Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /data/0/5/052f7d77-216c-40a3-a226-75855d452a99/szrg.hu/web/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292
  Ösztöndíjak | Szentendrei Református Gimnázium

Ösztöndíjak

Ösztöndíjak 2020-2021

  1. Az év matematikusa
    • 5-6. évfolyamon Guba Marcell 5.a
    • 7-8. évfolyamon Imre Pál 7.b
    • 9-10. évfolyamon nincs
    • 11-12. évfolyamon Vörös Vilmos
  2. Domokos ösztöndíj
    • A járványhelyzet miatt nem került kiosztásra
  3. História ösztöndíj
    • A járványhelyzet miatt nem került kiosztásra
  4. Z” ösztöndíj
    • A járványhelyzet miatt nem került kiosztásra
  5. Kántorképző ösztöndíj
    • Bor Klára 11.b
  6. Nagykövet ösztöndíj
    • A járványhelyzet miatt nem került kiosztásra
  7. Egyesületi ösztöndíj
    • nem lett kiosztva
  8. Pro scola ösztöndíj
    • nem lett kiosztva
  9. Mustármag ösztöndíj
    • Vörös Vilmos 12.b
  10. Aranytoll ösztöndíj
    • nem került kiosztásra
  11. Kékmadár ösztöndíj
    • Rudan Klára 8.a
    • Kertész Laura 9.b
    • Hoppál Ilona Cicelle 10.b
    • Simon Péter 10.b
    • Korcsog Laura 12.a
    • Elter Luca 12.b
  12. Napsugár ösztöndíj
    • Kertész Balázs Albert 7.a
    • Lacza Gréta 7.b
    • Nagy Benjámin 8.b
    • Pálinkás Zsófia Luca 8.b
    • Kapornai Anna Luca 9.b
  13. Leonardo ösztöndíj
    • A járványhelyzet miatt nem került kiosztásra
  14. Neumann ösztöndíj
    • Bódog Julianna 12.b
    • Kotró Nóra 11.b
    • Gaszner Kata 11.b
    • Szabó Levente 12.a
  15. Aranysokszög ösztöndíj
    • Drucza Dávid 8.a
  16. Talentum ösztöndíj
    • A járványhelyzet miatt nem került kiosztásra
  17. Triple Jump ösztöndíj
    • A járványhelyzet miatt nem került kiosztásra
  18. Aranyszabály ösztöndíj
    • Rudan Klára 8.a
    • Szíva Hanna 10.a
  19. MTM (Minősített Tehetség Műhely) ösztöndíj
    • Gaszner Kata 12. b
    • Papp Dorka Erzsébet 12.a
    • Papp Attila Miklós 12.a
    • Döbrönte Petra Ilona 11.b
    • Swinburn Dominika Anna 10.b
    • Kertész Laura Jázmin 10.b
    • Borda Dénes Sándor 9. a
    • Nagy Benjámin  9.b
    • Pálinkás Zsófia Luca 9.b
    • Nikl Fanni 8.a

 

Év matematikusa

  • Keret:
    • 4 fő (5.-6. évfolyam, 7.-8. évfolyam, 9.10. évfolyam, 11.-12. évfolyam)
  • Feltétel:
    • A matematika tanárok egész tanéven átívelő háziversenyén való részvétel. (kiírt feladatok otthoni megoldása, határidőre
      való leadása)
    • Indulás különböző házi, megyei, országos versenyeken (az ott elért jó helyezés plusz pontokat ér)
    • Részvétel (és lehetőleg minél jobb helyezés) a májusban megrendezett házi versenyen.
    • Szponzor: Egy matematika tanárnő Amerikából, aki kb. 100 ezer forintnak megfelelő dollárt küld, amit egyenlően
      osztunk el a négy nyertes között.
  • Az év matematikusa cím nyertesei
    • 2001/2002. tanév
      • Juhász Borbála 5.a
      • Kriván Andrea 9.a
    • 2002/2003. tanév
      • Gombos Klára 9.a
      • Simon Levente 7.a
    • 2003/2004. tanév
      • Erdős Zsuzsanna 6.a
      • Tóth Eszter 7.a
      • Kun Gergely 10.a
      • Káldy Kata 11.a
    • 2004/2005. tanév
      • Becságh Dániel 5.a
      • Apagyi Csaba 6.a
      • Kováts Réka 8.a
      • Kevevári Balázs 12.a
    • 2005/2006. tanév
      • Becságh Dániel 6.a
      • Íjgyártó János 7.a
      • Tóth Eszter 9.a
      • Horváth Bálint 11.c
    • 2006/2007. tanév
      • Tóth Anna 6.a
      • Becságh Dániel 7.a
      • Tóth Eszter 10.a
      • Horváth Bálint 12.c
    • 2007/2008. tanév
      • Nagy Emese 6.a
      • Becságh Dániel 8.a
      • Mészáros Máté 9.b
      • Kovács Fanni 12.a
    • 2008/2009. tanév
      • Csesznák Tamás 5.a
      • Tóth Ádám 8.a
      • Kugler Szilvia 10.a
      • Tóth Eszter 12.a
    • 2009/2010. tanév
      • Csesznák Tamás 6.a
      • Nagy Emese 8.a
      • Tóth Ádám 9.a
      • Mészáros Máté 11.b
    • 2010/2011. tanév
      • Puskás Áron 6.a
      • Zahora Noémi 8.a
      • Tóth Ádám 10.a
      • Mészáros Máté 12.b
    • 2011/2012. tanév
      • Szabó Richárd 5.a
      • Hagymási Réka 8.a
      • Zahora Noémi 9.a
      • Sulyok András Attila 12.a
    • 2012/2013
      • Szabó Richárd 6.a
      • Hagymási Réka 9.a
      • Tóth Ádám 12.a
    • 2013/2014
      • Szabó Richárd 7.a
      • Hagymási Réka 10.a
    • 2014/2015
      • Székely András 8.a
      • Szabó Richárd 8.a
      • Óváry Márton 5.b
      • Iván Botond Attila 5.b
    • 2015/2016
      • Szabó Richárd 9.a
      • Székely Bendegúz 8.b
      • Óváry Márton 6.b
      • Papp Attila 6.a
    • 2016/2017
      • Szabó Richárd 10.a
      • Óváry Márton 7.b
      • Kovács Mátyás 12.a
    • 2017/2018
      • Óváry Márton 8.b
    • 2018/2019
      • Székely Barnabás 7.b
      • Óváry Márton 9.b
      • Székely Bendegúz 11.b
    • 2019/2020
      • Lapis Áron 12.b
      • Székely Bendegúz 12.b

