2013-2014-es tanév főbb versenyeredményei

Tanuló neve Verseny megnevezése Eredmény Felkészítő tanár
Sípos Panka Városi szavalóverseny 1.hely Sípos Dávid
Lapis Áron 6.b LOGO Országos Tanulmányi Verseny II. kategória 12. hely Csesznákné Nagy Katalin
Székely Bendegúz 6.b LOGO Országos Tanulmányi Verseny II. kategória 17.hely Csesznákné Nagy Katalin
Zetelaki Dániel 6.a LOGO Országos Tanulmányi Verseny II. kategória 29. hely Csesznákné Nagy Katalin
Olcsvári Szilárd 6.b LOGO Országos Tanulmányi Verseny II. kategória 39. hely Csesznákné Nagy Katalin
Csesznák Tamás Levente 10.a Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Verseny 9-10. évfolyam 11. hely Csesznákné Nagy Katalin
Székely András 7.a Nemes Tihamér Országos Programozói Verseny I. kategória 10 .hely Csesznákné Nagy Katalin
Csesznák Tamás Levente 10.a Nemes Tihamér Országos Programozói Verseny II. kategória 37. hely Csesznákné Nagy Katalin
Csesznák Tamás Levente 10.a Nemzetközi Diákolimpiai Válogató Verseny Programozás kategória 2 fordulóba jutott Csesznákné Nagy Katalin
Hagymási Réka 10.a Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Verseny 9-10. évfolyam megyei fordulóba jutott Csesznákné Nagy Katalin
Bazsó Márton 9.b Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Verseny 9-10. évfolyam megyei fordulóba jutott Csesznákné Nagy Katalin
Baross Csanád 6.a LOGO Országos Tanulmányi Verseny II. kategória megyei fordulóba jutott Csesznákné Nagy Katalin
Bihácsi Bernadett 5.b LOGO Országos Tanulmányi Verseny II. kategória megyei fordulóba jutott Hidvégi Eszter
Pataki Bálint 5.a LOGO Országos Tanulmányi Verseny II. kategória megyei fordulóba jutott Hidvégi Eszter
Székely András 7.a Varga Tamás matematika verseny megyei 4. hely Földiné Koczor Tünde
Szabó Richárd 7.a Zrínyi Ilona matematika verseny megyei 7. hely Földiné Koczor Tünde
Székely Bendegúz 6. b Zrínyi Ilona matematika verseny megyei 7. hely Földiné Koczor Tünde
Szabó Richárd, Székely András, Oláh Bence, Pierson-Bartel Róbert 7.a Bolyai Matematika verseny megyei 1. hely Földiné Koczor Tünde
Gyurinka Áron, Váczi Samu, Kovács Botond, Zeller András 7.a Bolyai Matematika verseny megyei 7. hely Földiné Koczor Tünde
Szabó Richárd 7.a Református Iskolák Országos versenye 1. hely Földiné Koczor Tünde
Herczeg Alíz 8.a Református Iskolák Országos versenye 7. hely Földiné Koczor Tünde
Kovács Mátyás 9.a Református Iskolák Országos versenye 7. hely Szende Gabriella
Hagymási Réka 10.a Református Iskolák Országos versenye 6. hely Földiné Koczor Tünde
Zahora Noémi 11.a Református Iskolák Országos versenye 6. hely+dícséret Szabó-Hevér Eszter
Virágh Ádám 12.a Református Iskolák Országos versenye 7. hely Gaálné Gerencsér Hajnalka
Virágh Ádám 12.a Pest megyei matematika verseny megyei 6. hely Gaálné Gerencsér Hajnalka
Szabó Richárd 7.a Nemzetközi Kenguru verseny 28. hely Földiné Koczor Tünde
Székely András 7.a Nemzetközi Kenguru verseny 22. hely Földiné Koczor Tünde
Császár Domonkos 12.a Nemzetközi Kenguru verseny 14. hely Gaálné Gerencsér Hajnalka
Kerekes Máté 12.a Nemzetközi Kenguru verseny 23. hely Gaálné Gerencsér Hajnalka
