Euroscola napon jártunk Strasbourgban

Március közepén diákjaink egy korábban lezajlott európai uniós versenyben való eredményes részvételük díjaként meghívást kaptak a március 17-i Euroscola napra Strasbourgba, hogy egy teljes napon keresztül EU-s képviselőként dolgozhassanak az Európai Parlamentben a többi tagország nyertes diákjaival együtt. A versenyfelkészítést és az út szervezését Dr. Török Márta tanárnő végezte, és a diákok kicsiny, de elszánt csapata lelkesen vitatkozott, felszólalt, és szavazott, vagyis kiválóan képviselte hazánkat és iskolánkat a rendezvényen. Az út legnagyobb élménye vitathatatlanul ez a parlamenti nap volt, de a csapat nagyon élvezte a kirándulásokat is Elzász és Németország kisebb-nagyobb városaiban is (Nürnberg, Strasbourg, Colmar, Riquewihr)

Comments are closed.