Vissza az oldal tetejére

Domokos ösztöndíj

  • Keret:
    • 2 fő (kis- és nagygimnázium)
  • Feltétel:
    • Indulás magyarból (Tentamen, szavalás, szép kiejtés stb.) különböző házi, megyei, országos versenyeken (az ott
      elért jó helyezés plusz pontokat ér)
    • A magyar tanárok által kiírt házi dolgozat megírása és májusban való nyilvános megvédése
    • Szponzor: A Domokos család, akik 2 millió forintot bankban lekötöttek és ennek az éves kamatait (kb.60-70 ezer
      forint) osztjuk el a nyertesek között.
  • Domokos ösztöndíj nyertesei
    • 2002/2003. tanév
      • Simándi Csaba 10.a
    • 2003/2004. tanév
      • Simándi Csaba 11.a
    • 2004/2005. tanév
      • Kántor Zsuzsanna 12.a
    • 2005/2005. tanév
      • Szalontai Anna 11.a
      • Rózsa Viktória 5.a
    • 2006/2007. tanév
      • Lánczos Réka 9.a
      • Rózsa Viktória 6.a
    • 2007/2008. tanév
      • Lánczos Réka 10.a
      • Bodrogi Fanni 10.b
      • Rózsa Viktória 7.a
      • Kun Édua 8.a
    • 2008/2009. tanév
      • Rózsa Viktória 8.a
      • Lánczos Réka 11.a
    • 2009/2010. tanév
      • Boross Krisztina 10.a
      • Rózsa Viktória 9.a
    • 2010/2011. tanév
      • Kassai Gyönygi 12.b
      • Rózsa Viktória 10.a
    • 2011/2012. tanév
      • Kassai Tünde 11.nyelvi
      • Bazsó Borka 10.nyelvi
    • 2012/2013. tanév
      • Kassai Tünde 12.nyelvi
    • 2013/2014. tanév
      • Péterfy Emma 7.a
      • Nagy Eszter 10.a
    • 2014/2015. tanév
      • Lik Lara 8.b különdíjas
    • 2015/2016
      • nem lett kiosztva
    • 2016/2017
      • Fogassy Fatime 10.a
      • Vörös Nóra 11.b
      • Cseresnyés Dorottya 11.b
    • 2017/2018
      • Cseresnyés Dorottya 12.b
      • Lik Lara Natasa 11.b
      • Fekete Arina 8.a
    • 2018/2019
      • ősszel kerül kiosztásra
    • 2019/2020 elmaradt

Vissza az oldal tetejére

História ösztöndíj

  • Keret:
    • 2 fő (kis- és nagygimnázium)
  • Feltétel:
    • Indulás történelemből (Tentamen, OKTV stb.) különböző házi, megyei, országos versenyeken (az ott elért jó helyezés
      plusz pontokat ér)
    • A történelem tanárok által kiírt házi dolgozat megírása és májusban való nyilvános megvédése
    • Szponzor: Egy volt tanítványunk családja, akik évente 100 ezer forintot adományoznak erre a célra.
  • História ösztöndíj nyertesei
    • 2004/2005. tanév
      • Kevevári Péter 12.a
      • Jeney Ábris 5.a
      • Légrádi Zsófia 6.a
    • 2005/2006. tanév
      • Légrádi Bálint 9.b
      • Légrádi Zsófia 7.a
    • 2006/2007. tanév
      • Takácsy Dorka 8.a
      • Csereklye Judit 10.b
    • 2007/2008. tanév
      • Móricz Bernadett NYEK
      • Soós Zsófia 10.a
      • Polgári Anita 10.b
      • Csereklye Nóra 8.a
      • Kováts Réka 10.b
    • 2008/2009. tanév
      • Csereklye Nóra 9.a
    • 2009/2010. tanév
      • Sipos Zsófia Alexandra 7.a
      • Lőrincz Tamara 11.b
    • 2010/2011. tanév
      • Szalai Katalin 11.ny
      • Kiss Teodóra 10.a
      • Sipos Zsófia 8.a
      • Szalai Lilla 7.a
    • 2011/2012. tanév
      • Bors Freya 7.a
      • Kreisz Bendegúz 7.a
      • Albert Levente 9.nyelvi
      • Kiss Teodóra Fióna 11.a
    • 2012/2013. tanév
      • Rudan Kata 6.b
      • Dobó Sára Borbála 7.a
      • Albert Levente 10.nyelvi
    • 2013/2014. tanév
      • Nagy Borostyán és Rudan Kata 7.b
      • Gerff Márk 12.a
    • 2014/2015. tanév
      • Nagy Borostyán 8.b
      • Hornos Kata 9.a
      • Sipos Zsófia 9.a
    • 2015/2016
      • Rudan Kata 9.b
      • Kovács Ajsa 7.a
    • 2016/2017
      • Rudan Kata 10.b
      • Dobó Sára 11.a
      • Sipos Zsófia 11.a
    • 2017/2018
      • Gaszner Anna 10.b
      • Rudan Kata 11.b
      • Patai Barnabás 11.b
      • Dobó Sára Borbála 12.a
      • Bokor Anna 12.a
    • 2018/2019
      • Patai Barnabás 12.b
      • Sipos Ilka 11.a
    • 2019/2020 elmaradt

Vissza az oldal tetejére

KULCS ösztöndíj

  • Keret:
    • 2-3 fő
  • Feltétel:
    • A nagy gimnázium (9-11. osztály) tanulója
    • Német nyelvet már legalább 2 éve jó eredménnyel tanul
    • Vállalkozik arra, hogy másodmagával, kíséret nélkül Németországba utazik
    • Kész arra, hogy Templin-ben, egy fogyatékos gyermekeket is tanító integrált német iskolában 3 héten át szállásért
      és ellátásért cserébe segítsen
    • Szponzor: Egy magán személy, aki évente 100 ezer forintot ad, amiből a fejenként jutó összeg fedezi az utazás
      és biztosítás költségeit.
  • KULCS ösztöndíj nyertesei
    • 1999/2000. tanév
      • Gombos Péter 9.a
      • Tóth Enikő Ágnes 9.a
    • 2000/2001. tanév
      • Futás Zsófia 9.a
      • Isépy Júlia 9.a
    • 2001/2002. tanév
      • Bessenyei Gabriella 11.a
      • Tar Zoltán Gyula 11.a
    • 2002/2003. tanév
      • Lakatos Ilona 10.a
      • Rákóczi Anna 9.a
    • 2003/2004. tanév
      • Földi Nikolett 9.b
    • 2004/2005. tanév
      • Gátfalvi Zsuzsanna 10.b
      • Juhász Eszter 10.b
    • 2005/2006. tanév
      • Major Anna Nyek
      • Szigeti Réka 11.c
    • 2006/2007. tanév
      • Juhász Borbála 9.b
      • Legeza Luca 9.b
    • 2007/2008. tanév
      • Légrádi Zsófia 9.a
      • Péntek Enikő 9.a
      • Veress Réka 9.a
    • 2008/2009. tanév
      • Nádai Judit 8.a
      • Tislér András 8.a
      • Virág Zsófia 8.a
    • 2009/2010. tanév
      • Valek Katalin 11.b
      • Máthé Dorottya 11.b
    • 2010/2011. tanév
      • Tislér Ráhel 8.a
      • Virág Flóra Anna 8.a
    • 2010/2011. tanév
      • Nagyházu Szabina 11.nyelvi
      • Nagy Zsófia 11.nyelvi

