A 2021-2022-es tanév versenyeredményei

Tanuló neve Verseny megnevezése Eredmény Felkészítő tanár  
Asztalos Enikő 6.b Országos Evangélikus Hittanverseny csapatban 2. helyezett Asztalosné Novotny Csilla  
Zaláni-Kiss Pál 7.a Jedlik Ányos fizikaverseny országos 3. helyezés Berta Ildikó  
Bagdi Gergő 7.a Jedlik Ányos fizikaverseny országos 3. helyezés  
Farkas Csaba 7.b Jedlik Ányos fizikaverseny országos 3. helyezés  
Bereczki Márton 7.b Jedlik Ányos fizikaverseny országos 3. helyezés  
Nikl Fanni 8.a Öveges József fizikaverseny 2. forduló  
Kertész Balázs 8.a Öveges József fizikaverseny 2. forduló  
Réthy Levente 8.a Öveges József fizikaverseny 2. forduló  
Mészáros Júlia 5.a Sakk diákolimpia országos döntő 11. hely Dr. Borné Haluska Mariann  
Illényi Csanád, Kupán Ábel, Lőrincz Huba, Némedy Levente 7.a Bolyai Term.tud. Csapatverseny megyei 3. Dr. Puskás Áronné  
Gergely Lilla, Gottlasz Nóra, Nagy Johanna, Osváth Zita 7.a Bolyai Term.tud. Csapatverseny megyei 8.  
Bíró-Damjanocich Vica, Deme Zsófia, Gellén Zsófi, Gerendás Emma 7.a Bolyai Term.tud. Csapatverseny megyei 12.  
Csereklye Lili 7.a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcs-Ész verseny döntő Dr. Török Márta  
Gerendás Emma 7.a HIK Latin országos tanulmányi verseny döntő külön díj  
Gottlasz Nóra 7.a HIK Latin országos tanulmányi verseny döntő külön díj  
Papp Attila Miklós OKTV történelem 2. forduló  
Bereczky Berta 8.a Savaria történelem verseny 2. megyei forduló  
Nikl Fanni 8.a Savaria történelem verseny 2. megyei forduló  
Nagy Tamara 8.a Savaria történelem verseny 2. megyei forduló  
Horváth Abigél 8.a Savaria történelem verseny 2. megyei forduló  
Nagy Flóra 11.A HIK Latin országos tanulmányi verseny döntő  
Jancsecz Róza, Tanács Laura, Asszonyi Johanna 11.a Estöri Történelem Verseny csapatban 2. forduló  
Vass Réka 12.b Biológia OKTV II. forduló Dulai Teréz  
Szilas Petra 11.b Biológia OKTV II. forduló  
Koczka Janka 10.a Jane Haining Angol Nyelvi Emlékverseny 6. hely a református iskolák 10. évf. kategóriában Eőriné Kardos Brigitta  
Ifju Kata 10.a Jane Haining Angol Nyelvi Emlékverseny emléklap a református iskolák 10. évf. kategtóriában  
Petrás Áron 6.a Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 34. Földiné Koczor Tünde  
Gottlasz Nóra 7.a Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 23.  
Némedy Levente 7.a Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 28.  
Imre Pál 8.b Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 2. és országos 30.  
Székely Áron 8.b Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 6.  
Réthy Levente 8.a Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 36.  
Gottlasz Nóra 7.a Varga Tamás Matematika Verseny megyei 8. és országos 99.  
Némedy Levente 7.a Varga Tamás Matematika Verseny megyei 14.  
Hollókövi Boglárka 7.a Varga Tamás Matematika Verseny megyei 20.  
Imre Pál 8.b Varga Tamás Matematika Verseny megyei 4. és országos 13.  
Réthy Levente 8.a Varga Tamás Matematika Verseny megyei 8.  
Kertész Balász 8.a Varga Tamás Matematika Verseny megyei 14.  
Petrás Áron 6.a Megyei Matematika Verseny 1.  
Guba Marcell 6.a Megyei Matematika Verseny 2.  
Gottlasz Nóra 7.a Megyei Matematika Verseny 1.  
Imre Pál 8.b Megyei Matematika Verseny 1.  