Prepuk Andrea 12.a Nemzetközi Kenguru verseny 26. hely Gaálné Gerencsér Hajnalka
Csesznák Tamás Levente 10.a Arany Dániel matematika verseny 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Hagymási Réka 10.a Arany Dániel matematika verseny 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Köpeczi-Bócz Ákos 10.a Arany Dániel matematika verseny 2. fordulóba jutott Földiné Koczor Tünde
Kovács Ajsa 5.a Bendegúz Országos anyanyelvi verseny megyei 1. hely Szénásiné Lénárt Zsófia
Mamuzsits Adél 5.a Bendegúz Országos anyanyelvi verseny megyei 4. hely Szénásiné Lénárt Zsófia
Eckensberger Attila, Kovács Ajasa, Takács Bence, Vörös Zsófia 5.a Bolyai anyanyelvi verseny megyei 3. hely Szénásiné Lénárt Zsófia
Bokor Anna 8.a Ábel Jenő Országos latin nyelvi verseny 7. hely Dr. Török Márta
Szabó Boglárka 8.a Ábel Jenő Országos latin nyelvi verseny 20. hely Dr. Török Márta
Dobó Sára Borbála 8.a és Chrzanowska Janka 12. nyelvi Ábel Jenő Országos latin nyelvi verseny kiemelt dicséret Dr. Török Márta
Konrád Eszter 11/Ny és Kun Boglárka 7.a XXIII. Országos Áprily Lajos verseny/ Rajzpályázat Bronz minősítés Kun Attiláné
Sípos Panka 6.a Nemzetközi Gyermekrajzpályázat- Japán gyermekrajz Bronz minősítés Kun Attiláné
Konrád Eszter 11/Ny Országos ” kultúr Bridzs ” rajzpályázat Bronz minősítés Kun Attiláné
Országh Adél 6.b Országos gyermekrajzpályázat- “Az én iskolám” Különdíj Kun Attiláné
Baranyi Eszter 7.b Szentendre Gyermekrajzpályázat-“Tarka-barka” daloskönyv Bronz minősítés Kun Attiláné
Jenei Kristóf Bendegúz 5. 13. Kárpát-medencei Áprily Lajos verseny – Szentendre, 2014. április 12., . Vers és próza-mondó verseny Arany Kiss Székely Zoltán
Székely Zalán Lajos 11. 13. Kárpát-medencei Áprily Lajos verseny – Szentendre, 2014. április 12., . Vers és próza-mondó verseny Arany Kiss Székely Zoltán
Kelecsényi Anna 11/Ny 13. Kárpát-medencei Áprily Lajos verseny – Szentendre, 2014. április 12., . Vers és próza-mondó verseny Bronz Kiss Székely Zoltán
Chrzanowska Janka 12./NY 11. Tentamen Természettudományos Diákkonferencia, Szentendre – 2014. március 6. biológia szekció I. hely Kiss Székely Zoltán
Binó Marcel11 11.a 11. Tentamen Természettudományos Diákkonferencia, Szentendre – 2014. március 6. fizika szekció II. hely Ferenczi Alpár
Kelecsényi Anna 11/Ny Szentendre város Ki mit tud? versenye – Versmondás kategória II. hely Kiss Székely Zoltán
Damenija Givi 10.a XX. Természettudományos Diákkonferencia, Csurgó – 2014. március 21-22-23. Különdíj Kiss Székely Zoltán
Mihályi Zorka 6.a Bókay Árpád Országos Biológia Verseny – országos döntő 8. hely Dulai Teréz
Árva Barbara, Pálffy Zsuzsanna, Németh Flóra, Tirol Zsófia 7.a 2. Bolyai Természettudományos Csapatverseny, 7. évfolyam 7. hely Ferenczi Alpár, Földiné Koczor Tünde, Gaálné Gerencsér Tünde, Szende Gabriella, Dulai Teréz
Oláh Bence, Horváth Bence, Székely András, Pierson-Bartel Róbert 7.a 2. Bolyai Természettudományos Csapatverseny, 7. évfolyam 8. hely Ferenczi Alpár, Földiné Koczor Tünde, Gaálné Gerencsér Tünde, Szende Gabriella, Dulai Teréz