Vissza az oldal tetejére

Adria ösztöndíj

  • Keret:
    • 4 fő
  • Feltétel:
    • A nagy gimnázium (9.-11. évfolyam) diákja
    • Jól sportol, az iskolai sport eseményeken aktívan részt vesz
    • Vállalkozik arra, hogy 10 napot eltöltsön egy vitorlás hajón az Adrián és megtanulja a tengeri vitorlázás alapismereteit
    • Szponzor: Egy család, aki kifizeti a vitorlás bérlésének és a hajóvezetői vizsga letételének költségeit.
  • Adria ösztöndíj nyertesei
    • 2001/2002. tanév
      • Dalmadi Zsolt 11.a
      • Rabi Zoltán 10.a
      • Szente Gábor 10.a
      • Szűcs Kata 10.a
      • Zimonyi Barbara 10.a
    • 2002/2003. tanév
      • Bogya Mariann 11.a
      • PappFerenc 11.a
      • Tomka Móric10.a
      • Várady Ágnes 9.a
    • 2003/2004. tanév
      • Csuhai Eszter 10.a
      • Szakács Anita 9.b
      • Szíjj Lilla 9.c
      • Szűcs Emese 9.c
    • 2004/2005. tanév
      • Barbarics Péter 10.b
      • Stringovits Márton 10.a
      • Tóth Máté 10.b
      • Wahr Flóra 11.a
    • 2005/2006. tanév
      • Móricz János 11.c
      • Sipos Ádám 11.b
      • Müller Maxim 9.a
      • Csomós Ákos 9.a
    • 2006/2007. tanév
      • Borbényi Bence 10.b
      • Fazekas Fanni 10.a
      • Hargas Dabiella 9.b
      • Kasza Norbert 11.a
    • 2007/2008. tanév
      • Albert Johanna 11.a
      • Erdős Zsuzsa 10.a
      • Botár Borbála 10.b
      • Fazekas Tamás 10.a
      • Íjgyártó Zoltán 11.a
    • 2008/2009. tanév
      • Bodrogi Fanni 11.b
      • Bán Marcell 10.b
      • Elter István 10.b
      • Vörös Dávid 11.a
    • 2009/2010. tanév
      • Fórisch Bence 10.a
      • Kemenesi Dóra 10.b
      • Takácsy Dorottya 11.a
      • Káldy Zsófia 10.b
    • 2010/2011. tanév
      • Székely Ágoston 11.b
      • Deim Pál 11.b
      • Papp Hermina Nelli 11.b
      • Jeney Ábris 11.a
    • 2011/2012. tanév
      • Szabó Márton 11.a
      • Szabó Rebeka 9.a
      • Paizs Katalin 11.a
      • Takácsy Kristóf 11.a

Vissza az oldal tetejére

“Z” ösztöndíj

  • Keret:
    • 1 fő
  • Feltétel:
    • Jól sportol
    • az iskolai sport eseményeken aktívan részt vesz
    • Szponzor: Iskolánk végzett diákjai, akik a „Z-Stars” focicsapat tagjai voltak. A felajánlott összeg 20 ezer
      forint.
  • „Z” ösztöndíj nyertese
    • 2005/2006. tanév
      • Albert Johanna 9.a
    • 2006/2007. tanév
      • Makray Ferenc 9.a
    • 2007/2008. tanév
      • Csomós Ákos 11.a
    • 2008/2009. tanév
      • Tóth Anna 8.a
    • 2009/2010. tanév
      • Káldy Zsófia 10.b
    • 2010/2011. tanév
      • Székely Ágoston 11.b
    • 2010/2011. tanév
      • Fórisch Bence 12.b
    • 2012/2013. tanév
      • Katona Zoltán 11.a
    • 2013/2014. tanév
      • Kelemen Ákos 6.a
    • 2014/2015. tanév
      • Borsody Emma 8.a
    • 2015/2016
      • Törköly Kinga 9.b
    • 2016/2017
      • Szappanos Márton 11.b
    • 2017/2018
      • Gajdos Dorottya 11.b
    • 2019/2020 elmaradt

Vissza az oldal tetejére

Kántorképző ösztöndíj

  • Keret:
    • 2 fő
  • Feltétel:
    • Több éve zongorázik
    • Kedvet érez az orgonálás megtanulásához
    • Vállalja, hogy részt vesz a református egyház által szervezett nyári három hetes kántorképzo tanfolyamon
    • Kész arra, hogy a hétfo reggeli áhitatokon a templomban orgonán kísérje a gyülekezeti éneket
    • Szponzor: Az iskola, aki kifizeti a kántorképzo tanfolyam költségeinek 80%-át.
  • Kántorképző ösztöndíj nyertesei
    • 2000/2001. tanév
      • Bíró Krisztina 9.a
      • Révész Andrea 9.a
    • 2001/2002. tanév
      • Arany Zsuzsanna 7.a
      • Bíró Krisztina 10.a
    • 2002/2003. tanév
      • Bíró Krisztina 11.a
      • Tímár Sára 8.a
    • 2005/2006. tanév
      • Légrádi Zsófia 7.a
    • 2006/2007. tanév
      • Sipos Dávid 8.a
    • 2008/2009. tanév
      • Soós Zsófia 11.a
    • 2009/2010. tanév
      • nem került kiosztásra
    • 2010/2011. tanév
      • Bor Anna 7.a
    • 2011/2012. tanév
      • Bor Anna 8.a
    • 2012/2013. tanév
      • Makai Annamária 6.b
    • 2013/2014. tanév
      • Makai Annamária 7.b
    • 2014/2015. tanév
      • nem került kiosztásra
    • 2015/2016
      • Pálffy Donáth Ábel 6.a
      • Bor Klára 6.b
    • 2016/2017
      • Pálffy Donát Ábel 7.a
      • Bor Klára 7.b
    • 2017/2018
      • Bor Klára Éva 8.b
    • 2018/2019
      • Bor Klára Éva 9.b
    • 2019/2020 elmaradt