Réthy Levente 8.a Megyei Matematika Verseny 2.  
Imre Pál 8.b, Székely Áron 8.b; Tóth Márton 8.b, Réthy Levente 8.a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2  
Benedek Baján 7.b; Surányi Kolos 7.b; Bereczky Márton 7.b; Gottlasz Nóra 7.a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 19. Földiné Koczor Tünde; Mózes Mónika  
Drucza Dávid János 9.a Magyar Nyelvészeti Diákolimpia az országos döntőbe jutott, a 11-20. helyen zárta a versenyt Gergely Judit  
Kertész Laura Jázmin 10.b “Pro patria et libertate!” II. Rákóczi Ferenc Országos Latin Fordítási Verseny országos 12. hely  
Kertész Laura Jázmin 10.b OKTV latin nyelv a második fordulóba jutott  
Simon Péter 11.b OKTV latin nyelv a második fordulóba jutott  
Kisvölcsey Kinga, Illényi Virág, Benkó Balázs, Petrás Áron István 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. o. körzeti 8. hely Gyimesi Krisztina  
Németh Luca Réka, Maczik Csilla Kincső, Keresztes Ilka, Óváry Borbála 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. o. körzeti 52. hely  
Szűcs Kamilla Hajna, Károly Fruzsina Anna, Tóth Flóra 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. o. körzeti 59. hely  
Orbán Tulipán Mária, Szappanos Lilla, Csurgay Dorka Julianna 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. o. körzeti 59. hely  
Guba Marcell Mátyás, Schuszter Márk János, Borda Ede, Bánhidi Máté 6.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. o. körzeti 82. hely  
Benedek Baján, Kutasi Barna Dávid, Surányi Kolos József, Bereczky Márton 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. o. körzeti 16. hely  
Pfendtner Ádám, Cseke Attila, Asztalos Ádám, Farkas Csaba 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. o. körzeti 19. hely  
Tóth Regina Angéla, Gyurkó Emma, Bakos Abigél, Nagy-Seregi Rebeka 7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. o. körzeti 22. hely  
Jánosi-Kádár Flóra 7.b Városi szavalóverseny    
Pálinkás Zsófia Luca 9.b Pest Megyei Informatikai Alkalmazói Verseny 1. helyezett Hidvégi Eszter  
Dragon Dominik Sándor 10.a Pest Megyei Informatikai Alkalmazói Verseny 3. helyezett  
Melnek Mihály 10.b. Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 30. helyezett  
Pálinkás Zsófia Luca 9.b Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Tanulmányi Verseny 42.hely  
Pini Sándor 10.a Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Tanulmányi Verseny 26. hely  
Kovács Patrik 9.a Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Tanulmányi Verseny 26. hely  
Óváry Máron 12.b OKTV Informatika II. Kategória 2. forduló  
Pánczél Noémi Vanda 12.b OKTV Informatika I. Kategória 2. forduló  
Gutbrod Ádám 12.b OKTV Informatika I. Kategória 2. forduló  
Óváry Máron 12.b OKTV Informatika I. Kategória 29. hely  
Gaszner Kata Márta 12.b OKTV Informatika I. Kategória 19. hely  
Kotró Nóra 12.b OKTV Informatika I. Kategória 10. hely  
Papp Dorka 12.a Mezei futó diákolimpia megyei 7. Köck Gábor  
Takács Marcell 9.b Mezei futó diákolimpia megyei 27. Köck Gábor  
Andrásik Rémó 9.b Mezei futó diákolimpia megyei 35. Köck Gábor  
Potecz András 8.a; Pap Márton 8.a; Takács Pál 8.a; Kovácsházy Kristóf 8.a; Szirmai Olivér 7.a; Köck Botond 7.b; Kovács Gellért 7.b; Theisz Gergő 8.a; IV. kcs. Futsal diákolimpia körzeti 3. hely Köck Gábor  
 