Törköly Kinga, Lik Lara, Merza András, Nagy Borostyán 7.b 2. Bolyai Természettudományos Csapatverseny, 7. évfolyam 10. hely Ferenczi Alpár, Földiné Koczor Tünde, Gaálné Gerencsér Tünde, Szende Gabriella, Dulai Teréz, Kiss Székely Zoltán
Székely András 7.a Hevesy György Országos Kémia Verseny – megyei döntő 4. hely Dulai Teréz
Pierson-Bartel Róbert 7.a Református Iskolák Országos Kémia Versenye 7. hely Dulai Teréz
Kollár Virág 8.a Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 2. hely Szakács Erzsébet
Kovács Mátyás 9.a Református Középiskolák Országos Kémiaversenye 2. hely Szakács Erzsébet
Sipos Ilka 6.a Országos Református Zsoltáréneklő Verseny Arany minősítést Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Pap Janka 7.b Országos Református Zsoltáréneklő Verseny Arany minősítést Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Bokor Zsófia 5.b Országos Református Zsoltáréneklő Verseny ezüst minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Sipos Zsófia 8.a Országos Református Zsoltáréneklő Verseny ezüst minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Tárkányi András, Török Ádám, Lapis Áron, Szentgyörgyi Máté, Tóth Marcell 6. b Szentendrei városi népdaléneklő verseny ezüst minősítés Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Pataki Bálint, Vígh Dávid Áron, Eckensberger Attila, Gyimóthy Tamás, Németh Áron 5. osztályosok Szentendrei városi népdaléneklő verseny Arany minősítést Körösmezei-Varga Zsuzsanna
Bérczes Orsolya 8.a Jane Haining angol verseny 2.hely Tóth Enikő Ágnes
Bihácsi Bernadett 5.b Titok német nyelvi országos levelező verseny 3. hely Pallos Éva
Németh Kristóf, Székely Ágoston, Székely Domonkos, Gáthy Benjámin, Nádai Bence III. Mikulás kupa (SZRG) I. hely Köck Gábor
Krasznai Vilmos, Szalontai Bence, Vadas Attila, Krúlik Gergely, Dombó Gábor III. Mikulás kupa (SZRG) II. hely Tóth Máté
Dalkó Soma, Bacsi Márk, Juhász Dávid, Dányi Balázs, Takács László III. Mikulás kupa (SZRG) III. hely Köck Gábor
Takács László, Korpos Dávid, Bacsi Márk, Dányi Balázs, Draskovits Dániel, Katona Zoltán Lónyai foci kupa 7. hely Köck Gábor
Tóth Johanna, Gyimóthy András 8.a III. csocsó bajnokság (SZRG) I. hely Tóth Máté
Köpeczi-Bócz Ákos 11.a III. csocsó bajnokság (SZRG) II. hely Köck Gábor
Simon Dorka, Molnár Dorottya (11.a, /11 ny) III. csocsó bajnokság (SZRG) III. hely Tóth Máté
Facskó Adria Területi angol nyelvi verseny 1 hely Tóth Enikő Ágnes
BÉrczes Orsolya Területi angol nyelvi verseny 2. hely Tóth Enikő Ágnes
Bencze Petra Területi angol nyelvi verseny 3.hely Tóth Enikő Ágnes
Tóth Marcell Területi angol nyelvi verseny 2. hely
Cammisa Matteo 11.a IV. Toldi-kondi (SZRG) 1. hely Köck Gábor
Bánóczi-Csermák Brúnó 10.a IV. Toldi-kondi (SZRG) 2. hely Tóth Máté
Vereczkey Benjámin 10 a IV. Toldi-kondi (SZRG) 3. hely Tóth Máté
Morvai Abigél 13/Ny IV. Toldi-kondi (SZRG) 1. hely Nagy Bernadett
Chrzanowska Janka 12. Ny IV. Toldi-kondi (SZRG) 2. hely Nagy Bernadett
Kelemen Ákos, Hidvégi Zoltán, Török Ádám, Fogasy Félix V-8 integrált isk. közötti úszóverseny 1. hely Tóth Máté
Kelemen Ákos, Fogasy Félix, Gaszner Anna, Kósz Márta V-8 integrált isk. közötti úszóverseny 1. hely Tóth Máté