Vissza az oldal tetejére

Nagykövet ösztöndíj

  • Keret:
    • 2 fő
  • Feltétel:
    • Vállalja, hogy részt vesz a református iskolák országos találkozóján nyáron valahol Magyarországon vagy határainkon
      túl
    • Kész arra, hogy ott az iskola életéről való kiállítás szervezésével, énekléssel, zenéléssel, szavalattal, előadással
      öregbítse iskolánk jó hírnevét.
    • Szponzor: Az iskola, aki kifizeti az utazás és az ott tartózkodás költségeit.
  • Nagykövet ösztöndíj nyertesei
    • 2002/2003. tanév
      • Batka Balázs 8.a
      • Földi Nikolett 8.b
      • Vörös Anna 8.a
    • 2003/2004. tanév
      • Balázs Krisztina 11.a
      • Bartucz Mariann 11.a
      • Nagy-Győr Ádám 9.a
    • 2004/2005. tanév
      • Gulyás Renáta 9.a
      • Istenes Bernadett 11.a
      • Kocsis Réka 10.c
    • 2005/2006. tanév
      • Heiligermann Zsófia 10.a
      • Kasza Edina 9.b
      • Száraz Tímea 9.b
    • 2006/2007. tanév
      • Juhász Norbert 7.a
      • Kováts Réka 9.b
    • 2007/2008. tanév
      • Izsó Emma 9.a
      • Juhász Norbert 8.a
    • 2008/2009.tanév
      • Valek Katalin 10.b
      • Török Luca 10.b
    • 2009/2010. tanév
      • Fazekas Tamás 11.b
      • Pécsi Ágnes 11.b
    • 2010/2011. tanév
      • Pécsi Dorottya 10.ny
      • Pécsi Ágnes 12.b
    • 2011/2012. tanév
      • Tóth Gabriella 9.a
      • Greff Márk 10.a
    • 2012/2013. tanév
      • Tóth Gabriella 10.a
      • Vereczkey Barbara 10.a
    • 2013/2014. tanév
      • Szabó Boglárka 8.a
      • Krúlik Virág 9.a
    • 2014/2015. tanév
      • Huszár Borbála 12/Ny
      • Krúlik Virág 10.a
    • 2015/2016
      • Hazafi Eszter 11.a
      • Loszmann Anna 11.a
    • 2016/2017
      • Bokor Anna 11.a
      • Bokor Zsófia 8.b
    • 2017/2018
      • Vaczó Anett 9.a
      • Vörös Zsófia 9.a
    • 2018/2019
      • Huszár Anna 11.b
      • Buzás Dorina 11.b
    • 2019/2020 elmaradt

Vissza az oldal tetejére

Egyesületi ösztöndíj

  • Keret:
    • 1 fő
  • Feltétel:
    • Szociálisan nehéz helyzetben lévő
    • Jó tanuló
    • Szponzor: A Szentendrei Református Gimnáziumért és Kollégiumért Egyesület, oda terjesztik fel az ajánlásokat
      tavasszal az osztályfőnökök. A nyerhető összeg 25 ezer forint.
  • Egyesületi ösztöndíj nyertesei
    • 1999/2000. tanév
      • Horváth Réka 5.b
    • 2000/2001. tanév
      • Oláh Nikolett 5.a
    • 2002/2003. tanév
      • Albert Johanna 6.a
      • Séra Péter 11.a
    • 2003/2004. tanév
      • Polyák András 6.a
    • 2004/2005. tanév
      • Juhász Norbert 5.a
    • 2005/2006. tanév
      • Diósi Dénes 11.a
    • 2006/2007. tanév
      • Legeza Fanni 9.b
      • Heiligermann Zsófia 11.a
    • 2007/2008. tanév
      • Albert Ágota NYEK
      • Száraz Tímea 11.b
    • 2008/2009. tanév
      • Kerekes Máté 7.a
      • Albert Ágota 9.b
      • Cséki Angéla 9.ny
    • 2009/2010. tanév
      • Albert Ágota 10.b
      • Bolda Krisztina 8.a
      • Eredics Lilla 9.ny
      • Juhász Norbert 10.ny
      • Kassai Gyöngyi 11.b
      • Majzik Viktória 11.a
    • 2010/2011. tanév
      • Baranyai Krisztina 11.ny
      • Cséki Kitti 11.ny
      • Juhász Norbert 11.ny
      • Belloni Anna 10.a
      • Apáthy Stephanie 11.a
      • Kővirág 6 Természetvédelmi Szakkör
      • Alfa szerkesztőség
    • 2011/2012. tanév
      • Nándori Dorina 6.a
      • Bors Freya 7.a
      • Rajz szakkör
    • 2012/2013. tanév
      • Eredics Lilla 12/Ny
      • Nándori Dorina 7.a
      • Kreisz Bendegúz 8.a
      • Domján Flóra 12/Ny
      • Solawa Bettina 11.a
    • 2013/2014. tanév
      • Csoportos ösztöndíj rajz szakkörösök
      • Nándori Dorina 8.a
      • Bálint István 9/Ny
    • 2014/2015. tanév
      • Nándori Dorina 9.a
      • Belloni Áron 12/Ny
      • Dragon Tünde 11.a
      • Nemez szakkör csoportos ösztöndíj
      • Rajz szakkör csoportos ösztöndíj
      • Természettudományos tábor
    • 2015/2016
      • Latin szakkör csoportos ösztöndíj
    • 2016/2017
      • Rajz szakkör
      • Godspell produkciós csoport