 
 
 
 
 
 
Juhos Botond 12.a; Papp Attila 12.a; Korszun Benedek 12.a; Sánta Zsombor 12.a; Borda Sándor 12.a; Török András 12.b; Óváry Márton 12.b; Kelemen Levente 12.b; Németh László Bendegúz 10.b; Eőry Kardos 10.a; Matskási Hunor 9.a; Fair Play Cup körzeti 1. hely Köck Gábor  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Juhos Botond 12.a; Papp Attila 12.a; Korszun Benedek 12.a; Sánta Zsombor 12.a; Borda Sándor 12.a; Török András 12.b; Óváry Márton 12.b; Kelemen Levente 12.b; Németh László Bendegúz 10.b; Eőry Kardos 10.a; Matskási Hunor 9.a; Fair Play Cup megyei 1. hely Köck Gábor  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Juhos Botond 12.a; Papp Attila 12.a; Korszun Benedek 12.a; Sánta Zsombor 12.a; Borda Sándor 12.a; Török András 12.b; Óváry Márton 12.b; Kelemen Levente 12.b; Németh László Bendegúz 10.b; Eőry Kardos 10.a; Matskási Hunor 9.a; Fair Play Cup regionális döntő 5. hely Köck Gábor  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potecz András 8.a; Pap Márton 8.a; Takács Pál 8.a; Kovácsházy Kristóf 8.a; Szirmai Olivér 7.a; Köck Botond 7.b; Kovács Gellért 7.b; Merész Gellért 8.a; Antal-Varga Milán 8.a; Bergmann Kristóf 8.b; Kucsinka Márton 7.a; IV. kcs. kispályás labdarúgó diákolimpia körzeti 1. hely Köck Gábor  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potecz András 8.a; Pap Márton 8.a; Takács Pál 8.a; Kovácsházy Kristóf 8.a; Szirmai Olivér 7.a; Borszéky-Kiss Balázs 8.a; Kovács Gellért 7.b; Merész Gellért 8.a; Bergmann Kristóf 8.b; Kucsinka Márton 7.a; IV. kcs. kispályás labdarúgó diákolimpia területi 1. hely Köck Gábor  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potecz András 8.a; Pap Márton 8.a; Takács Pál 8.a; Kovácsházy Kristóf 8.a; Szirmai Olivér 7.a; Antal-Varga Milán 8.a; Kovács Gellért 7.b; Merész Gellért 8.a; Bergmann Kristóf 8.b; Kucsinka Márton 7.a; Vass Torda 8.b; IV. kcs. kispályás labdarúgó diákolimpia megyei 1. hely Köck Gábor  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potecz András 8.a; Pap Márton 8.a; Takács Pál 8.a; Kovácsházy Kristóf 8.a; Szirmai Olivér 7.a; Borszéky-Kiss Balázs 8.a; Kovács Gellért 7.b; Merész Gellért 8.a; Bergmann Kristóf 8.b; Kucsinka Márton 7.a; Köck Botond 7.b; IV. kcs. kispályás labdarúgó diákolimpia országos döntő 8. hely Köck Gábor  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lászay Lili 6.b 18. kistérségi népdaléneklő verseny (Szentendre Izbágy Általános Iskola) bronz minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna-Sasvári Borbála  
Bolló Jadviga 6.b 18. kistérségi népdaléneklő verseny (Szentendre Izbágy Általános Iskola) arany minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna-Szabó Enikő  
Nikl Fanni 8. a XXI. Országos Áprily L. verseny országos verseny, ezüst minősítés Kun Attiláné  
Valentin Amira 5. a országos verseny, bronz minősítés  
Tóth Flóra 6. a országos verseny, bronz minősítés  
Nagy-Megyeri Anna 5. b országos verseny, bronz minősítés  
Szikla Kamilla 5. b országos verseny, bronz minősítés  
Drong Hanna 6. b országos verseny, bronz minősítés  
Gellén Zsófia 7. a országos verseny, bronz minősítés  
Szűcs Hanga 12. b országos verseny, bronz minősítés  
Kertész Laura 10. b országos verseny, bronz minősítés  
Réthy Hajnalka 6. b VIII. kistérségi “Tarka barka” illusztrációs rajzverseny kistérségi verseny, 1. hely, korcsoportjában  
Réthy Hajnalka 6. b Napfogyatkozás Egyesület alkotói pályázata, országos verseny  országos verseny, Bp.kiállításon  
Szabó Debóra 8.b  
Nagy-Megyeri Anna 5. b  
Ott Júlia 7.a  
Jánosi- Kádár Vilma 5. b  
Nil Fanni 8. a Ragyog egy csillag, Tamási Árom emlékév- országos képzőművészeti pályázat országos első 20 hely közé jutott  
Póla Zétény; Czira Dávid; Szűcs András; Kovács Nimród; Németh Boldizsár 6.b; Tenyei Lujza; Nagy-Megyery Anna; Réthy Hajnalka; Drucza Veronika; Fábry Borbála; Szikla Kamilla; Atlétika többpróba csapatverseny III. kcs körzeti 4. hely Kuzma Márta kísérőtanár  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Székely Áron 8.b; Imre Pál 8.b; Gorda Barnabás 8.a; Borszéky-Kiss Balázs 8.a; Köck Botond 7.b; Bagdy Gergely 7.a; Atlétika többpróba csapatverseny IV. kcs körzeti 2. hely Kuzma Márta kísérőtanár  
 
