A 2020/2021-es tanév versenyeredményei

Tanuló neve Verseny megnevezése Eredmény Felkészítő tanár
Illényi Csanád 6.a; Nikl Gergely 6.a; Bagdi gergely 6.a; Kucsinka Márton 6.a;  Bolyai természettudományos Csapatverseny körzeti szakasz 3. helyezés Dr. Puskás Áronné
Gottlasz Nóra 6.a; Gergely Lilla 6.a; Erhardt Dénes  6.a; Kupán Ábel 6.a;  Bolyai természettudományos Csapatverseny körzeti szakasz 12. helyezés Dr. Puskás Áronné
Deme Zsófi 6.a; Gerendás Emma 6.a; Hollókövi Boglárka 6.a; Pircs Rebeka 6.a;  Bolyai természettudományos Csapatverseny körzeti szakasz 15. helyezés Dr. Puskás Áronné
Kákai Ákos 10.a ; Kálmán Lujza Szonja 10.a ; Horvát Liliána 10.a;  Estöri Középdöntő országos 28. hely  Dr. Török Márta
Nagy Johanna, Deme Zsófia, Gerendás Emma, Hollókövi Boglárka Bolyai Matematika Csapatverseny (Eszak Pest megye) 43. hely Földiné Koczor Tünde
Szirmai Olivér, Kucsinka Márton, Erhardt Dénes, Zaláni-Kiss Pál Bolyai Matematika Csapatverseny (Eszak Pest megye) 44. hely Földiné Koczor Tünde
Imre Pál, Székely Áron, Réthy Levente, Tóth Márton Bolyai Matematika Csapatverseny (Eszak Pest megye) 8. hely Földiné Koczor Tünde
Guba Marcell 5.a Pest Megyei Matematikaverseny megyei 1. hely Földiné Koczor Tünde
Cserny Ákos 5.a Pest Megyei Matematikaverseny megyei 2. hely Földiné Koczor Tünde
Petrás Áron 5.a Pest Megyei Matematikaverseny megyei 3. hely Földiné Koczor Tünde
Teleki_Németh Buda 5.a Pest Megyei Matematikaverseny megyei 4. hely Földiné Koczor Tünde
Gottlasz Nóra 6.a Pest Megyei Matematikaverseny megyei 1. hely Földiné Koczor Tünde
Imre Pál 7.b Pest Megyei Matematikaverseny megyei 1. hely Földiné Koczor Tünde
Székely Áron 7.b Pest Megyei Matematikaverseny megyei 1. hely Földiné Koczor Tünde
Imre Pál 7.b Református Iskolák Országos Matematikaversenye 3. hely Földiné Koczor Tünde
Imre Pál 7.b Varga Tamás Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 5. hely és országos 26. hely Földiné Koczor Tünde
Réthy Levente 7.a Varga Tamás Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 5. hely és országos 85. hely Földiné Koczor Tünde
Székely Áron 7.b Varga Tamás Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 11. hely Földiné Koczor Tünde
Nagy Anna 8.b Varga Tamás Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 10. hely Földiné Koczor Tünde
Cserny Ákos 5.a Zrínyi Ilona Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 17. hely Földiné Koczor Tünde
Petrás Áron 5.a Zrínyi Ilona Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 55. hely Földiné Koczor Tünde
Mágori Balázs 5.a Zrínyi Ilona Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 115. hely Földiné Koczor Tünde
Székely Áron 7.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 17. hely Földiné Koczor Tünde
Imre Pál 7.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 22. hely Földiné Koczor Tünde
Tóth Márton 7.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 64. hely Földiné Koczor Tünde
Elter Luca 12.b “Pro patria et libertate” II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny (Maiores kategória) országos 5. helyezés Gergely Judit
Simon Péter 10.b “Pro patria et libertate” II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny (Maiores kategória) országos 19. helyezés Gergely Judit
Lászay Lili 5.b a Pagony Könyvkiadó “Nagyszüleink játszótere” című kreatív írópályázata országos 2. helyezés Gergely Judit
Elter Luca 12.b Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny (Maiores kategória) országos 9. helyezés Gergely Judit
Hoppál Ilona Cicelle 10.b Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny (Minores kategória) az országos döntőbe jutott Gergely Judit