Vissza az oldal tetejére

Pro scola ösztöndíj

  • Keret:
    • 1 fő
  • Feltétel:
    • Valamit külön is tesz a tanuláson, bejáráson kívül az iskoláért
    • Szponzor: A Szentendrei Református Gimnáziumért és Kollégiumért Egyesület, oda adják be pályázataikat a diákok.
      A nyerhető összeg 25 ezer forint.
  • Pro scola ösztöndíj nyertesei
    • 1999/2000. tanév
      • Tar Zoltán Gyula 9.a
    • 2000/2001. tanév
      • Tímár Sára 6.a
    • 2002/2003. tanév
      • Bíró Krisztina 11.a
    • 2003/2004. tanév
      • Tóth Eszter 7.a
    • 2004/2005. tanév
      • Legeza Luca 8.a
    • 2005/2006. tanév
      • Légrádi Zsófia 7.a
    • 2006/2007. tanév
      • Kováts Réka 9.b
    • 2007/2008. tanév
      • Kovács Hajnalka 11.a
    • 2008/2009. tanév
      • Cser Anna 11.b
      • Valek Katalin 10.b
    • 2009/2010. tanév
      • Veress Réka 11.a
    • 2010/2011. tanév
      • Tóth Gabriella 8.a
    • 2011/2012. tanév
      • a gimnázium vegyes kara
    • 2012/2013. tanév
      • Tóth Gabriella 10.a
    • 2013/2014. tanév
      • Dulai Dóra 11/Ny
    • 2014/2015. tanév
      • Tóth Gabriella 12.a
      • Székely András 8.a
    • 2015/2016
      • Dulai Dóra 13.ny
    • 2016/2017
      • nem lett kiosztva

Vissza az oldal tetejére

Mustármag ösztöndíj

  • Keret:
    • 1 fő
  • Feltétel:
    • 12. évfolyamos tanuló
    • Valamiben (tanulmányi eredmény, versenyek, közösségi magatartás, stb.) kiemelkedett társai közül
    • A tanári kar titkos szavazáson őt jelöli
    • Szponzor: A Szentendrei Református Gimnáziumért és Kollégiumért Egyesület. A nyeremény egy névre szóló díszes
      emlékplakett.
  • Mustármag ösztöndíj nyertesei
    • 2002/2003. tanév
      • Tóth Enikő Ágnes 12.a
      • Besenyei Gabriella 12.a
    • 2003/2004. tanév
      • Molnár András 12.a
    • 2004/2005. tanév
      • Kriván Andrea 12.a
    • 2005/2006. tanév
      • Gombos Klára 12.a
    • 2006/2007. tanév
      • Libertiny Dorottya 12.a
      • Móricz János 12.c
    • 2007/2008. tanév
      • Makray Andrea 12.a
    • 2008/2009.tanév
      • Tóth Eszter 12.a
    • 2009/2010. tanév
      • Kováts Réka 12.b
    • 2010/2011. tanév
      • Kassai Gyöngyi 12.b
    • 2011/2012. tanév
      • Sulyok András Attila 12.a
    • 2012/2013. tanév
      • Tóth Ádám 12.a
    • 2013/2014. tanév
      • Prepuk Andrea 12.a
    • 2014/2015. tanév
      • Bazsó Borka 13/Ny
    • 2015/2016
      • Köpeczy-Bócz Ákos Tamás 12.a
    • 2016/2017
      • Kovács Mátyás 12.a
    • 2017/2018
      • Bokor Anna 12.a
    • 2018/2019
      • Pierson-Bartel Róbert 12.a
    • 2019/2020
      • Szentgyörgyi Máté 12.b

Vissza az oldal tetejére

Aranytoll ösztöndíj

  • Keret:
    • 1-2 fő
  • Feltétel:
    • Aktív részvétel az iskola diákújságjának szerkesztőségi munkájában
    • Önálló ötletek, kreatív munka
    • Szponzor: az iskola, a nyerhető összeg 15 000 Ft és egy névre szóló toll.
  • Arnytoll ösztöndíj nyertesei:
    • 2006/2007. tanév
      • Földi Tamás 9.a
      • Tóth Anna 6.a
    • 2007/2008. tanév
      • 5.a osztály
    • 2008/2009. tanév
      • Sipos Zsófia Alexandra 6.a
    • 2010/2011. tanév
      • Boross Krisztna 9.a
    • 2011/2012. tanév
      • Krulik Virág 7.a
    • 2012/2013. tanév
      • Bazsó Borka Eszter 11/Ny
    • 2013/2014. tanév
      • Bazsó Borka Eszter 12/Ny
    • 2014/2015. tanév
      • Szabó Boglárka 9.a
    • 2015/2016
      • nem lett kiosztva

Vissza az oldal tetejére

Kékmadár ösztöndíj

  • Keret:
    • 4 fő
  • Feltétel:
    • A latin illetve francia nyelvet kiemelkedő eredménnyel tanulja
    • Versenyeken sikeresen részt vesz.
    • Szponzor:
    • Egy család, aki évente 100 000 Ft-ot ad szabad felhasználásra.
  • A Kékmadár ösztöndíj nyertesei:
    • 2006/2007. tanév:
      • Íjgyártó János 8.a
      • Kugler Szilvia 8.a
      • Péntek Eniko 8.a
      • Takácsy Dorka 8.a
    • 2007/2008. tanév
      • Kugler Szilvia 9.a
      • Kassai Gyöngyi 9.b
      • Török Luca 9.b
      • Valek Kata 9.b
    • 2008/2009. tanév
      • Juhász Borbála 11.b
      • Légrádi Zsófia 10.a
      • Takácsy Dorka 10.a
    • 2009/2010. tanév
      • Francia tábor
    • 2010/2011. tanév
      • Kassai Gyöngyi 12.b
      • Bazsó Borka 9.ny
      • Dányi Balázs 9.ny
    • 2011/2012. tanév
      • Erdős Dóra 12.b
      • Nemes Kata Dominika 8.a
      • Para Boróka 8.a
      • Puskás Júlia 8.a
    • 2012/2013. tanév
      • nem került kiosztásra
    • 2013/2014. tanév
      • Bokor Anna 8.a
      • Szabó Boglárka 8.a
      • Dulai Dóra 11/Ny
      • Schmidt Andrea 12/Ny
    • 2014/2015. tanév
      • nem került kiosztásra
    • 2015/2016
      • Szentgyörgyi Máté 8.b
      • Szabó Boglárka 10.a
    • 2016/2017
      • Bokor Anna 11.a
    • 2017/2018
      • Nagy Flóra 7.a
      • Döbrönte Zsófia 10.a
      • Schubauer Panna 11.b
    • 2018/2019
      • Simon Péter 8.b
      • Tasnádi Emma 8.a
    • 2019/2020
      • Nagy Flóra 9.a
      • Korcsog Laura
      • Grimaldi Julio Benedek 8.a