 
 
 
 
Gotlasz Nóra ; Stefaniga Anna 7.b; Bogáti Mergaréta 7.b; Gergely Lilla; Gerendás Emma; Potecz Anna; Atlétika többpróba csapatverseny IV. kcs körzeti 3. hely Kuzma Márta kísérőtanár  
 
 
 
 
 
Borszéky-Kiss Balázs 8.a Atlétika többpróba diákolimpia egyéni körzeti 3. hely Kuzma Márta kísérőtanár  
Gotlasz Nóra Atlétika többpróba diákolimpia egyéni körzeti 1. hely  
Lakatos Áron 6.b Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 8. és országos 99. Mózes Mónika  
Surányi Domonkos 6.b megyei 33.  
Bereczky Márton megyei 19.  
Bereczky Márton 7.b Varga Tamás Matematika Verseny megyei 4. és országos 99.  
Herczeg Lukács 5.a, Süly Ádám 5.a, G. Szalai István 5.a; Weinstock Félix 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 11.  
Pintér Brúnó 9.b; Elefánty András 9.b; Sági Ádám 11.a; Bródi Barnabás 11.a; Dankó Bendegúz 10.b; Asztalos Dávid 9.a; V-VI. kcs. Kosárlabda diákolimpia megyei 4. hely Nagy Bernadett  
 
 
 
 
 
Sági Ádám 11.a; Pintér Brúnó 9.b; Bródi Barnabás 11.a; B33 kosárlábda diákolimpia megyei döntő 3. hely Nagy Bernadett  
 
