ákos 8.a Varga Tamás 2. forduló   Paróczay József
Márton Zsófia 8.a Varga Tamás országos döntő  
Szilágyi Zsófia 8. b Varga Tamás 2. forduló  
Pluhár Zsófia 8. b Varga Tamás 2. forduló  
Pluhár Zsófia 8. b Református Gimn. csapatverseny 1. hely
Székely Barna 7.
Óváry Márton 9.
Eckensberger Attila 10.
Székely Bendegúz 11.
Szabó Richárd 12. a
Székely Bendegúz 11. OKTV  II. forduló
Zeller András 12.a
Zeller András 12.a Országos Dürer csapatverseny 6. hely
Bérczes Olivía 12. b
Székely Bendegúz 11.
Eckensberger Attila 10.
Márton Zsófia 8.a Pest megyei matekverseny 1. hely
Pluhár Zsófia 8. b 2. hely
Eckensberger Attila 10. Arany Dániel II. forduló
Vörös Vilmos 10.a
Szabó Richárd 12. a Zrinyi megyei 2. hely
Túri Levente 12. b 3. hely
Zeller András 12.a 5. hely
Patai barnabás 12. B Tisza István Országos Történelem  5. hely  Dr. Török Márta
Sipos Ilka 11.a  Pázmány Péter Országos Történelem verseny  2. hely 
Nagy Flóra 8.a  Ábel Jenő Latin verseny  I. forduló 
Kálmán Lujza 8.a  I. forduló 
Fetter Zsófia 8.a  I. forduló 
Márton Zsófia 8.a  I. forduló 
Dobos Nóra 8.a  I. forduló 
Sipos Ilka 11.a  Tentamen SZRG -Történelem I. helyezett
Patai barnabás 12. B II. helyzett
Keszler Petra 5.a Városi Vers- és Prózamondó Verseny 1. hely Hajdu Kinga
Atzél Réka 5.a 3. hely
Farkas Tünde 6.a 1. hely
Székely Barnadás 7.b Jedlik Ános Országos fizikaverseny országos 5. helyezett Berta Ildikó
Dankó Bendegúz 7.b országos 6. helyezett
Lévai Letícia 11.a  OKTV – vizuális kultúra második fordulóba jutott Kun Attiláné
Monori Zsófia XVIII. Nemzetközi Áprily Lajos verseny – Természetfotó 3. hely Kiss Székely Zoltán
Harmathy Károly 2. hely
Kézdy Rita 2. hely
Nikl Fanni 1. hely
Szőke Anna 1. hely
Erdei Zsófia Klára 3. hely
Jankai Anna 3. hely
Kovács Kinga 3. hely
Papp Attila 3. hely
Szabó Levente 3. hely
Bérces Olívia 2. hely
Cser Bálint 2. hely
Kákonyi Éva 2. hely
Nikl Fanni XVIII. Nemzetközi Áprily Lajos verseny – Szépirodalmi alkotás 2. hely
Lik Lara Natasa 3. hely
Atzél Réka Bolyai Természettudományos Csapatverseny körzeti 4. hely
Kertész Balázs Albert
Réthy Levente
Szabó Nóra
Drucza Dávid János Bolyai Természettudományos Csapatverseny körzeti 5. hely
Borda Dénes Sándor
Ernhoffer Boldizsár
Juhos Nimród Gábor
Lelkes Lili Bolyai Természettudományos Csapatverseny körzeti 1. hely országos döntő 14. hely
Elischer Lilianna
Kucsera Emese Julianna
Vitályos Dorka
Dóka Olívia körzeti 3. hely országos döntő 9. hely
Fekete Bíbora
Fetter Orsolya Dorka
Solymos Enikő
Soós István körzeti 5. hely
Dragon Dominik Sándor
Márton Áron Bendegúz
Pini Sándor
Nagy Flóra körzeti 1. hely országos döntő 12. hely
Dóka Izabella
Horváth Liliána
Ács Márton Zalán
Gajdos Dorottya Diákolimpia, Argentina – strandkézilabda 3. hely  
Törköly Kinga „Magyarország jó tanulója, jó sportolója − 2018” – harmadszor részesült ebben az országos elismerésben    
Kovách Donát Fair Play Cup (2 fordulós) 3. hely Köck Gábor
Harmathy Dániel
Hidvégi Zoltán
Szilágyi Gergely
Battonyai Erik
Pierson Bartel Róbert
Juhos Botond
Pap Attila
Sánta Zsombor
Kelemen Levente
Pap Attila Városi Foci Kupa (3 fordulós) 3. hely
Korszun Benedek
Kis-Hajpál Gergely
Potecz Ádám
Németh Áron
Battonyai Erik
Hidvégi Zoltán
Szilágyi Gergely
Pierson Bartel Róbert
Novák Milán
Kovách Donát Fair Play Cup  – megyei döntő 6. hely
Harmathy Dániel
Hidvégi Zoltán
Szilágyi Gergely
Battonyai Erik
Pierson Bartel Róbert
Juhos Botond
Pap Attila
Sánta Zsombor
Kelemen Levente
Óváry Márton 9.b Református Iskolák Országos Matematika Versenye 3. hely Gaálné Gerencsér Hajnalka
Óváry Márton 9.b 1. hely csapatban
Óváry Márton  9. b Arany Dániel Matematika Verseny döntőbe jutott
Baross Kata 9.b  2. forduló
Óváry Márton 9.b Zrinyi Ilona Matematika Verseny Észak-Pest 1. hely
Kákai Ákos V8 kupa úszóverseny 1 hely33m mell Nagy Bernadett
2. hely 4X33 m gyorsváltó
1. hely 66m mell
Kelemen Ákos V8 kupa úszóverseny 3. hely 100m gyors
1. hely 66 hátúszás
Hídvégi Zoltán V8 kupa úszóverseny 1. hely 100m gyors
2. hely 66m hátúszás
2. hely 100 m gyors
Ács Márton Labdarúgás Diákolimpia IV kcs, körzeti döntő 1. hely 1. hely
Bartis Lóránd
Böröndi Áron
Tímát-Tóth Marcell
Görög Mátyás
Jutasi Balázs
Kovács Gergő
Lelkes László
Németh László Bendegúz
Nyilas András
Szilágyi Máté
Eckensberger Attila Labdarúgás Diákolimpia V-VI kcs. megyei döntő 4. hely 4. hely
Herczeg Fülöp
Kelemen Levente
Kiss-Haypál Gergely
Korszun Benedek
Kovács Bence
Papp Attila
Pesti Patrik
Potecz Ádám
Kálmán Kamilla 5.a Áprily Lajos Verseny – Népdaléneklés 1. helyezés Albertné Bereczky Éva
Lapis Anita 5.a 1. helyezés
Gyenis Petra 6.a 2. helyezés
Magonyi Boglárka 6.a 2. helyezés

Comments are closed.