Vissza az oldal tetejére

Napsugár ösztöndíj

  • Keret:
    • 4 fő
  • Feltétel:
    • Félévben és év végén kitűnő tanulmányi eredmény
    • Minél több tantárgyi dicséret
    • Példás magatartás
    • Szponzor: Egy gyülekezet Amerikából, akik kb. 200 ezer forintnak megfelelő dollárt küldenek, amit egyenlően
      osztunk el a négy nyertes között.
    • 2015/2016-os tanévtől változott: szponzor az iskola 120 ezer forintot oszt szét a legjobb tanulók között.
  • Napsugár ösztöndíj nyertesei
    • 1999/2000. tanév
      • Földi Nikolett 5.b
      • Sipos Ádám 5.b
    • 2000/2001. tanév
      • Arany Zsuzsanna 6.a
      • Halmai Zsófia 5.a
      • Libertiny Dorottya 6.a
      • Sipos Ádám 6.b
    • 2001/2002. tanév
      • Nagyházú Emese 7.b
      • Simándi Csaba 10.a
      • Sipos Ádám 7.b
    • 2002/2003. tanév
      • Balogh Borbála 8.a
      • Halmai Zsófia 7.a
      • Legeza Luca 6.a
      • Libertiny Dorottya 8.a
    • 2003/2004. tanév
      • Kassai Gyöngyi 6.a
      • Libertiny Dorottya 9.a
      • Simándi Csaba 12.a
      • Sipos Ádám9.b
      • Tóth Máté 9.b
    • 2008/2009. tanév
      • Nádai Judit 8.a
      • Rózsa Viktória 8.a
      • Csereklye Nóra 9.a
      • Sulyok András Attila 9.a
      • Kugler Szilvia 10.a
    • 2010/2011. tanév
      • Puskás Áron 6.a
      • Tóth Ádám 10.a
      • Csereklye Nóra 11.a
      • Kassai Gyöngyi 12.b
    • 2011/2012. tanév
      • Zahora Noémi 9.a
      • Prepuk Andrea 10.a
      • Csereklye Nóra 12.a
      • Kugler Csilla 12.a
    • 2012/2013. tanév
      • Szentgyörgyi Máté 5.b
      • Zahora Noémi Emma 10.a
    • 2013/2014. tanév
      • Nagy Borostyán
      • Törköly Kinga
      • Prepuk Andrea
    • 2014/2015. tanév
      • Szentgyörgyi Boglárka 7.b
      • Bokor Anna 9.a
      • Tóth Johanna 9.a
    • 2015/2016
      • Kiss Kamilla 7.a
      • Hortobágyi Ceília 8.b
      • Scubauer Panna 9.b
      • Bokor Anna 10.a
    • 2016/2017
      • Fodor Lilla 5.a
      • Kapornai Anna Luca 5.b
      • Hauser Júlia 6.b
      • Szilágyi Sára 6.b
      • Pánczél Noémi 7.b
      • Kiss Kamilla 8.a
      • Hortobágyi Cecília 9.b
      • Schubauer Panna 10.b
      • Törköly Kinga 10.b
    • 2017/2018
      • Pánczél Noémi 8.b
      • Szilágyi Sára 7.b 10
      • Szentgyörgyi Boglárka 10.b
      • Vörös Vilmos 9.b
    • 2018/2019
      • Kapornai Anna Luca 8. b
      • Kertész Laura 7. b
      • Vaczó Márta 10. a
      • Bódog Julianna 10. b
      • Tirol Dorottya 10. b
      • Battonyai Erik 12.a
    • 2019/2020
      • Deme Zsófia 5.a
      • Kapornai Anna Luca 8. b
      • Szilágyi Sára 9.b
      • Bódog Julianna 11. b

Vissza az oldal tetejére

T-ösztöndíj

  • Keret:
    • 3×2 fő
  • Feltétel:
    • A DPR tagja (osztályának titkos szavazással választott küldötte)
    • Jó éves programot készít és azt az osztállyal végre is hajtja
    • Aktív, konstruktív vezető
    • Szponzor: Egy egykori diák-vezető
  • A T-ösztöndíj ösztöndíj nyertesei
    • 2008/2009. tanév
      • 6.a vezetői: Lissák Domonkos és Szabó Rebeka
    • 2009/2010. tanév
      • nem került kiosztásra
    • 2010/2011. tanév
      • Boross Krisztina 9.a
      • Káldy Zsófia – Virágh Zsófia 11.b
      • Borda Áron – Herr Fanni 9.ny
    • MEGSZŰNT!!!

Vissza az oldal tetejére

Leonardo ösztöndíj

  • Keret:
    • 3 fő
  • Feltétel:
    • művészetekben tehetséges
    • alkotásaival kiállításokon sikeresen részt vesz
    • Szponzor: Egy muvészetek iránt elkötelezett család

Vissza az oldal tetejére

  • A Leonardo ösztöndíj nyertesei
    • 2008/2009. tanév
      • Bodrogi Fanni 11.b
      • Kiss Dénes 10.b
      • Tamás Kriszta 10.a
    • 2009/2010. tanév
      • Albert Réka 11.b
    • 2010/2011. tanév
      • Kun Édua 11.a
      • Fazekas Anna 6.a
      • Tóth Lili 6.a
    • 2011/2012. tanév
      • Wiesner Vanda 6.a
      • Konrád Eszter 9.nyelvi
      • Somogyi Sára 8.a
    • 2012/2013. tanév
      • Wasilewski Laura 9.a
      • Tirol Zsófia 6.a
      • Zahora Noémi 10.a
    • 2013/2014. tanév
      • Tirol Zsófia 7.a
      • Herczeg Alíz 8.a
      • Fazekas Anna 9/Ny
    • 2014/2015. tanév
      • Kákonyi Éva 6.b
      • Kun Boglárka 8.a
      • Wiesner Vanda 9.a
    • 2015/2016
      • Kovács Jázmin 6.a
      • Bódog Julianna 7.b
      • Loszmann Anna 11.a
    • 2016/2017
      • Lévai Letícia 9.a
      • Eckensberger Lilian 10.a
      • Wiesner Vanda 11.a
    • 2017/2018
      • Eliser Lilian 5.a
      • Kreho Rozi 5.a
      • Kasza Katica 8.b
    • 2018/2019 elnaradt