 
Borda Ede; Juhos Huba; Kovács Levente 6.b; Németh Boldizsár 6.b; Rozsi Gergely 6.b; Stift Márton 6.b; Vaczó Benedek 6.b; Orgoványi Botond; Pap Gergő; Schuszter Márk; Serege Marcell; III. kcs. kispályás labdarúgó diákolimpia körzeti 1. hely Nagy Bernadett  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Borda Ede; Juhos Huba; Kovács Levente 6.b; Németh Boldizsár 6.b; Rozsi Gergely 6.b; Stift Márton 6.b; Vaczó Benedek 6.b; Orgoványi Botond; Pap Gergő; Schuszter Márk; Serege Marcell; III. kcs. kispályás labdarúgó diákolimpia megyei 4. hely Nagy Bernadett  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gorda Barnabás 8.a; Borszéky-Kiss Balázs 8.a; Takács Pál 8.a; Pap Márton 8.a; Kovácsházy Kristóf 8.a; Antal-Varga Milán 8.a; Szily Eszter 8.a; Nagy Tamara 8.a; Kertész Balázs 8.a; Merész Gellért 8.a; Potecz András 8.a; Sárkányhajó bajnokság körzeti 2. hely Nagy Bernadett  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9.b erősebbik hajója Sárkányhajó bajnokság körzeti 3. hely Nagy Bernadett  
Szűcs Kristóf 11.b Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 2 Paróczay József  
Óváry Márton12.b megyei 3  
Takács Attila 11.a Megyei Matematika Verseny 3.  
Óváry Márton12.b 1.  
Dunai Tímea 12.a 2.  
Bor Klára 12.b 3.  
Baross Kata Boglárka 12.b, Dombóvári Dávid Péter 12.b, Óváry Márton 12.b, Rácsay Richárd Márk 12.b összetételű csapat Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12.o megyei 12. hely  
Mészáros Júlia 5.a MDSZ sakkverseny 3. helyezés Schatzer András  
Bereczky Márton 7.b Hevesy György Kémiaverseny megyei 3. hely Szakács Erzsébet  
Bereczky Márton 7.b Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 1. helyezett  
Imre Pál 8. b Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 2. helyezett  
Kertész Laura 10. b Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 5. helyezett  
Takács Attila 11. b Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 5. helyezett  
Imre Pál 8.b Hevesy György Kémiaverseny megyei 6. hely  
Nagy Tamara, Szily Eszter és Szabó Nóra 8. a ZöldOkos Kupa megyei 1. hely regionális 4. hely  
Bardócz Csenge Országos Környezetvédelmi Pályázat különdíj  
Ujházy Zsófi Országos Környezetvédelmi Pályázat III. díj  
Kovács Gergő 11.a Országos Vers- és Prózaíró, Fotó és Diaporáma Verseny különdíj Szénásiné Lénárt Zsófia  
Kovács Gergő 11.a Kopp Mária Év – Közös Kincseink, család, közösség, lelki egészség különdíj  
11. b ref. hittanosok Országos Bibliaismereti Verseny (online) arany minősítés  
Kálmán Kata 10.b Megyei Matematika Verseny 1. Szende Gabriella  
Melnek Mihály 10.b. Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny 2. forduló  
Székely Barnabás 10.b, Dankó Bendegúz 10.b és Uracs Anna 10.b összetételű csapat. Medve Szabadtéri Matekverseny területi 28. hely  
Maczik Lilla 10.b, Baross Boróka 10.b és Hegyes Márta 10.b összetételű csapat. Medve Szabadtéri Matekverseny területi 67. hely  
Szőke Anna 10.a, Borda Dénes 9.a és Harmathy Károly 9.a összetételű csapat. Dürer verseny 2. forduló (elsőben regionális 8. hely) Szende Gabriella, Tassyné Berta Andrea  
Rudan Klára 9.a, Drucza Dávid 9.a és Melnek Mihály 10.b összetételű csapat. Dürer verseny 2. forduló (elsőben regionális 17. hely)  
Nagy Anna Éva 9.b, Székely Barnabás 10.b és Dankó Bendegúz 10.b összetételű csapat. Dürer verseny 2. forduló (elsőben regionális 21. hely)  
Borda Ede 6.a Megyei Matematika Verseny 3. Tassyné Berta Andrea  
Drucza Dávid 9.a Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny 2. forduló  
Harmathy Károly 9.a. Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny 2. forduló  
Nagy Anna Éva 9.b KöMaL K-jelű pontverseny 12. hely  
Drucza Dávid János 9.a, Nagy Anna Éva 9.b, Nagy Benjámin 9.b, Kovács Patrik 9.a összetételű csapat Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12.o megyei 47. hely  
Berencz Lili Borostyán 9.b, Farkas Tünde 9.a, Pálinkás Zsófia Luca 9.b, Rudan Klára 9.a összetételű csapat Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12.o megyei 47. hely  

Comments are closed.