A 2017/2018-as tanévben elindult tanórán kívüli foglalkozások (a teljes listához kattints)

Foglalkozás tanár időpont megjegyzés évf.
Biológia érettségi előkészítő Dulai Teréz kedd 7. óra   12.
Csillagászati szakkör Ferenczi Alpár szerda 8. óra   5.-12.
Fizika tehetséggondozó szakkör Ferenczi Alpár péntek 7 – 8. óra   8.-10.
Kémia szakkör Szakács Erzsébet kedd 8. óra   9.
Kémia szakkör Szakács Erzsébet szerda 8. óra   10.
Kémia emelt érettségi felkészítő Szakács Erzsébet szerda 0. óra   12.
Kővirág 6 TVSzK Kiss Székely Zoltán péntek 7 – 8. óra   5.-12.
Történelem érettségi felkészítő Dr.Török Márta csütörtök 0. óra   12.
Latin szakkör Dr.Török Márta péntek 7 – 8. óra   9.-11.
Latin szakkör Dr.Török Márta hétfő 9. óra   9.
Rajz szakkör Kun Attiláné hétfő 7. óra-8. óra   5.-12.
Énekkar Albertné Bereczky Éva Hétfő 7. óra   5.-12.
Latin szakkör Gergely Judit péntek 7. óra   9.
Latin szakkör Gergely Judit péntek 8. óra   10.
Színjátszó szakkör Sipos Dávid péntek du. óra   9.-12.
Színjátszó szakkör Szénásiné Lénárt Zsófia péntek 7. óra8. óra   5.-12.
Alkalmazói szakkör Hídvégi Eszter szerda 8. óra   10.
Alkalmazói szakkör Hídvégi Eszter péntek 7- 8. óra   8.-9.
Robot ptogramozó szakkör Hídvégi Eszter csütörtök 7. óra   6.-9.
Programozás szakkör Csesznákné Nagy Katalin szerda 7. óra   5.
Programozás szakkör Csesznákné Nagy Katalin szerda 8. óra   5.
Alkalmazói szakkör Csesznákné Nagy Katalin kedd 8. óra   7.-10.
LOGO szakkör Csesznákné Nagy Katalin kedd 7. óra   5.-7.
Matematka korrepetálás Flaskár Ibolya kedd 7. óra alkalmanként 5.
Matematka korrepetálás Flaskár Ibolya kedd 8. óra alkalmanként 9.
Matematka korrepetálás Flaskár Ibolya csütörtök 7. óra alkalmanként 8.
Matematika szakkör Mózes Mónika péntek 0. óra   8.
Matematika korrepetálás  Mózes Mónika kedd 0. óra alkalmanként 7.
Matamatika korrepetálás Mózes Mónika csütörtök 0. óra alkalmanként 6.
Matematika érettségi előkészítő Földiné Koczor Tünde péntek 0. óra   12.
Matematika versenyfelkészítés Földiné Koczor Tünde péntek 7. óra   11.
Matematika érettségi előkészítő Gaálné Gerencsér  Hajnalka Az együttes óra alatt   12.
Matematika emelt előkészítő Szende Gabriella szerda 4. óra   12.
Matematika emelt előkészítő Szende Gabriella csütörtök 3. óra   12.
Matematika szakkör Szende Gabriella kedd 7. óra   5.
Matematika korrepetálás Szende Gabriella szerda 8. óra alkalmanként 11.
Matematika versenyfelkészítés Paróczay József péntek 8. óra   11.-12.
Matematika korrepetálás Paróczay József péntek 0. óra   10.
Francia tehetséggondozás Szappanosné Szemkeő Dominika péntek 7. óra   9.-12.
Francia korrepetálás Szappanosné Szemkeő Dominika csütörtök 8. óra alkalmanként 9.-10. 
SZISZI Tollas Borné Haluska Marianna szerda 9 – 10. óra   5.-12.
Foci Borné Haluska Marianna kedd 9. óra   5.-6.

Comments are closed.