Berencz Lili Borostyán, Dajka Petra, Makó Luca, Pálinkás Zsófia Luca, Pótha Lilla (8.b) Atlantisz Hotel és Élményközpont (a Szépművészeti Múzeum 2019/2020. tanévi levelező versenye) országos 9. helyezés Gergely Judit
Bajáki Mátyás, Böröndi Áron, Elefánty András, Nagy Benjámin, Pintér Brúnó, Takács Marcell, Tóth Boldizsár, Wolf Máté (8.b) Atlantisz Hotel és Élményközpont (a Szépművészeti Múzeum 2019/2020. tanévi levelező versenye) országos 7. helyezés Gergely Judit
Fehérvári Málna, Réthy Hajnalka, Richly Katinka, Turai Gréti (5.b) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (5. évfolyam, Észak-Pest megye) körzeti 10. helyezés Gergely Judit
Borda Dénes Sándor, Drucza Dávid János, Ernhoffer Boldizsár, Juhos Nimród Gábor (8.a) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (8. évfolyam, Észak-Pest megye) körzeti 12. helyezés Gergely Judit
Kertész Laura Jázmin 9.b Horváth István Károly Ókortudományi és Latin Nyelvi Verseny (I. kategória) országos 11. helyezés Gergely Judit
Elter Luca 12.b Horváth István Károly Ókortudományi és Latin Nyelvi Verseny (II. kategória) országos 38. helyezés Gergely Judit
Berkes Boldizsár, Bogáti Kamilla, Pálinkás Zsófia Luca, Papp Berta Júlia, Rényi-Vámos Vanda (8.b) Ókori vizeken (a Szépművészeti Múzeum 2020/2021. tanévi levelező versenye) országos 6. helyezés Gergely Judit
Dóka Olívia, Fetter Orsolya Dorka, Kézdy Rita, Solymos Enikő (8.a) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (8. évfolyam, Észak-Pest megye) körzeti 11. helyezés Gergely Judit 
Elter Luca 12.b Magyar Nyelvészeti Diákolimpia  a középdöntőbe jutott Gergely Judit 
Baross Boróka, Jancsecz Anna, Kálmán Kata Eszter, Óváry Sarolta, Pluhár Zsófia,  Sziva Hanna, Szávka Gergő, Török Róza, Vass Réka TEDxDanubia Future design powered by MVM verseny különdíj Gergely Judit és Szakács Erzsébet
Kertész Balázs 7.a Nemes Tihamér NITV – Alkalmazás 2021 – 1. korcsoport   Hidvégi Eszter
Réthy Levente 7.a Nemes Tihamér NITV – Alkalmazás 2021 – 1. korcsoport   Hidvégi Eszter
Pálinkás Zsófia 7.a Nemes Tihamér NITV – Alkalmazás 2021 – 1. korcsoport   Hidvégi Eszter
Dragon Dominik Sándor 9.a Nemes Tihamér NITV – Alkalmazás 2021 – 2. korcsoport 2. fordulóba jutott Hidvégi Eszter
Pini Sándor 9.a Nemes Tihamér NITV – Alkalmazás 2021 – 2. korcsoport 2. fordulóba jutott Hidvégi Eszter
Gutbrod Ádám 10.b Nemes Tihamér NITV – Alkalmazás 2021 – 2. korcsoport 2. fordulóba jutott Hidvégi Eszter
Szücs Kristóf Péter 10.b Nemes Tihamér NITV – Alkalmazás 2021 – 2. korcsoport   Hidvégi Eszter
Melnek Mihály 9.b Nemes Tihamér NITV – Programozás 2021 – 2. korcsoport 2. fordulóba jutott Hidvégi Eszter
Bódog Julianna 12.b OKTV I. Informatika Alkalmazói 22. hely Hidvégi Eszter
Kotró Nóra 11.b OKTV I. Informatika Alkalmazói 23. hely Hidvégi Eszter
Gaszner Kata Márta OKTV I. Informatika Alkalmazói 32. hely Hidvégi Eszter
Szabó Levente Máté 12.a OKTV II. Programozás 2. fordulóba jutott Hidvégi Eszter
Gaszner Kata Márta 11.b Pest Megyei Informatika Alkalmazói Verseny II. kategória 1. hely Hidvégi Eszter
Kotró Nóra 11.b Pest Megyei Informatika Alkalmazói Verseny II. kategória 2. hely Hidvégi Eszter
Pánczél Noémi 11.b Pest Megyei Informatika Alkalmazói Verseny II. kategória 2. hely Hidvégi Eszter
Bor Klára Éva 11.b Pest Megyei Informatika Alkalmazói Verseny II. kategória 2. hely Hidvégi Eszter
Óváry Márton 11.b Pest Megyei Informatika Alkalmazói Verseny II. kategória 2. hely Hidvégi Eszter
Szücs Kamilla Hajna; Benkó Balázs; Borda Ede; Mágori Balázs;  Bolyai természettudományos Csapatverseny körzeti szakasz 9. hely Kiss Székely Zoltán