Vissza az oldal tetejére

Neumann ösztöndíj

  • Keret:
    • 3 fő
  • Feltétel:
    • számítástechnika iránt érdeklődik
    • informatikai versenyeken részt vesz és ott jó eredményeket ér el
  • A Neumann ösztöndíj nyertesei
    • 2008/2009. tanév
      • Sulyok András Attila 9.a
    • 2009/2010. tanév
      • Sulyok András Attila 10.a
      • Csesznák Tamás 6.a
      • Tóth Ádám 9.a
    • 2010/2011. tanév
      • Sulyok András Attila 11.a
      • Tóth Ádám 10.a
      • Csesznák Tamás 7.a
      • Kovács Mátyás 6.a
    • 2011/2012. tanév
      • Sulyok András Attila 12.a
      • Tóth Ádám 11.a
      • Csesznák Tamás 8.a
    • 2012/2013. tanév
      • Csesznák Tamás 9.a
      • Tóth Ádám 12.a
      • Bazsó Márton 9/Ny
    • 2013/2014. tanév
      • Lapis Áron 6.b
      • Székely András 7.a
      • Csesznák Tamás 10.a
    • 2014/2015. tanév
      • Székely András 8.a
      • Lapis Áron 7.b
      • Székely Bendegúz 7.b
      • Vörös Vilmos 6.a
      • Pálffy Donát 5.a
      • Bihácsi Bernadett 6.a
    • 2015/2016
      • Pálffy Donát 6.a
      • Köpeczi-Bócz Ákos Tamás 12.a
      • Csesznák Tamás Levente 12.a
      • Székely Bendegúz 8.b
      • Székely András 9.a
      • Veszelyi Bence 10.b
      • Lapis Áron 8.b
    • 2016/2017
      • Dragon Dominik 5.a
      • Kákai Ákos 6.a
      • Vörös Vilmos 8.b
      • Székely Bendegúz 9.b
      • Tóth Johanna 11.a
    • 2017/2018
      • Tóth Johanna Eszter 12.a
      • Veszelyi Bence Balázs 12.b
      • Szimilkó Virág 11.b
      • Kotró Nóra 8.b
      • Bor Klára Éva 8.b
      • Pánczél Noémi Vanda 8.b
      • Gaszner Kata Márta 8.b
      • Czender Dániel 8.b
      • Dragon Dominik Sándor 6.a
      • Székely Bendegúz 10.b
      • Perényi Hanna 5.b
    • 2018/20198
      • Melnek Mihály 7.b
      • Bor Klára 9.b
      • Szimilkó Virág 12.b
      • Székely Áron 5.b
      • Kotró Nóra 9.b
      • Pánczél Noémi 9.b
      • Gaszner Kata 9.b
      • Czender Dániel 9.b
      • Sziva Hanna 8.a
      • Gutbrod Ádám 8.b
      • Pálinkás Zsófia 6.b
      • Perényi Hanna 6.b
      • Berencz Lili 6.b
      • Fekete Bíbora 6.a
      • Tirol Zsófia 10.b
    • 2019/2020 elmaradt

Vissza az oldal tetejére

Aranysokszög ösztöndíj

  • Keret: 3-5 fő az év természettudósa 1-2 fő, – külön az alsó, külön
    a felső tagozaton az év tudományos ismeretterjesztő szerzője 1 fő
  • Feltétel: természettudományos diák munka díjazására (biológia, földrajz,
    vegytan, fizika és tárgyi néprajz), illetve a sajtóban, rádióban, televízióban megjelent tudományos eredmény-bemutató
    vagy/és ismeretterjesztő megjelenés
  • Aranysokszög ösztöndíj nyertesei
    • 2009/2010. tanév
      • Glatz Boróka 8.a
      • Tóth Anna 9.a
      • Kováts Réka 12.b
      • Kassai Gyöngyi 11.b
    • 2010/2011. tanév
      • Elter István 12.b
      • Fazekas Tamás 12.b
      • Pécsi Ágnes 12.b
      • Dulai Dóra 8.a
      • Tóth Gabriella 8.a
    • 2011/2012. tanév
      • Stomfai Máté 12.b
      • Kalatovics Artúr 12.b
      • Tóth Lili 7.a
    • 2012/2013. tanév
      • Prepuk Andrea 11.a
      • Tóth Lili 8. a
      • Gyimóthy András 7.a
    • 2013/2014. tanév
      • Kovács Mátyás 9.a
      • Kollár Virág 8.a
    • 2014/2015. tanév
      • Székely András 8.a
      • Tirol Zsófia 8.a
      • Székely Bendegúz 7.b
      • Chrzanowska Janka 13/Ny
    • 2015/2016
      • Kiss Kamilla 7.a
      • Damenija Givi 12.a
      • Szentgyörgyi Boglárka 8.b
    • 2016/2017
      • Hegyesi Eszter 11.b
      • Szilágyi Zsófia 6b
      • Óváry Márton 7.b
    • 2017/2018
      • Pierson-Bartel Róbert 11.a
      • Hegyesi Eszter 12.b
    • 2018/2019
      • Óváry Márton 9.b
      • Bardócz Csenge 6.b
      • Takács Attila 8.a
    • 2019/2020 elmaradt

Vissza az oldal tetejére

Talentum ösztöndíj

  • Keret:
    • 3 fő (hittan, természettudományok, sport vagy muvészet legjobbjai)
  • Feltétel:
    • 11. évfolyam tanulója
    • Valamelyikből kiváló és ezért a szaktanára ajánlja
    • Szponzor: A Magyarországi Református Egyház, oda kell a neveket tavasszal felterjeszteni. A nyerheto összeg
      20 ezer forint.
  • Talentum ösztöndíj nyertesei
    • 2001/2002. tanév
      • Bérczi Anna 9.a
      • Séra Péter 10.a
      • Simándi Csaba 10.a
      • Tar Zoltán Gyula 11.a
    • 2002/2003. tanév
      • Bíró Krisztina 11.a
      • Isépy Júlia 11.a
      • Molnár András 11.a
    • 2003/2004. tanév
      • Kántor Zsuzsanna 11.a
      • Tóth Eszter 11.a
      • Kriván Andrea 11.a
    • 2004/2005. tanév
      • Bangyán Tímea 11.a
      • Balogh Gellért 11.a
      • Dúcz Erzsébet 11.a
    • 2005/2006. tanév
      • Nagy Eszter 11.c
      • Horváth Bálint 11.c
      • Katona Tamás 11.c
    • 2014/2015. tanév
      • Hornos Kata 9.a
      • Szénási Dóra Márta 9.a
    • 2015/2016
      • Zeller András 9.a
      • Bokor Anna 10.a
    • 2016/2017
      • Zeller András 10.a
      • Pierson-Bartel Róbert 10.a
    • 2017/2018
      • Zeller András 11.a

Vissza az oldal tetejére

Málta ösztöndíj

  • Keret:
    • 3 fő
  • Feltétel:
    • Betöltötte a 16. életévét
    • Angol nyelvet már legalább 2 éve jó eredménnyel tanul
    • Vállalkozik arra, hogy harmadmagával, kíséret nélkül Málta szigetére utazik repülővel
    • Ott részt vesz egy nyelviskola 3 hetes angol nyelvtanfolyamán
    • Szponzor: Egy család, aki kifizeti a repülojegy és a nyelvtanfolyam költségeit.
  • Málta ösztöndíj nyertesei
    • 2001/2002. tanév
      • Kriván Andrea 9.a
      • Papp Bálint 9.a
      • Simándi Csaba 10.a
    • 2002/2003. tanév
      • Bartha Emoke 10.a
      • Dúcz Erzsébet 9.a
      • Szabó Zoltán 11.a
    • 2003/2004. tanév
      • Káldy Kata 11.a
      • Kun Gergely 10.a
      • Szabó Miklós 10.a
    • 2004/2005. tanév
      • Légrádi Bálint 9.b
      • Oláh Nikolett 9.b
      • Sipos Ádám 10.b
    • 2005/2006. tanév
      • Csereklye Judit 9.b
      • Dobó Gyöngyi 11.b
      • Nagyházú Emese 11.b

MEGSZŰNT!!!