Margaritisz Flóra, Paizs Dóra, Szamos Evelin, Hargas Andrea V-8 integrált isk. közötti úszóverseny 1. hely Köck Gábor
Bino Marcell, Benedek Csongor, Margaritisz Flóra, Szamos Evelin V-8 integrált isk. közötti úszóverseny 1. hely Köck Gábor
Bino Marcell, Benedek Csongor,Somogyi Áron, Máté Levente V-8 integrált isk. közötti úszóverseny 1. hely Köck Gábor
Sipos Panka, Kósz Márta, Orbán Dorottya, Gaszner Anna V-8 integrált isk. közötti úszóverseny 2. hely Köck Gábor
Máté Levente, Somogyi Áron, Paizs Dóra, Hargas Andrea V-8 integrált isk. közötti úszóverseny 2. hely Tóth Máté
Törköly Kinga, Nagy Zsófia, Makó Zsófia, Lissák Júlia, Németh Flóra, Csóri Flóra, Zeitvogel Gréta, NagyEszter, Török Eszter III. kcs. lány röplabda diákolimpia (körzeti selejtező) I. hely Köck Gábor
Törköly Kinga, Nagy Zsófia, Makó Zsófia, Lissák Júlia, Németh Flóra, Csóri Flóra, Zeitvogel Gréta, NagyEszter, Török Eszter III. kcs. lány röplabda diákolimpia (megyei döntő) I. hely Köck Gábor
Törköly Kinga, Nagy Zsófia, Makó Zsófia, Lissák Júlia, Németh Flóra, Csóri Flóra, Zeitvogel Gréta, NagyEszter, Török Eszter III. kcs. lány röplabda diákolimpia (országos elődöntő) II. hely Köck Gábor
7-8. oszt. (Vomberg Frigyes, Zeller András, Rudan Kata, Kovács Botond, Szabó Richárd, Kovách Donát, Túri Levente, Székely András, Both Marcell, Jenei Kristóf, Tóth Máté, Köck Gábor IV. Sárkányhajó kupa III. hely Köck Gábor
Gimnázium (Bánóczi-Csermák Brúnó, Vereczkey Benjámin, Herendi Botond, Máté Levente, Damenija Givi, Köpeczi-Bócz Ákos, Benedek Csongor, Kammere Bence, Paizs Dóra, Facskó Eszter, Krúlik Virág, Sipos Anna, Hargas Andrea, Szamos Evelin, Hortobágyi Henrietta, Szabó Rebeka, Vomberg Frigyes, Tóth Máté, Köck Gábor) IV. Sárkányhajó kupa I. hely Köck Gábor
Felnőtt kategória (Bánóczi-Csermák Brúnó, Vereczkey Benjámin, Bino Marcell, Pankotai Péter, Benedek Csongor, Damenija Givi, Köpeczi-Bócz Ákos, Facskó Eszter, Szabó Rebeka, Szamos Evelin, Hortobágyi Henrietta, Jakóts Gabriella, Nagy Bernadett, Tiba Csaba, Both Károly, Kammerer Bence, Tóth Máté, Köck Gábor IV. Sárkányhajó kupa III. hely Tóth Máté
Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága – Mezőtúr
Kelemen Ákos 50m gyors 1. hely
Kelemen Ákos 50 hát 1. hely
Kelemen Ákos 50 mell 1. hely
Kelemen Ákops 50 pillangó 1. hely
Török Ádám 50 mell 2. hely
Kelemen Ákos, Hidvégi Zoltán, Török Ádám, Tamás Brúnó 4 x 50 m fiú gyors 3. hely
Kelemen Ákos, Hidvégi Zoltán, Török Ádám, Tamás Brúnó 4 x 50 m fiú vegyes 2. hely
Sipos Panka, Gaszner Anna, Orbán Dorottya, Molnár Petra 4 x 50 m leány gyors 2. hely
Sipos Panka, Gaszner Anna, Orbán Dorottya, Molnár Petra 4 x 50 m leány vegyes 2. hely
Tamás Brúnó 50m hát 4. hely
Hidvégi Zoltán 50m hát 5. hely
Sipos Panka 50m hát 8. hely
Sipos Panka 50m gyors 5. hely
Tamás Brúnó 50m pillangó 4. hely
Hidvégi Zoltán 50m pillangó 5. hely
Török Ádám 50m pillangó 6. hely
Hidvégi Zoltán 50m mell 5. hely
Sipos Panka 50m pillangó 6. hely
Gaszner Anna 50m mell 6. hely
Molnár Petra 50m mell 8. hely
Összesített eredmény: gimnázium kategória: II. hely

Comments are closed.