Nikl Fanni; Bereczky Berta; Nagy Tamara; Szily Eszter;  Bolyai természettudományos Csapatverseny körzeti szakasz 3. hely Kiss Székely Zoltán
Drucza Dávid János; Borda Dénes Sándor; Ernhoffer Boldizsár; Juhos Nimród Gábor;  Bolyai természettudományos Csapatverseny körzeti szakasz 1. hely Kiss Székely Zoltán
Dóka Olívia; Fetter Orsolya Dorka; Kézdy Rita; Solymos Enikő;  Bolyai természettudományos Csapatverseny körzeti szakasz 6. hely Kiss Székely Zoltán
Farkas Tünde; Dulitz Hédi; Elischer Lilianna; Krehó Rozi;  Bolyai természettudományos Csapatverseny körzeti szakasz 4. hely Kiss Székely Zoltán
Drucza Dávid János; Borda Dénes Sándor; Ernhoffer Boldizsár; Juhos Nimród Gábor;  Bolyai természettudományos Csapatverseny országos döntő 8. hely Kiss Székely Zoltán
Nikl Fanni XX. Áprily Lajos Kárpát-medencei verseny – szépirodalom ARANY Kiss Székely Zoltán
Csurgai Dorka; Nikl Fanni XX. Áprily Lajos Kárpát-medencei verseny – természetfotó ARANY Kiss Székely Zoltán
Csereklye Lili; Nacsa Julianna; Tannert Fanni; Cserny Ákos; Nagy Tamara; Juhos Nimród Gábor;  XX. Áprily Lajos Kárpát-medencei verseny – természetfotó EZÜST Kiss Székely Zoltán
Borda Ede; Borda Sándor; Kovács Zóra;  XX. Áprily Lajos Kárpát-medencei verseny – természetfotó BRONZ Kiss Székely Zoltán
Kálmán Szonja Lujza; Nagy Flóra; Dunai Tímea; Fábián Viola; Juhos Huba Boldizsár; Lapis Anita; Kézdy Rita; Bergmann Lili;  XX. Áprily Lajos Kárpát-medencei verseny – természetfotó Különdíj Kiss Székely Zoltán
 Antal – Varga Milán;  Gorda Barnabás;  Kertész Balázs;  Kőrösi Olivér;  Lamperth Gyula;  Merész Gellért;  Pap Márton;  Theisz Gergő;  Horváth Abigél;  Bereczky Berta;  Szily Eszter;  Sárkányhajó országos döntő 5. hely Köck Gábor
Sánta Zsombor; Papp Attila; Neumann Bálint; Szentgyörgyi Levente; Korszun Benedek; Orava Máté; Lábán Barnabás; Juhos Botond; Nagy Zselyke; Ács Róza; Köck Réka;  Sárkányhajó országos döntő 3. hely Köck Gábor
Rácsay Richárd; Szontagh Bálint; Török András; Weitzinger Zsombor; Szabó Gergő; Dombóvári Dávid; Szűcs Hanga; Németh Eszter; Szabó Gergő; Borszéky-Kiss Balázs; Köck Botond;  Sárkányhajó országos döntő 2. hely Köck Gábor
Böröndi Borbála; Elekfy Dorina; Ernhoffer Zsófia; Kálmán Kamilla; Keszler Petra; Lapis Anita; Mihalik Rebeka; Nagy Tamara; Sallai Léna; Szabó Cecília; Szabó Nóra;  Sárkányhajó területi selejtező 7. hely Köck Gábor
 Antal – Varga Milán;  Gorda Barnabás;  Kertész Balázs;  Kőrösi Olivér;  Lamperth Gyula;  Merész Gellért;  Pap Márton;  Borszéky-Kiss Balázs;  Theisz Gergő;  Horváth Abigél;  Bereczky Berta;  Szily Eszter;  Sárkányhajó területi selejtező 1. hely Köck Gábor
Sánta Zsombor; Papp Attila; Neumann Bálint; Szentgyörgyi Levente; Korszun Benedek; Orava Máté; Lábán Barnabás; Juhos Botond; Borda Sándor; Nagy Zselyke; Ács Róza; Köck Réka;  Sárkányhajó területi selejtező 1. hely Köck Gábor
Rácsay Richárd; Szontagh Bálint; Török András; Weitzinger Zsombor; Szabó Gergő; Németh László Bendegúz; Kasza Katica; Németh Eszter;  Sárkányhajó területi selejtező 2. hely Köck Gábor
Gerendás Emma 6. a „Jézus Élete” c. rajzpályázat, RPI 5-6. korcsop. országos III. helyezés Kun Attiláné
Drong Hanna 5-6. korcsop.Áprily Verseny SZRG országos I. helyezés Kun Attiláné
Fetter Orsolya 7-8. korcsop. országos I. helyezés Kun Attiláné
Bódog Júlia Áprily Verseny SZRG, 11-12. korcsop. országos I. helyezés Kun Attiláné
Nikl Fanni Áprily Verseny SZRG, 5-6. korcsop. országos I. helyezés Kun Attiláné
Gellén Zsófia Áprily Verseny SZRG, 5-6. korcsop. országos II. helyezés Kun Attiláné
Gyurkó Emma Áprily Verseny SZRG, 5-6. korcsop. országos II. helyezés Kun Attiláné
Gyenes Flóra Áprily Verseny SZRG, 5-6. korcsop. országos III. helyezés Kun Attiláné