Vissza az oldal tetejére

FESCH ösztöndíj

  • Keret:
    • 2 fő
  • Feltétel:
    • középfokú nyelvvizsgát szerzett
    • ezért egy éven át minden erejével küzdött
    • Szponzor: egy család, aki a nyelvtanulást fontosnak tartja
  • A FESCH ösztöndíj nyertesei
    • 2008/2009. tanév
      • Lorincz Tamara 10.b
      • Szóbel Éva 11.b
    • 2009/2010. tanév
      • Gárthy Gergely 10.ny kiadva
      • Gacsályi Karolina 10.b kiadva

MEGSZŰNT!!!

Vissza az oldal tetejére

Schweizer Albert ösztöndíj

  • Keret:
    • 3 fő
  • Feltétel:
    • Társainak segít, mindig lehet rá számítani
    • Jó közösségi ember
    • Az osztályban ez ügyben tartott titkos szavazáson o kapja a legtöbb pontot
    • A tanárokból álló bizottságnál, akik az osztályokból továbbjutó diákok közül választanak, ő kapja a legtöbb szavazatot
    • Szponzor: Egy magánszemély, aki évenként 50 ezer forintot ajánlott fel erre a célra.
  • Schweizer Albert ösztöndíj nyertese
    • 2006/2007. tanév
      • Kasza Edina 10.b
      • Legeza Luca 9.b
      • Nagy Bianka 8.a
    • 2007/2008. tanév
      • Bolda Krisztina 6.a
      • Legeza Luca 10.b
      • Lovas Kata 11.a
    • 2008/2009. tanév
      • Takács Zalán 10.b
      • Paizs Katalin 8.a
      • Nagy Emese 7.a

      MEGSZŰNT!!!

Vissza az oldal tetejére

Triple Jump ösztöndíj

  • Keret:
  • Feltétel:
  • Szponzor: Egy magánszemély
  • Triple Jump nyertesei
  • 2015/2016
    • Facskó Adria 9.a 1.hely
    • Cser Bálint 9.b 2. hely
    • Puskás Áron 11.a 2. hely
    • Szabó Richárd 9.a 3. hely
  • 2016/2017
    • nem lett kiosztva

Vissza az oldal tetejére

Aranyszabály ösztöndíj

    Máté 7:12 Amit tehát szeretnétek, hogy az emberek veletek cselekedjenek, ti is ugyanazt cselekedjétek velük, mert ez a törvény, és ezt tanítják a próféták.
      • Keret: 50 000 Ft
      • Feltétel:
        • Két diák nyerheti el, egy a kisgimnáziumból, egy a nagygimnáziumból.
        • Felterjesztők az osztályfőnökök az osztályok véleménye alapján.
        • A felterjesztés határideje minden évben április 15.
        • Az a diák nyerheti el, aki az osztálya véleménye és alátámasztása szerint a leggondoskodóbb volt, aki a leginkább odafigyelt a többiekre az adott tanévben.
      • Az ösztöndíjat a hittantanárok és az iskola igazgatója ítéli oda, az osztályok felterjesztése alapján. Az ösztöndíj nem kerül kiosztásra, ha a beérkezett pályaművek száma 2 vagy annál kevesebb, illetve (de ilyet nehezen tudok elképzelni), ha a bíráló bizottság a felterjesztéseket nem tekinti megalapozottnak.
      • Szponzor: Egy család, akik iskolánk volt tanárának Veszelka Tamásnak emlékére adományozzák az ösztöndíjat.
      • Az Aranyszabály ösztöndíj nyertesei
      • 2017/2018
        • Kovács Gergő 7.a
        • Nagy Eszter 9.b
      • 2018/2019
        • Malomsoky Dániel Keita 5.b
        • Vaczó Márti 10.a
      • 2019/2020
        • Nagy-Seregi Rebeka 5.b
        • Vörös Zsófia 11.a

Vissza az oldal tetejére

MTM (Minősített Tehetség Műhely) ösztöndíj

        • keret: 3-10 fő
        • feltételek
      • Pályázat beadása, amelyben a diák bemutatja, hogy a megjelölt tehetségterületein milyen tevékenységet folytat és részletezi eredményeit, sikereit, terveit és céljait.
      • Legalább egy tehetséggondozó tanár ajánlása.
        • A tantestület döntése alapján kerülnek a kiválasztott diákok felterjesztésre a Nemzeti Tehetség Központhoz.
        • szponzor: Nemzeti Tehetség Központ

2019-2020. tanév MTM ösztöndíjasok

  • Vörös Vilmos 12.b
  • Óváry Márton 10. b
  • Tasnádi Emma 10.a
  • Kákai Ákos 9. a
  • Simon Péter 9. b
  • Harmathy Károly 7.a

2020-2021. tanév MTM ösztöndíjasok

  • Kotró Nóra 11.b
  • Bor Klára 11.b
  • Németh Eszter 11. b
  • Dunai Tímea 11.a
  • Sziva Hanna 10.a
  • Kálmán Szonja Lujza 10.a
  • Takács Attila 10.aBereczky Berta 8.a
  • Imre Pál 7. b
  • Surányi Kolos 6. b

2021-22. tanév MTM ösztöndíjasok:

  • Gaszner Kata 12. b
  • Papp Dorka Erzsébet 12.a
  • Papp Attila Miklós 12.a
  • Döbrönte Petra Ilona 11.b
  • Swinburn Dominika Anna 10.b
  • Kertész Laura Jázmin 10.b
  • Borda Dénes Sándor 9. a
  • Nagy Benjámin  9.b
  • Pálinkás Zsófia Luca 9.b
  • Nikl Fanni 8.a

Vissza az oldal tetejére

Comments are closed.