Elischer Lilianna Áprily Verseny SZRG, 7-8. korcsop. országos I. helyezés Kun Attiláné
Kákai Anna Áprily Verseny SZRG, 7-8. korcsop. országos II. helyezés Kun Attiláné
Böröndi Borbála Áprily Verseny SZRG, 7-8. korcsop. országos III. helyezés Kun Attiláné
Erdélyi Bernát Áprily Verseny SZRG, 7-8. korcsop. országos III. helyezés Kun Attiláné
Pini Sándor Áprily Verseny SZRG, 9-11. korcsop. országos III. helyezés Kun Attiláné
Nacsa Júlia Áprily Verseny SZRG, 9-11. korcsop. országos III. helyezés Kun Attiláné
Siragakis Regina Áprily Verseny SZRG,5-6. korcsop. országos I. helyezés Kun Attiláné
10. a: Sziva Hanna, Tasnádi Emma, Kiss Anna Sára, Gorda Domokos, 9. a: Jancsecz Róza, Tanács Laura Eleven Örökség Helytörténeti vetélkedősorozat, Szentendre  Városi verseny, III. helyezés Kun Attiláné
Kircsi Alex, Surányi Domonkos, Rozsi Gergely, Tóth Benedek 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny (Eszak Pest megye) 3. hely Mózes Mónika
Richly Katinka, Drucza Veronika, Drong Hanna, Réthy Hajnalka 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny (Eszak Pest megye) 59. hely Mózes Mónika
Malomsoky Míra, Tímár Tóth Dalma, Stefaniga Anna, Siragakis Regina Bolyai Matematika Csapatverseny (Eszak Pest megye) 28. hely Mózes Mónika
Asztalos Ádám, Farkas Csaba, Cseke Attila, Baross Kende Bolyai Matematika Csapatverseny (Eszak Pest megye) 32. hely Mózes Mónika
Harmathy Károly, Drucza Dávid, Juhos Nimród, Matskási Hunor Bolyai Matematika Csapatverseny (Eszak Pest megye) 17. hely Mózes Mónika
Harmathy Károly 8.a Református Iskolák Országos Matematikaversenye 9. hely Mózes Mónika
Drucza Dávid 8.a Varga Tamás Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 9. hely Mózes Mónika
Harmathy Károly 8.a Varga Tamás Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 14. hely Mózes Mónika
Gottlasz Nóra, Nikl Gergely, Surányi Kolos, Benedek Baján 6.a és 6.b Bolyai Matematika Csapatverseny (Eszak Pest megye) 14. hely Mózes Mónika és Földiné Koczor Tünde
Lakatos Áron 5.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny (Észak-Pest megye) 1. hely és országos 41. hely Mózes Mónika és Földiné Koczor Tünde
Pluhár Zsófia 10.b Arany Dániel Matematikaverseny 2. fordulóba jutott Paróczay József
Szilágyi Zsófia 10.b Arany Dániel Matematikaverseny 2. fordulóba jutott Paróczay József
Pluhár Zsófia, Szilágyi Zsófia, Székely Barnabás Dürer Verseny  6. hely Paróczay József
Kákai Ákos, Horváth Liliána, Melnek Mihály Dürer Verseny  7. hely Paróczay József
Vörös Vilmos, Óváry Márton, Baross Kata  Dürer Verseny  7. hely Paróczay József
Óváry Márton 11.b OKTV 2. fordulóba jutott Paróczay József
Szilágyi Zsófia 10.b Református Iskolák Országos Matematikaversenye 10. hely Paróczay József
Óváry Márton 11.b Református Iskolák Országos Matematikaversenye 3. hely Paróczay József
Vörös Vilmos 12.b Református Iskolák Országos Matematikaversenye 5.hely Paróczay József
Takács Attila Irinyi János Országos Kémiaverseny  megyei 8. hely Szakács Erzsébet
Takács Attila Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 10. évf. 3. helyezés Szakács Erzsébet
Óváry Márton Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 11. évf. 3. helyezés Szakács Erzsébet
Imre Pál Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 7.évf 1. helyezés Szakács Erzsébet
Drucza Dávid János Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 8. évf. 1. helyezés Szakács Erzsébet
Kertész Laura Jázmin Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 9. évf. 2. helyezés Szakács Erzsébet
Székely Barnabás 9.b Református Iskolák Országos Matematikaversenye 3. hely Szende Gabriella

Comments are closed.